StarForce 2012

Spotkania, konwenty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

StarForce 2012

Post autor: Xav Kasjel »

Mamy pytanie odnośnie do StarForce 2012. Widzę, że impreza odbywa się w dniach 7-9 września. 8 września to dzień otwarty. Stąd moje pytanie. Jak z reguły wygląda obstawianie imprezy przez EB? Któryś konkretny dzień jest najważniejszy z punktu widzenia troopingu? Muszę zaplanować sobie urlop, a nie wiem, czy uda mi się dostać wolne na 7,8 i 9, dlatego chciałbym wiedzieć, czy któryś dzień można sobie spokojnie odpuścić?

Mam jeszcze jedno pytanie do osób planujących wyjazd z Warszawy. Zastanawiam się nad podróżą pociągiem lub samochodem. Jeśli będę jechał samochodem, to mam 2-3 wolne miejsca w klimatyzowanym autku :) (w zależności od wielkości bagażu). Najprawdopodobniej będę jechał w nocy z 7 na 8 września. Jeśli ktoś jest chętny, zapraszam na pokład (dodatkowe informacje na PW).
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: StarForce 2012

Post autor: Nero »

najważniejsza jest sobota. chociaż po wyglądzie tegorocznego planowania to się mocno zastanawiam, czy jechać :P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: StarForce 2012

Post autor: Xav Kasjel »

No jakoś niewiele informacji konkretnych, żadnego planu szczegółowego, a impreza tuż-tuż :)

Ja chyba jednak będę jechał samochodem, bo to pewniejszy środek transportu niż polska kolej :p
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: StarForce 2012

Post autor: sternik »

A o której masz zamiar wyjeżdżać ? Ja będę jechał z Arakyelem z PG.Wstępnie planujemy wyjazd na 10. Może się zmówić i jechać razem na kilka aut?
Obrazek
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: StarForce 2012

Post autor: Xav Kasjel »

Chcę wyjechać tak, żeby na miejscu być jakoś między 8 a 10, czyli uśredniając najlepiej byłoby wyjechać ok. 5.00, żeby na spokojnie dotrzeć.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: StarForce 2012

Post autor: sternik »

u to lipa bo Krzysiek planuje wyjazd kole 10
Obrazek
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: StarForce 2012

Post autor: Xav Kasjel »

Z plakatu wynika, że w sobotę wszystko zaczyna się o 11.30. Czy EB będzie miało jakiś namiot/punkt rekrutacyjny, albo jakiś punk zborny? Czy przewidziane jest jakieś miejsce, w którym będzie można się przebrać i do kogo należy się zgłaszać po dotarciu na miejsce?

P.S.
Cały czas mam jeszcze wolne miejsca w samochodzie, więc gdyby ktoś był chętny, zapraszam.
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”