Pytanie co do jednej stronki

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
ODPOWIEDZ
Girion
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2012, 22:00
Lokalizacja: Warszawa(póki co)

Pytanie co do jednej stronki

Post autor: Girion »

Czy jest warto nabywać którekolwiek części z tej strony:
http://www.stormtrooper-costumes.com/?g ... 3wodeDvE4A
Do możliwości zdobycia członkowstwia w oddziale, bądź samego zdobycia zbroji(lub zbroi)brakuje mi wieku i forsy, ale informacje i ewentualne źródła(no chyba że ktoś u was udziela pomocy) chcę zdobyć już teraz.
TI-12303
Polish Garrison
Posty: 417
Rejestracja: 13 wrz 2011, 15:20
TKID: 12303

Re: Pytanie co do jednej stronki

Post autor: TI-12303 »

"Cudze chwalicie ,swego nie znacie.."
Proponuję wszelkie rozważania "za" i "przeciw" rozpocząć od tego linka :wink:
http://polish-garrison.pl/forum/viewtop ... f=9&t=2080
Obrazek

Realizacja projektu "TIE VI" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu " DZ - SŁOŃCE I PIACH" - ZAKOŃCZONA!
Realizacja projektu "TIE ANH" - W TOKU!
Girion
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2012, 22:00
Lokalizacja: Warszawa(póki co)

Re: Pytanie co do jednej stronki

Post autor: Girion »

Tego to nawet nie widziałem
Generalnie chciałem tylko zaspokoić ciekawość, bo faktycznie wolałbym załatwić strój w Polsce, niż latać na Wyspy,
ale do tego jeszcze długa droga(możliwości finansowe nie mają wobec mnie żadnych złudzeń).
Generalnie w dalszym, lub bliższym czasie zamierzam zasilić Wasze szeregi Trooperem lub Sandem, chętnie przyjmując jakąkolwiek pomoc, głównie przez niskie zdolności rzemieślnicze i fakt,że chciałbym w jak najlepszym stopniu spełnić wymogi organizacji.
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: Pytanie co do jednej stronki

Post autor: fezz »

Cześć wszystkim. Na początku słowo wstępu, bo to mój pierwszy post tutaj. Forum śledzę od dłuższego czasu, a regularnie od 26 lutego (o ile się nie mylę), czyli od dnia publikacji pierwszego filmu prezentującego zbroję RTA :) Zbroja szturmowca, to moje wielkie marzenie już od kilku lat. To chyba tyle tytułem wstępu, a teraz wracajmy do tematu.

Jak to właściwie będzie z RTA w kwestii akceptacji przez Legion? Chodzi mi tu oczywiście o całą awanturę jaką wywołał TM. PG się od całej sprawy odcina, więc pewnie lepiej będzie gdy nie będziemy tutaj pisać, co kto myśli na ten temat (no chyba że można). Czy TM może jakoś wpłynąć na Legion, żeby RTA było niedopuszczone? Z tego co się orientuję, to wymóg legionu jest taki, żeby zbroja była zgodna/możliwie najbardziej podobna do filmowego oryginału i ten warunek RTA spełnia. To, że na forum FISD właściciel zbroi RTA pewnie będzie wytykany palcem jakoś specjalnie mi nie przeszkadza, byleby zbroja nie skończyła na manekinie jako ozdoba.
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Pytanie co do jednej stronki

Post autor: TD-1408 »

Nie ma powodu aby zbroja RTA nie była akceptowana przez legion. TM nie może wymuszać czegokolwiek na legionie, bo nie ma prawa.
Jeśli właściciel naszej zbroi nie będzie z niej robić użytku, to wtedy może ona skończyć na manekinie :wink:
A sama produkcja zaczyna się pod koniec maja, więc ci którzy chcą zakupić armor, wiedzą gdzie nasz szukać :wink:
Obrazek
Girion
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2012, 22:00
Lokalizacja: Warszawa(póki co)

Re: Pytanie co do jednej stronki

Post autor: Girion »

