Konwent "Dagobah 2007" 03-05.08.2007

Spotkania, konwenty
ODPOWIEDZ
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TI-1415 »

Ja tez chcialbym podziekowac za spotkanie i za dobra zabawe :D
Szkoda tylko ze nikt sie nie postaral i nie POINFORMOWAL MNIE I KIELA o spotkaniu w hotelu z aktorami :( :( :( Wydawalo mi sie do tej pory, ze jak GRUPA to GRUPA :( no ale trudno.
Mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie to lepiej zorganizowane.

ps:FAJNE FOTKI WYSZLY :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Post autor: Jonny »

Tłumaczenie postu Geralda:

"Witajcie, przyjaciele

Wybaczcie że piszę po angielsku, ale może ktoś to dla mnie przetłumaczy.

Jestem już w Londynie po Dagobah 2007, ale moje mózg i serce wciąż są w Polsce. Spędziłem z wami arcyfantastyczne chwile i nie mam pojęcia od czego zacząć podziękowania...

Powinienem chyba zacząc od Cezarego/Sizara: mówiąc krótko, jesteś gwiazdą. To czego dokonałes w ostatni weekend było niewiarygodne, i salutuję Ci za to
[po naszemu tak się raczej nie mówi, ale w angielskim potocznie funkcjonuje takie określenie - przyp. tłum.] To było cudowne połączenie twojej pracy jako aktora i twoich pasji - Gwiezdnych Wojen i Legionu 501 - które miało miejsce w unikatowym jak na konwent Gwiezdnych Wojen miejscu - w Twoim wspaniałym Teatrze. Jako aktor - kolega po fachu bardzo pragnąłbym zobaczyć Cię w akcji, robiącego to co my aktorzy powinniśmy robić: grać!

Wprawdzie takie wybiórcze podziękowania nie są fair wobec innych, ale muszę podziękować Maćkowi za pracę organizacyjną jaką zrobił
[zrobiłeś] przy mnie i Paulu. Wspaniale było widzieć że świetnie się bawiłeś podczas konwentu. Uśmiech nie schodził Ci z twarzy i wyglądało że bawiłeś się naprawdę fantastycznie [nie da się tego przetłumaczyć dokładnie - wyłazi ubóstwo polszczyzny - przyp. tłum]. Tobie również salutuję [pozdrawiam] za całą tą ciężką pracę jaką włożyłeś [w konwent].

No i Łukasz/Miagi: co byśmy zrobili bez Ciebie? byłeś genialnym tłumaczem. Nie sądzę byś zdawał sobie sprawę jak dobry jesteś w tłumaczeniu - to wyglądało jak twój chleb powszedni. Masz do tego prawdziwy dar, i mam nadzieję że będziesz z niego korzystał!

Ogromnie dziękuję za znakomitą figurkę Tesseka - zawsze będzie moim skarbem. Wiozłem ją do Londynu w rękach i jedynie kilka malutkich kawałeczków się obiło w podróży, ale wszystkie już są przyklejone na swoim miejscu. Dziękuję Wam również za uczynienie mnie przyjacielem Outpostu.

Dziękuję też wszystkim pozostałym członkom Outpostu i innych grup fanowskich SW. To Wy uczyniliście konwent takim sukcesem jakim był. I mogę z całą szczerością powiedzieć że byliście najcieplejszą, najbardziej doceniającą, i ogarniętą największą pasją grupą fanów Star Wars jaką KIEDYKOLWIEK spotkałem. Mówiłem Wam wcześniej że to właśnie było czasem przytłaczające, i wciąż jest, ale w tym pozytywnym znaczeniu, i za nic w świecie nie zmieniałbym tego. Opowiedziałem już wielu ludziom o waszym powitaniu i gościnie, i nigdy ich nie zapomnę.

Gdy wróciłem do domu, czekał już na mnie e-mail od Steve'a Sansweeta - ktoś już mu opowiedział o konwencie - on ma chyba swoich Bothańskich szpiegów na całym świecie!

Czy ktoś mógłby przekazać podziękowania Dorocie i Fundacji? Oni również zrobili kawał dobrej roboty i zasługują na wielką pochwałę za spełnienie marzenia Wojtka. Życzę im powodzenia i mam nadzieję że spełnią jeszcze wiele innych marzeń. A ja pomogę tak jak będę mógł.

