Rebel Legion: Eagle Outpost kończy współpracę ze S.W.A.T.

Różnego rodzaju informacje
Duran
Posty: 268
Rejestracja: 20 wrz 2006, 9:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Rebel Legion: Eagle Outpost kończy współpracę ze S.W.A.T.

Postautor: Duran » 15 sty 2009, 14:28

Informacja:

Drodzy koledzy, szanowne koleżanki, członkowie Eagle Outpost.

Z dniem dzisiejszym, decyzją Dowództwa Rebel Legion: Eagle Outpost, zrywa współpracę z organizacją S.W.A.T. – Star Wars Artistic Team. Ubolewamy nad faktem, iż organizacja która powstała jako efekt wspólnej pracy członków Rebel Legionu: Eagle Outpost, jak i innych organizacji fanowskich takich jak: Garnizon 501st dawny Polish Outpost, "Outlander" Stowarzyszenie Fanów Star Wars, Kamino - Trójmiejskie Stowarzyszenie Fanów Star Wars oraz Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau", prowadzi politykę odcinania się od swej kolebki oraz źródła swojego pochodzenia – jakoby wstydząc się swoich początków.

Dodatkowo S.W.A.T. nie wywiązuje się z założeń współpracy – nie utrzymuje logotypów rodzimych organizacji członków narzucając swoje własne, dodatkowo nie umieszcza informacji o tym z członkami jakich organizacji współpracuje.

Dowództwo Eagle Outpost informuje, iż z dniem dzisiejszym przestaje oficjalnie wspierać organizację S.W.A.T.; zaś członkowie Eagle Outpostu uczestniczący w akcjach S.W.A.T. nie będą traktowani jak członkowie Rebel Legionu – ich aktywność na polu tej organizacji nie będzie uznawana jako działanie na rzecz matczynej organizacji jaką jest Rebel Legion: Eagle Outpost jak to było do tej pory – opierając się na zasadzie współpracy między organizacjami.
Dowództwo Eagle Outpost przypomina również o obowiązku szanowania stroju w jakim się występuje, tak wewnątrz organizacji jak i poza nią. Członkowie Rebel Legionu, będąc w strojach w których są zarejestrowani w bazie organizacji, nie mogą uczestniczyć w akcjach komercyjnych i pobierać z ich tytułu wynagrodzenia, albowiem niewolno nam wykorzystywać wizerunku Gwiezdnych wojen w celu własnego zarobku – chyba, że jest to oficjalna impreza zorganizowana przez organa powiązane z LucasFilm.

Jeżeli takowa praktyka zostanie wykryta, dana osoba zostanie dyscyplinarnie wydalona z Rebel Legionu.

Dowództwo Rebel Legion: Eagle Outpost ma nadzieję, że ten ruch pozwoli na bezkonfliktowy rozwój obu organizacji na obranych przez siebie polach działalności.

Pozdrawiam
Łukasz "Duran" Grabczyński
Dowódca Rebel Legion: Eagle Outpost


P.S.
Dyskusja nad wątkiem została przeniesiona do forum wewnętrznego. Tekst powyższy ma charakter ogłoszenia, wątek zablokowany.
Obrazek

Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość