Witaszyce 4-6 Maja

Różnego rodzaju informacje
Awatar użytkownika
Areckin
Polish Garrison Retired
Posty: 787
Rejestracja: 21 mar 2007, 21:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Witaszyce 4-6 Maja

Post autor: Areckin »

Sternik
Forma w jakiej jest zorganizowana ta impreza jest praktykowana na całym świecie gdziekolwiek nie byłem to albo się łapałem na darmowy pobyt i dopłacałem do wyżywienia lub płaciłem za wszystko .
Sprawa jest prosta było 40 darmówek nic nie stało na przeszkodzie żeby dostali je tylko krajanie , zatem koszt w tym momęcie to przejazd , nikogo nie zmuszam do imprezy legionowej , nie ma obowiązku zatem koszty żadne a zyski spore bo pobyt w takim miejscu wież mi nie kosztuje mało
Charakter imprezy – otuż jest to ewent. [to skrót od "ewentualnie"?] SW nie rozumiem z kąd te wątpliwości , mało tego jako posiadacz licencji Mam prawo użyć tu jako jedyny nazwy Star Wars na imprezie masowej (oczywiście poza innymi licencionobiorcami )
Z pewnością nie dorównamy wielkim imprezom z Niemiec czy Dani ALEEEEE
Będziemy się starać
BTW, tych imprez nie organizował legion tylko legolandy legion zajmował się tylko i wyłącznie sprawami kostiumingu a ci co nie załapali się na pule bulili za wszystko prócz wejściówek które i u nas są oczywiście zapewnione Wątpisz w mnogość atrakcji – sądzisz że wszystkie zdradziłem ;)
Reasumując przymusu nie ma nie chcesz nie przyjeżdżaj przyjedziesz będziesz mile widziany
I taka mała moja dygresja – ludzie w kostiumach pomimo swej atrakcyjności nie są pępkiem świata, jeśli to zrozumiemy wszystkim będzie się żyć lepiej

JOK
Tak mamy już liczne zgłoszenia z zagranicy
Myślę że będzie spory wstyd jak Polacy znowu oleją sprawę

Nero
Pojawię się na balkonowej imprezie , będę miał okazje odebrać mojego kaktusa --- z odsetkami !!!

Proponuję zapoznać się z zasadami ortografii. Pomijam interpunkcję lub jej brak, ale sadzenie takich baboli aż bije po oczach. Proponuję przeczytać to co się napisało zanim się wstawi post.

Ja rozumiem dysgrafię i dyslekcję, ale od REDAKTORA ogólnopolskiego magazynu można wymagać poszanowania pewnych elementarnych zasad języka polskiego.
ID/TK 9970 Arkadiusz 'Areckin' Szajek
501st Legion Polish Garrison

copy watches, tak jutro
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Witaszyce 4-6 Maja

Post autor: Nero »

Nie bardzo zrozumiałam ten suchar z kaktusem, ale sprzęt legionowy będzie mile widziany.
Jok, wbijaj, tylko przynieś własne jedzenie i wejście 15 zł lol.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Skrzat
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 1105
Rejestracja: 09 wrz 2009, 0:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Witaszyce 4-6 Maja

Post autor: Skrzat »

Nero wbijam do ciebie na imprezę :D
Bojkot. Przestaje używać przecinków.
Szefie ostatni szpadel stracił moc przerobową.
Awatar użytkownika
Areckin
Polish Garrison Retired
Posty: 787
Rejestracja: 21 mar 2007, 21:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Witaszyce 4-6 Maja

Post autor: Areckin »

No szkoda że rozmowa znów zeszła na nie te tory .
Niemniej jednak zaproszenie aktualne , czekamy na chętnych .

PS
czerwone literki biją jakby odrobinę złośliwością ale co zrobić.
Od redaktora naczelnego można wymagać, owszem ale niekoniecznie musi mu się chcieć takie prawo naczelnego :lol: :lol: :lol:
ID/TK 9970 Arkadiusz 'Areckin' Szajek
501st Legion Polish Garrison

copy watches, tak jutro
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Witaszyce 4-6 Maja

Post autor: Nero »

Biją w każdym poście z bykami niezależnie od tego kto go napisał. Od redaktora wymaga się znajomości gramatyki i ortografii tak jak od malarza wymaga się znajomości barw. Wiem, że zyjemy w czasach, w których analfabeci piszą opowiadania lub gimnazjaliści z pomoca komórki bawią się w fotografów. Można? Można. Nie można jednak oczekiwać, że inni z tego powodu zsikają się z zachwytu w spodnie.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”