Pod koniec maja....
Jak się poszczęści moje zdobywanie stroju/kostiumu/zbroi skończy się na przełomie 2013/14 (27 listopada 2013-->osiemnastka).
Na razie jestem na etapie motywowania się i zbierania Kredytów...
Awatar użytkownika
fezz
Polish Garrison Retired
Posty: 1071
Rejestracja: 28 lut 2012, 14:00
Lokalizacja: Łódź
TKID: 50148
Kontaktowanie:

Re: Pytanie co do jednej stronki

Post autor: fezz »

TD-1408 pisze:Nie ma powodu aby zbroja RTA nie była akceptowana przez legion. TM nie może wymuszać czegokolwiek na legionie, bo nie ma prawa.
Jeśli właściciel naszej zbroi nie będzie z niej robić użytku, to wtedy może ona skończyć na manekinie :wink:
A sama produkcja zaczyna się pod koniec maja, więc ci którzy chcą zakupić armor, wiedzą gdzie nasz szukać :wink:
SID wspominał coś o zmianach/poprawkach w zbroi. Może uchylisz rąbka tajemnicy co się zmieni?
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Pytanie co do jednej stronki

Post autor: TD-1408 »

Zbroje które zrobiliśmy, robione były na formach gipsowych. Gips nie wytrzymuje takich temperatur i łuszczy się. Teraz formy będą z żywicy. Więc to w sumie nie będą żadne zmiany, a naprawa zużytych form.
Obrazek
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Pytanie co do jednej stronki

Post autor: SID »

Tak to prawda ,zmiany to przejście z gipsu na żywię a to trochę trwa ale zbroja będzie dostępna a nawet będziemy zwiększać asortyment. :D
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Pytanie co do jednej stronki

Post autor: Jok »

O co zwiekszycie asortyment? Pająki na sznureczku i piszczałki?:D
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Pytanie co do jednej stronki

Post autor: SID »

Kwiatki typu klaun sikające wodą i wiatraczki,bądź cierpliwy. :lol:
Burn
Posty: 76
Rejestracja: 09 paź 2011, 16:24
Lokalizacja: London, Islington

Re: Pytanie co do jednej stronki

Post autor: Burn »

Poza tym od strony stormtrooper-costume aka jedi-robe najlepiej trzymac sie z daleka.
Ja sie prawie zlapalem na wydatek 1000funtow za gotowa zbroje szturmowca, na szczescie zostalem uratowany przez czlonkow UKG, ktorzy pokazali mi droge do dobrego (TM) zestawu storma. Material uzywany przez ludzi na tej stronie jest tragiczny, po wielokroc kopiowane zbroje, kiepskie detale, tragiczny wyglad, a do tego w zadnej mierze nie dopasowane do nosiciela. Kilku ludzi na forum UKG sie zlapalo na checi szybkiego wstapienia do 501st i kupna "ready-to-wear" zbroji.Wiekszosci z nich udalo sie odniesc/odeslac zbroje do sklepu i odzyskac pieniadze.
1000 funtow za zbroje szturmowca na HALLOWEEN to zdecydowanie za duzo. Problem z nimi jest taki ze uzywali (nadal to robia czasem) opisu typu "501st REPLICA" itd...wiec ludzie sie na to nabieraja. Tak jak ja prawie. Jest tylu profesjonalnych pasjonatow ktorzy produkuja zbroje (z naszymi rodzimymi zbrojmistrzami) , ze nie ma kompletnego sensu kupowania czegos , co jest takie tandetne , a do tego wcale nie tanie....

po co chciec cos takiego
Obrazek
Jezeli mozesz miec ...
Obrazek
i do tego za ta sama cene


TO tylko takie moje 3grosze...


pozdrawiam
Obrazek
Peter 'BURN' Burnat
1138th Krayt Squadron SCO
Member of:
- Rebel Legion and Elstree Base
- 501st Legion and UK Garrison (TK/IC 5632)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”