Rose parade

Spotkania, konwenty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piett
Polish Garrison Retired
Posty: 91
Rejestracja: 14 sty 2006, 15:32
Lokalizacja: Raszyn

Rose parade

Post autor: Piett »

Jak niektórzy zapewne wiedzą - 1 stycznia miała miejsce naprawdę DUŻA parada z żołnierzami Imperium na czele :) .
Zresztą popatrzcie sami:
http://www.youtube.com/results?search_q ... rch=Search

Aż miło popatrzeć :D .
-Bounty hunters,we don't need that scum.
Those Rebels won't escape us.
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

az sie lza w oku kreci... sentymenty? nie, potega zaangazowania w to co sie robi :)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Gatts
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2007, 22:36
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gatts »

501st Legion Rose Parade <- filmik o tej nazwie jest swietny. Łezka sie kreci i to jak:D No i sam Lucas:D Ech jak ja chce tam byc:D No i ta muzyka:D
Awatar użytkownika
Darth Cinold
Polish Garrison Retired
Posty: 269
Rejestracja: 16 lip 2006, 22:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Post autor: Darth Cinold »

WOW! ekstra! :lol:
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

bajdu bajdu jakby w nas pan szacowny lucas wladowal tyle kasy i zaangazowania co w te parade... moglibysmy w te i we wte po marszalkowskiej paradowac ;) ( nie obrazajac fanow co wlozyli sporo wlasnego potu i wysilku w zaistniala parade) ;) no to co , gorzowiacy maja doskonaly wzor do nasladowania ;) 27 maja parada u nich ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Fixer
Posty: 108
Rejestracja: 28 mar 2007, 22:31

Post autor: Fixer »

Bounty, właśnie mi przypomniałeś moje rozmyślania - w sumie jakby każdy członek legionu złożył się po złotówce, to do organizacji dołączył by kolejny członek, bo tak prawie akurat na pancerz :).
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

mam swoje lata i dzialalo sie i zakladalo roznorakie kluby,grupy czy fankluby... i wiem ze stala skladka czlonkowska to jest to, po pierwsze daje mozliwosci preznego dzialania w normalnych dzialaniach klubu,po drugie pozwala rozwijac dzialanosc a po trzecie... czesc skladek poswiecalismy na dobro czlonkow ;) danego przedsiewziecia...a nikt mi nie powie ze nie stac go co miesiac dac np 20 zl na dzialanosc grupy ktora ponoc jest dla niego wszystkim ;) no chyba ze sa sponsorzy ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”