Aha, i czy ktoś mógłby podziekować Darkowi? Jest fantastycznym kierowcą i prowadził godzinami w strasznym upale.

Podziękujcie też od nas Sławomirowi i Monice Piaskowskim za ich wsparcie, podarki i przyjęcie i pożegnanie nas na lotnisku. Coś mi się wydaje że weszliśmy w hiperprzestrzeń, bo prędkościomierz w ich mercedesie pokazywał 215 km/h! To dopiero frajda.

Poniżej jest link do jednego ze zdjęć. Lubię je gdyż w moim odczuciu znakomicie podsumowuje Dagobah 2007: postacie i atmosfera z Gwiezdnych Wojen wymieszane z wyjątkowym polskim zwyczajem i atmosferą
[Znów wyłazi ubóstwo polszczyzny - Gerald użył tu dwóch różnych słów które w polskim tłumaczą się na to samo - przyp. tłum]

http://img175.imageshack.us/img175/2140/img0001rt1.jpg

Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Bądźcie dumni z siebie za Dagobah 2007.
Do następnego spotkania!

Najlepsze życzenia,

Gerald"
Han shot first!
Awatar użytkownika
Ragnus
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2007, 21:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Post autor: Ragnus »

Big thanks to you Gerald for two... no three things:
First for coming to our county
Second for helping make Wojtek's dream comes true.
And last for accepting honorary membership of Bydgoski Fanklub Star Wars

You are Fan-tas-tic! And I hope we will meet again soon.
Łukasz "Ragnus" Dobosiewicz




A relacja po naszemu jest gotowa, muszę tylko przeczytać i dokonać korekty. Może będzie dziś wieczorem na ICO.
DarkMiagi
Posty: 115
Rejestracja: 06 gru 2005, 11:36
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: DarkMiagi »

:arrow: http://picasaweb.google.pl/miagens666/Dagobah2007

Zaledwie kilka i do tego niewygładzonych... ale lepsze to, niż nic :wink:
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

po Dagobah2007

Post autor: TK-2791 »

Jestem szczęśliwy, że mogłem brać udział, tym razem od 'kuchni' w Dagobah 2007. Sprawiło mi to wiele satysfakcji.

Chciałbym w swoim imieniu podziękować Wszystkim za udział w konwencie.

Dziękuję Sizarowi za wspaniałą i pełną emocjonujących wydarzeń współpracę przy konwencie. Dziękuję Fundacji Mam Marzenie za spełnione marzenie Wojtka ale po trosze i wszystkich fanów zgromadznych na Dagobah oraz wszystkim osobom, które w pocie czoła ciężko pracowały na sukces Dagobah 2007.
Chciałbym podziękować mojej żonie Kasi za upór, wytrwałość i wiersz dla Wojtka oraz Adzie Żołyńskiej za jej wkład i ciężką pracę na konwencie.

Szykuję obszerną relację w Polish Outpost Gazette mam nadzieję, że do końca tygodnia pojawią się dwa numery specjalne!... ;-)
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
ti9192
Polish Garrison Retired
Posty: 144
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Post autor: ti9192 »

Zaczne od osoby która mało została doceniona za trud i wysiłek jaki włożyła w cała Naszą prace.
Wiec szczególne podziękowania dla Ady Żołyńskiej, za to że opiekowała się aby głodnych i spragnionych nie było, niestety nie dało zadbać się o wszystkich. A kiedy było źle wspierala i podtrzymywała na duchu. Pilnowała porządku oraz wykonywała sama ciężkie prace porządkowe.
Była najwiekszym wolontariuszem na tej imprezie robiąc to z własnej woli poświęcając własny urlop.
Ada dziekuje :)

Dla mojego męża który włożył w to wszystko dużo pracy, pomagając przy wykonaniu dekoracji, po wspaniałe prelekcje niestety nie udalo mi się ich zobaczyć ale wiem od ludźi że bylo super :)
Jesteś dla mnie kimś Wielkim :)

Dla Cezarego"Sizara"Żołyńskiego za wykonanie świetnej pracy, która nagrodzona została wspaniałymi plonami. Szczęście Wojtusia, zadowolenie naszych gośći specjalnych, oraz kapitalny konwent.

Dla Doroty z Fundacji mam Marzenie Dorota spełnione zostało kolejne marzenie :) krok do przodu...


Dla Wszystkich podopiecznych cioci Kasi :)

Fanów którzy czynia że warto dokonywać niemożliwego :)


Równie WIELKIE podziękowania dla gości specjalnych których gościć to nie tylko zaszczyt, a przede wszystkim czysta przyjemność :)
Katarzyna 'Santana' Skawińska TI9192
nowy kostium WIP
501st Legion Polish Garrison
STAR WARS MAGAZYN
Awatar użytkownika
Gerald Home
Posty: 44
Rejestracja: 09 mar 2005, 19:31
Lokalizacja: London, UK
Kontaktowanie:

Dagobah 2007

Post autor: Gerald Home »

Jonny,
Thanks for your kind words and for the translation.

Ragnus,
Thanks for your kind words too.

I'm still "buzzing" from my time in Poland, and want to get back there again as soon as possible!

I sent Lucasfilm many photos and the TV links, so they know what happened in your wonderful country last weekend. The photos taken at Obi-Wan Kenobi Street are very popular at Lucasfilm!

All the very best.

Gerald
Gerald Home
Tessek-Squid Head & Mon Calamari Officer in STAR WARS: RETURN OF THE JEDI
Friend of the Polish Garrison
http://www.GeraldHome.com
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Post autor: Sizar »

DARKWOJTEK pisze: Szkoda tylko ze nikt sie nie postaral i nie POINFORMOWAL MNIE I KIELA o spotkaniu w hotelu z aktorami :( :( :( Wydawalo mi sie do tej pory, ze jak GRUPA to GRUPA
oczywiscie że grupa to grupa..spotkanie z aktorami zaczeło sie po ich przyjeździe w teatrze (okolo 19.00), a potem zostali zabrani do hotelu na kolację ... spotkanie zakonczylo sie około 22.30 po przyjeździe Miagiego (oficjalny tłumacz) bo po prostu poszli spać.. przy kolacji ( Maską, Dorota z Fundacji i ja) postanowilismy im towarzyszyć bo to jest rola gospodarzy i to cala tajemnica spotkania
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Re: Dagobah 2007

Post autor: Jonny »

Gerald Home pisze: I sent Lucasfilm many photos and the TV links, so they know what happened in your wonderful country last weekend. The photos taken at Obi-Wan Kenobi Street are very popular at Lucasfilm!
That's absolutely wonderful!

By the way, if you'd like to have the photos taken by Nala and the other photographers covering the con in resolution higher than our albums at Picasaweb linked earlier, just tell us where to send the archive CD.

I'm still 'living' the con too, sharing stories and photos with everyone - and I'm sure it's the same for all of us! It was truly magical.

If it hasn't been done yet, we'll post a report on the con at the worldwide 501st forum.

Best wishes,
Jonny and Nala
Han shot first!
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Post autor: Sizar »

No i mamy raport o Dagobahu 2007 napisany przez Miagiego na TheForce.Net

http://www.theforce.net/holonet/story/P ... 107197.asp

... piekna sprawa to jest :lol: i niech ktoś teraz powie ze konwentów robić nie warto bo ważne sa wieksze cele :lol: :lol: :lol: a tu prosze wielki konwent, wielki cel i wielki news nie byle gdzie :P
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
DarkMiagi
Posty: 115
Rejestracja: 06 gru 2005, 11:36
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: DarkMiagi »

Powiem tylko tyle, że to nie jest nasze ostatnie słowo :wink: Niebawem powstanie większy raport, który pojawi się ........ Nie będę spoilerował gdzie :twisted:
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Post autor: Sizar »

niech zgadne na .... starwars.com ?:lol:
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
Awatar użytkownika
Kaczor
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2005, 0:09
Lokalizacja: Ciechanów
Kontaktowanie:

Post autor: Kaczor »

raczej .pl ;)
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Post autor: Sizar »

Kaczor pisze:raczej .pl ;)
..oj, zdziwisz się :)
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
DarkMiagi
Posty: 115
Rejestracja: 06 gru 2005, 11:36
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: DarkMiagi »

Na .pl też :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”