Jedi-Con 2008

Spotkania, konwenty
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Gaststar-Update

Post autor: ceta »

Zła wiadomość..

Nie wiem czy już wiecie, bo na na angielski chyba jeszcze nie przetłumaczyli...

http://www.jedi-con.de/jedicon2008/aktu ... hp?navid=1

Nie będzie na konwencie JC ani Ricka McCalluma ani Raya Parka ....
powód: mają jednak inne plany w tym czasie....

RAY PARK
Darth Maul (Episode I)
Here is a personal message from Ray:
"Hello German Star Wars fans! I very much appreciated being invited to this year's JEDI-CON 2008 in Dusseldorf. After many attempts to make the scheduling work, unfortunately I will not be able to attend the event. I am currently working on G.I. Joe and will be filming during the event dates. I was looking forward to being there and meeting everyone. Hopefully I will be invited back for the next JEDI-CON!" - Ray Park

Tłumacząc pokrótce tekst na stronie JC stronie:

Organizatorzy teraz panicznie szukali dalej, ze swojej listy gości alternatywnych, niestety Anthony Daniels (C-3PO), Matthew Wood (Grievous' głoś, ILM), Jake Lloyd (Anakin Skywalker) i Temuera Morrison (Jango Fett) też nie pasuje termin.

Organizatorzy proszą uczestników o sugestie, podanie jakiegoś "wymarzonego", ale też realnego nazwiska aktora [info@jedi-con.de]. Może wtedy uda się coś załatwić.
Niestety osoby takie jak: George Lucas, Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Ewan Mc Gregor, Liam Neeson, Natalie Portman, Ian McDiarmid, Christopher Lee czy James Earl Jones na wstępie odpadają, bo są po prostu za drogie.

Innym słowem dalej szukają.

Dobra wiadomość

do listy gości dołączył JEREMY BULLOCH, który obszerniej będzie opowiadał o swojej roli w OT, a wraz z Danielem Logananem poprowadzą jeden panel.


Czyli lista gości na JC wygląda na dzień dzisiejszy tak:
http://www.jedi-con.de/jedicon2008/engl ... p?navid=54
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

no to kijowo, za pare dni sie okaze ze przyjada sami fani ... co za desperacja w szukaniu 'vipow" ;) ludzie zaczna odwolywac swoje przyjazdy i jedicon skonczy z zaczepistym zadluzeniem na koncie ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

i teraz zle wiadomosci: z przyczyn niezaleznych ode mnie niestety nie moge pojechac na jedicon :( buu sila wyzysza sprawcza ktorej nie moge przelamac... jesli ktos poniosl jakiekolwiek koszty oczywiscie pokrywam swoja dzialke... no po prostu jestem wsciekly.
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
ceta
Polish Garrison Retired
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2005, 8:05

Post autor: ceta »

Pełny plan konwentu, niestety tylko w wersji niemieckiej:
http://www.miracle-images.de/Downloads/ ... S04_05.pdf

plan obiektu:
http://www.miracle-images.de/Downloads/ ... uv_S30.pdf
There is no weakness, there is the Dark Side
___________
DZ 3320 Guri
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Post autor: sternik »

BountyHunter pisze: nie moge pojechac na jedicon ... no po prostu jestem wsciekly.
BH nie mozesz tego zrobic !!-OBIECAŁEEŚŚŚŚ :lol: ja już załącznik odpowiedni zakupiłem na te pomiary do wdzianka :D masz jeszcze troche czasu więc zrób użytek ze swojej rusznicy i przekonaj kogo trzeba :)
Obrazek
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

przekonuje caly czas... zrobie wszystko aby pojechac... ale z pracy sie nie bede zwalniac ;) chyba ze masz dla mnie jakas fajna posadke wtedy bedziemy jezdzic razem ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

Post autor: TK-2791 »

Szybki raport z konwentu JediCon 2008 Dusseldorf

Bylismy, zobaczyliśmy i zdobyliśmy ;-)

Ekipa Polish Outpost wzięła udział w zakończonym właśnie konwencie JC 2008.

