Szukam pracy moi drodzy

Różnego rodzaju informacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Szukam pracy moi drodzy

Post autor: Nero »

Ponieważ moja kariera w pewnej agencji reklamowej w Warszawie sięga już dna (a raczej puka w nie od spodu) poszukuje pilnie pracy. Żeby nie było, nie z mojej winy, po prostu ktoś uznał, że praca 3-4 dni w tygodniu po 8 godzin za 1000 zł (umowa o dzieło, rzecz jasna) to stawka nie do przyjęcia, co te grafiki sobie myślą... Także gdyby ktoś słyszał o pracy dla grafika (znam cały pakiet Adobe, rysunek odręczny, malarstwo, nie znam flasha i żadych htmli) nauczyciela plastyki w szkole/domu kultury/przedszkolu czy recepcjonistki w klubie fitness będę wdzięczna za cynk. Żeby nie było, szukam również na własną rękę, ale w dzisiejszych czasach niestety "po znajomościach" wychodzi najlepiej...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Szukam pracy moi drodzy

Post autor: sternik »

Nero daj to na FB a my (bo chyba reszta sie dołączy) puścimy to dalej .Każdy ma jakiś innych znajomków wiec może .... :) Powodzonka :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Szukam pracy moi drodzy

Post autor: Nero »

Pewnie wrzucę, ale to raczej jutro po tym, jak zaproponują mi oficjalnie pracę za 200 zł/ miesiąc.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wedge
Eagle Base Inactive
Posty: 514
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:25

Re: Szukam pracy moi drodzy

Post autor: Wedge »

Nero pisze:Pewnie wrzucę, ale to raczej jutro po tym, jak zaproponują mi oficjalnie pracę za 200 zł/ miesiąc.
Obrazek
Obrazek

Star Wars Mastermind

"SW fans are among the most negative, doom-saying whiners I've ever encountered. Count on SW fans to take one statement and turn it into either a lie or a proclamation of disaster"
-- Randy Stradley
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Szukam pracy moi drodzy

Post autor: Nero »

Odświeżę kotleta.
Sytuacja się trochę unormowała. Trochę znaczy ciułam na takich warunkach mniej więcej jak wcześniej. Mimo wszystko dalej szukam czegoś normalnego. Zbliżają się ferie, koniec semestrów, więc jak komuś się obije o uszy, że w szkole dziecka sąsiadów szukają pani od plastyki czy coś w ten deseń to dawajcie cynka : P
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”