Jedi-Con 2008

Spotkania, konwenty
Awatar użytkownika
Mirax
Eagle Base
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2007, 20:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Mirax »

Bardzo dziwny dobór daty _-_ I to automatycznie oznacza, że mnie nie wypuszczą wtedy z domu ;(
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

jednych nie wypuszcza, drudzy sie beda zastanawiac, czy poswiecic niezbyt czeste i tak spotkanie z rodzina na rzecz konwentu...
Obrazek

Christianity makes sense: A virgin had God's baby, who then grew up to be murdered by Romans, so you and I could be forgiven for Eve eating that apple she got from the talking snake. Three days later Jesus rose from the dead to tell everyone he was coming back someday to fight the devil. Then he flew up to his mansion in Heaven where he sits in judgment of the gays! How can you not belive that!?
Awatar użytkownika
Mirax
Eagle Base
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2007, 20:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Mirax »

Dokładnie, też prawda.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Kielo pisze:troche dziwny dobor daty...
Dlaczego? W 2004 też odbywał się w czasie Świąt Wielkanocnych i szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi, bo wiadomo, że z powodu wolnego, łatwiej jest się pojawić na konwencie.

Oczywiście nie wnikam w "wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi" itd. :)
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Post autor: ceta »

Na 1000000000000000 % jadę ;)

Naklachałam się sporo z de na CE w sobotę w knajpie, i tym razem nie mam zamiaru odpuścić :D świetni ludzie, zarówno German Garrison, OSWFC czy inni fani.

I wierze w niemiecką organizacje, na bank nie zawiedzie :wink:
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

W 2008 może być ciężko ale kto wie zobaczymy w jakiej będę formie :D.
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Post autor: skywalker »

hi no cóż jestem na bank nawet z martwych wstanę jeśli zajdzie potrzeba ale za tą cena za wstęp to ich trochę postraszę :wink:
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

skywalker pisze:hi no cóż jestem na bank nawet z martwych wstanę jeśli zajdzie potrzeba ale za tą cena za wstęp to ich trochę postraszę :wink:
3mam cie za slowo :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
shadow-ID4886
Polish Garrison Retired
Posty: 529
Rejestracja: 18 wrz 2005, 21:30
Lokalizacja: Jantar
Kontaktowanie:

Post autor: shadow-ID4886 »

snow pojawi sie na bank :D bo jak widac nas snowtrooperów zawsze jest najmniej. wiec zasilic trza ich szeregi :D
"Tuż przed stanowiskiem e-weba jest krwawa sterta. W szaroczerwonej masie lśni srebrny pagon z dwiema złotymi gwiazdkami. To wszystko, co zostało z dumnego oficera".
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

znane juz sa jakies konkrety? kto jedzie, na ile jedziemy i co planujemy w czasie wyjazdu?zostalo juz niecale dwa miesiace...

shadow, pamietaj, na bank ... :twisted:
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Ja jeszcze nie moge sie okreslic. Jesli bym jechal, to chyba tylko na sobote :?
Obrazek
DarkMiagi
Posty: 115
Rejestracja: 06 gru 2005, 11:36
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Post autor: DarkMiagi »

Przypominam, że jeśli ktoś się pisze na miejsce w pokoju to poproszę niezwłocznie o info!
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Post autor: sternik »

przypominam?? nic wczesniej nie było na ten temat .my z CArmen planujemy sie pojawic więc jezeli sa juz jakieś plany co do spania i biletów to chętnie posłuchamy , jeżeli oczywiście i tym razem przygarniecie nas pod swoje skrzydła :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Post autor: Kielo »

sternik pisze:jeżeli oczywiście i tym razem przygarniecie nas pod swoje skrzydła :)
:) dobre


Sternik, jak jedziecie z Carmen? bo calkiem mozliwe, ze my bedziemy jechac do brukseli eurostarem i potem dalej pociagiem do dusseldorfu.
Obrazek

Christianity makes sense: A virgin had God's baby, who then grew up to be murdered by Romans, so you and I could be forgiven for Eve eating that apple she got from the talking snake. Three days later Jesus rose from the dead to tell everyone he was coming back someday to fight the devil. Then he flew up to his mansion in Heaven where he sits in judgment of the gays! How can you not belive that!?
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Post autor: sternik »

pociągiem wychodzi drogo i z przesiadką ,samolot to koszt około200€ od os a eurolinem w 4 godziny za ..... :) 46€ za dwie os w te i nazat :) prawdo podobnie jeszcze przed wylotem do chile kupimy bilety na bus wyjazd 20 powrót 23 jezeli ci/wam pasi to moge zakupić i dla was daj info ile i kiedy bedziecie w razie czego nie ma problemu z noclegiem jezeli przyjedziecie wczesniej oczywiście jezeli nie będzie was ponad 10 os :D i w tym czasie w Brux bedzie juz Star Wars Expo (od 16 lutego wjazd po 12€)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”