Propozycja współpracy z Polish Garrison i Eagle Base

Spotkania, konwenty
ODPOWIEDZ
SicBastardo
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2014, 21:28

Propozycja współpracy z Polish Garrison i Eagle Base

Post autor: SicBastardo »

Witam wszystkich,


Nazywam się Krzysztof Kopeć i oprócz faktu, że jestem fanem GW chciałbym zaproponować Wam współpracę.

Należę do organizacji Toastmasters - jest to miejsce gdzie osoby uczą się jak występować publicznie. Są to kluby, które działają w całej Polsce. W Styczniu 2015 roku (a dokładnie 23-25) odbędzie się zjazd wszystkich Toastmasterów z całej Polski.

Zjazd ten organizujemy pod hasłem "Gwiezdne TLI" (Toastmasters Leadership Institute). Podczas tego zjazdu odbędą się kilkudniowe szklenia odnośnie tego jak sobie radzić ze stresem, jak występować publicznie, jak motywować współpracowników i wiele innych. Bilet na to wydarzenie kosztuje ok 50 zł.

Pomyślałem jednak o możliwości nawiązania współpracy ze środowiskiem związanym z GW. Niewątpliwie byłoby niesamowitą atrakcją dla nas móc skorzystać z Waszej pasji i połączyć nasze siły. Dlatego chciałbym Wam zaproponować możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu bezpłatnie (no prawie bezpłatnie;). Wszystkie osób które chciałyby pokazać swoje stroje i przy okazji wziąć udział w bardzo ciekawych i rozwojowych warsztatach zapraszam do kontaktu ze mną.

Jest to świetna okazja aby nasze środowiska się wymieniły swoimi doświadczeniami i wzajemnie skorzystały na współpracy.

PS. Jeśli ktoś dysponuje, lub zna kogoś kto ma dostęp do kostiumu Wookiego bardzo proszę o kontakt :)

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Kopeć
kopeckris@wp.pl
505 157 470
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”