Szturmowiec w wersji damskiej

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
candytrooper
Polish Garrison Retired
Posty: 72
Rejestracja: 04 lip 2012, 14:27
Lokalizacja: Warsaw

Szturmowiec w wersji damskiej

Post autor: candytrooper »

Cześć!
Jakiś czas temu poznałam kilka osób z włoskiego 501st Legion i oto z ich polecenia znalazłam się tutaj. Mam wielką nadzieję, że kiedyś uda mi się wstąpić w Wasze szeregi :) Tymczasem zastanawiam się, jaki kostium byłby dla mnie najlepszy (lub w ogóle możliwy) i po cichu liczę na wskazówki. Jak dotąd myślałam intensywnie o stormtrooperze, jednak ze względu na to, że jestem dość niedużych rozmiarów (165 cm nie mówiąc o wadze) nie jestem pewna czy będę dobrze w nim wyglądać i co najważniejsze czy będę mieć szansę przystąpienia do Legionu. Przeczesałam już sporo wątków na forum dotyczących właśnie kostiumu stormtroopera i zainteresował mnie fakt, że są na tym forum osoby, które takie stroje wykonują i są one akceptowane w 501st. Jeśli chodzi o zbroję, z pewnością dałoby się dopasować ją do moich wymiarów, martwi mnie jedynie hełm i buty, bo przy mojej posturze standardowe rozmiary mogłyby wyglądać komicznie. Czy w polskim Legionie są kobiety występujące jako stormtrooperzy?

Dalsze pytania będę mogła zadać dopiero po uzyskaniu odpowiedzi na powyższe, bo może się okazać, że moje marzenie o byciu szturmowcem nie ma racji bytu :)

Pozdrawiam i niech moc będzie z Wami!

Ola
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: żeński stormtrooper

Post autor: MrFett »

Lepszy taki stormtrooper niz Vader :) jesli o kostiumy chodzi istnieje mozliwosc skalowania strojow i wiem ze wystepuje na przyklad zbroje storm 3/4 ale prawde powiedziawszy nie wiem jak z akceptacja takowych w tej chwili. Na pewno wymogi wzrostowo wagowe itd sa duzo bardziej restrykcyjne przy tzw face characters (boba, vader). W kazdym razie witam serdecznie u nas i zachecam do wstapienia. A co do stormow to nalepiej niech wypowie sie ktos kto dokladnie w tym temacie siedziv:)
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Szturmowiec w wersji damskiej

Post autor: TD-1408 »

Witam.
Kobieta Stormtrooper brzmi dość interesująco :D I zdaje się ze jesteś już trzecią "Kadetką" zainteresowana taką zbroją. Co do twoich wymiarów to są podobne jak do innych zainteresowanych ;)
Zawsze można dodać sobie kilka cm. wzrostu, i to bez problemu :)
Moja żona kiedyś biegała sobie w moim TMie, złożonym na mój wzrost, i wyglądała Okay.
Co do hełmów, wcale nie są takie wielkie, no chyba że widziałaś hełmy typu FX.
Ja i kolega po SF będziemy składać zbroje TK dla naszych kobiet, więc jeśli jesteś poważnie zainteresowana zapraszam na PMa.
Tak wygląda zbroja przy wzroście 172cm :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
candytrooper
Polish Garrison Retired
Posty: 72
Rejestracja: 04 lip 2012, 14:27
Lokalizacja: Warsaw

Re: Szturmowiec w wersji damskiej

Post autor: candytrooper »

Super! Dzięki za odpowiedzi! Jeśli chodzi o dalsze pytania, uderzam na pm :)
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Szturmowiec w wersji damskiej

Post autor: SID »

Jak by krawiec powiedział szatę można dopasować do człowieka niż człowieka do szaty.Powodzenia w spełnianiu marzenia :D .
Awatar użytkownika
candytrooper
Polish Garrison Retired
Posty: 72
Rejestracja: 04 lip 2012, 14:27
Lokalizacja: Warsaw

Re: Szturmowiec w wersji damskiej

Post autor: candytrooper »

Spieszę powiadomić, że moja zbroja na dniach będzie gotowa. To prawda, że szatę da się dopasować do człowieka, aczkolwiek była to droga przez mękę :) Do zobaczenia na Star Force!
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Re: Szturmowiec w wersji damskiej

Post autor: BountyHunter »

Lysy a gdzie biegala? i kto biegal za nia? niegrzeczni wy :) taaak, ta pani na CE1 w szpileczkach, z dekoltem i helmikiem z rondem piekna byla :) :) oby takich wiecej :)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”