Na konwencie pojawiliśmy się już w pierwszy dzień przed oficjalnym otwarciem. Nawiazaliśmy kontakt z przedstawicielami German garrison, którzy byli współorgami konwentu. Udało nam się zrobić kilka fotek z Mikem Edmondsem, który w ESB zagrał jednego z Ughnautów, a w ROTJ ewoka Logray'a.
Jednak najwazniejszym dniem była sobota kiedy to pojawiliśmy się w kostiumach. O godzinie 11 zebraliśmy się na zbiorowej fotce, osób w kostiumach na schodach wiodących do centrum konwentowego w hotelu Maritime. Tam mieliśmy okazję porozmawiać z członkami GG oraz z gośćmi z USA w tym z Thomas'em Spanosem, który do niedawna zajmował się zatwierdzaniem kostiumów w 501st Legion ale była to także okazja do zrobienia wspaniałych fotek z innymi fanami.
W bocznej sali konwentu rozłożyli się sprzedawcy wszelakiego dobra związanego z gadżetami SW, można było zobaczyć i nabyć wiele unikalnych i niedostępnych już w normalnym obiegu rzeczy.
Tam też spotkaliśmy Orli Soshan czyli Shaak Ti. Nad głównym holem umieszczono stoły gdzie swoje zdjęcia podpisywali pozostali aktorzy. Mieliśmy możliwość porozmawiac i zrobić fotki z Jeremy Bullochem (Boba Fett), Danielem Loganem (młody Boba), Barrie Hollandem (Lt. Renz, który do Solo powiedział 'You rebel Scum!' w bunkrze na Endorze) oraz z Derekiem Lyonsem, który w A New Hope zagrał Rebelianckiego Gwardzistę w świątyni na Yawin...
Było wiele atrakcji w tym spotkanie z R2 Builders Club i ich astromechami R2, German Garrison rozstawił tzw. imperialne ścianki gdzie można było zrobić sobie zdjęcia z członakmi GG, porozmawiać o ich działalniości i planach. Także Rebel Legion wystawiał się na konwencie oraz grupy zajmujące się fanowską działalnością na rozstawionych konsolach Xbox można było zagrać w gry SW. Oczywiście w głównej sali nazwanej 'Coruscant' cały czas trwały panele tematyczne. Była także wystawa fanowskich prac, kostiumów oraz figurek w mniejszej i większej skali...
Sam konwent był raczej klasy lokalnej i oczywiście nie był tak wspaniały jak Celebration Europe ale i tak warto było zobaczyć i być tam wśród fanów SW i ludzi o takiej samej pasji...

Galeria już startuje na Polish Outpost tutaj
Ostatnio zmieniony 26 mar 2008, 16:19 przez TK-2791, łącznie zmieniany 2 razy.
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Post autor: sternik »

TK-2791 pisze:
Wkrótce zamieścimy galerię fotek na stronie PO.
a tym czasem mozna już kilka zobaczyć tutaj :)
Obrazek
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TI-1415 »

lysy pisze:
Ten Wookie jest wypasiony na maxa :D
prawdziwy CHEWBACCA :D :D :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
Awatar użytkownika
Areckin
Polish Garrison Retired
Posty: 787
Rejestracja: 21 mar 2007, 21:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Post autor: Areckin »

NO prawdziwy :D a niegrzecznym sandom wyrywał ręce i tłuk nimi ich po kubłach :D :twisted:
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Tego to nie pamietam :wink:
Ale widzialem jak w ESB fruwali stormtrooperzy :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

no bo to jest ten prawdziwy wookie ktory lucasowi z klatki zwial... ile mozna wytrzymac na diecie bananowej? no ale wyglada swietnie... i tak jest o glowe wyzszy od sternika ;) ktory uparcie twierdzi ze nie nadaje sie na wookiego ;) ale fakt faktem, doskonala robota :) sterniku mam nadzieje ze dobrze obfotografowales wiadome ci figurki ;)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Post autor: sternik »

a i owszem obfotografowałem tylko z producentem sie nie dało pogadać bo to szkop i gada TYLKO po niemiecku!! co za uparty naród jeszcze sobie nie uświadomili ze przegrali tą holerną wojne :D foty znajdziesz tutaj na stronie producenta nic nie ma w tym temacie bo to dopiero prototyp który czeka na jakieś licencje -?? umówiony jestem z gościem na emila bo będzie sobie mógł przetranslatować z ludzkiego(ang :) ) na swój :D jakby co w albumie pod opisem jest str producenta

a wookie był wyższy bo miał stopy na koturnach :P
Obrazek
TI-1415
Polish Garrison Retired
Posty: 3095
Rejestracja: 28 lut 2006, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TI-1415 »

Srenik ,ale masz zajebistyAVATAR :D

Kiedy bedziesz na Goclawiu :?: pozdrow Carmen :D
Baron Soontir Fel
the 181st Imperial fighter group-Leader
Obrazek
Obrazek
"Fel is the best Imperial pilot alive."
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”