Harcerskie Zadanie Star Wars

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
ODPOWIEDZ
Jakvbek
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2012, 14:51

Harcerskie Zadanie Star Wars

Post autor: Jakvbek »

Witam! Piszę do Was wszystkich w dość nietypowej sprawie. Mianowicie, jestem harcerzem i dostałem zadanie, którego wykonanie pozwoli mi zdobyć wyższy stopień. Oba zadania są powiązane z Waszą organizacją. Pierwsze z nich, polega na przeprowadzeniu wywiadu z jednym z Waszych członków, w celu poznania waszej struktury. Jeśli znalazłby się ktoś skłonny poświęcić mi kilka minut, bardzo prosze o kontakt kuzminski.jakub@gmail.com Wywiad mógłby odbyć się telefonicznie, jak i osobiście.
Drugie z nich, jest znacznie oryginalniejsze. Muszę bowiem zrobić sobie zdjęcie w stroju Dartha Vadera. Aktualnie jestem w Olsztynie i udalo mi sie dowiedziec, ze najblizszy Vader znajduje sie w Warszawie. Prosilbym o kontakt, najlepiej z podanym nunerem telefonu pod ten sam mail, osobę która jest w stanie wyświadczyć mi tę przysługę i umożliwić to zdjęcie. Mogę dojechać, stopem właśnie do Warszawy lub innych miast w ktorych tenze Vader przebywa. Bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz, poniewaz musze w okolice Olsztyna powrócić już 20.07 rano. Z góry dziękuję Wszystkim!
Niech Moc będzie z Wami!
Jakub Kuźmiński
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Harcerskie Zadanie Star Wars

Post autor: faultfett »

Hm, mam wrażenie, że mogą się pojawić problemy :( Po pierwsze - owszem, mamy Vadera w Warszawie, natomiast strój nie jest własnością członka Polish Garrison, tylko Eagle Base, Durana (znajdziesz go pod tym nickiem na forum Eagle Base, tutaj: http://rebellegion.pl/forum/index.php). Możesz się z nim skontaktować poprzez prywatną wiadomość, natomiast jeśli wywiad ma być przeprowadzony koniecznie z jednym z członków PG, będziesz musiał uderzyć do kogoś innego. Jeśli zależy Ci na "2 w 1", czyli członku PG posiadającym strój Vadera, to sprawa się komplikuje, bo nasi Vaderzy mieszkają odpowiednio w Lublinie i Gorzowie Wlkp. Kolega z Lublina - gdzie pewnie miałbyś bliżej - ma obecnie rozparcelowany, o ile mnie pamięć nie myli, strój. Decision is yours, ale mam wrażenie, że chyba trudno będzie jakoś logistycznie to rozegrać w taki sposób, żeby ogarnąć sprawę do wspomnianego przez Ciebie 20 lipca... :?
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Harcerskie Zadanie Star Wars

Post autor: ShVagYeR »

No nietypowe zadanie sobie wziąłeś do próby, druhu. :) Z którym punktem to się wiąże?

A jak z Duranem odpowiednio zagadać, to nie powinno być problemu. ;)

Czuwaj!
Obrazek
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Harcerskie Zadanie Star Wars

Post autor: Nero »

hmmm, ktoś tu nie dostanie awansu
Obrazek
Obrazek
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Harcerskie Zadanie Star Wars

Post autor: Falcon »

Sprawa załatwiona już ;)
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”