Star Wars Event

Spotkania, konwenty
ODPOWIEDZ
Mat Ro
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:21

Star Wars Event

Post autor: Mat Ro »

Cześć wszystkim.

Jestem w trakcie przygotowywania eventu w klimacie Star Wars (będzie trochę akcji), którego szczegółów nie chciałbym zdradzać w tym momencie. Głównie z uwagi na fakt, że pozwoliłem sobie w tej sprawie napisać mail do osób odpowiedzialnych za Waszą fajowską organizację :) I tu pytanie. Czy adres kontakt@polish-garrison.pl nadal funkcjonuje? Gdyby ktoś mógł udzielić pewnej informacji na ten temat byłbym wdzięczny. Ewentualnie jeśli ma ktoś namiar na kogoś organizacyjnie odpowiedzialnego w Warszawie byłoby super :)

Reszta wkrótce

PS: Wiem, że część osób może uznać moje "przypomnienie się" tu na forum za niegrzeczne, za co od razu przepraszam. Po prostu jak zawsze w przypadku organizowania takich akcji, czas ma ogromną rolę :)
jabek
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Star Wars Event

Post autor: jabek »

A możesz zdradzić gdzie to będzie i kiedy ? Bo chcę się przygotować
Bizon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 1104
Rejestracja: 27 sie 2012, 17:46

Re: Star Wars Event

Post autor: Bizon »

Działa i w miarę możliwości odpowiadamy w ciągu 24h chyba, że mail trafił do spamu - co powoduje, że nie ma przekierowania na prywatne adresy HQ.
bizonsw.pl.tl - moja mała kolekcja SW
GG 2347110
bizonas@go2.pl
Mat Ro
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:21

Re: Star Wars Event

Post autor: Mat Ro »

O Bizon dzięki za odpowiedź. Pisałem z gmaila, ale wiadomo różnie to bywa mógł się gdzieś tam zapodziać. Ale jesli działa to super, tyle chciałem wiedzieć.

Jeśli chodzi o event - Warszawa, obok GUS. W budynku oczywiście
Mat Ro
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:21

Re: Star Wars Event

Post autor: Mat Ro »

Witam ponownie

W kwestii szczegółów eventu. Odbywa się równocześnie z konwentem ZjaVa w Warszawie i oba wydarzenia są w pewien sposób ze sobą połączone. Mógłbym się tu rozpisywać co i jak, ale myślę, że w dobie fejsbuków wystarczy po prostu podlinkować co trzeba :)

Link do eventu - https://web.facebook.com/events/1650504845201170/
Link do konwentu ZjaVa - https://web.facebook.com/events/1656491571296137/

Jeśli ktoś chciałby się pojawić, serdecznie zapraszam :)
jabek
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Star Wars Event

Post autor: jabek »

Hehe ja wpadam..ale bez kostiumu ..z kamerką
Mat Ro
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:21

Re: Star Wars Event

Post autor: Mat Ro »

O to super :)

Mam nadzieję, że trochę się nas zbierze, bo niestety w tym terminie są różne eventy po całej Warszawie. Ale w sumie tak czy siak, nie widziałem osoby, która by stamtąd wyszła niezadowolona. Tym bardziej, że można przynieść własne %%% więc w każdej chwili da się poziom zadowolenia zwiększyć :D
Astela
Polish Garrison
Posty: 464
Rejestracja: 30 cze 2014, 7:55
TKID: 17614

Re: Star Wars Event

Post autor: Astela »

%%% i kostiumy to złe połączenie ;) Pijani ludzie lubią niszczyć (często nieumyślnie) legionowcom kostiumy, a jednocześnie my mamy zakaz picia alkoholu w strojach.
jabek
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Star Wars Event

Post autor: jabek »

To ilu legionistów się stawi ,bo niewiem czy warto być.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”