ŚredniowieCZUJ 2012 Maszewo koło Szczecina

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
ODPOWIEDZ
Karol_Hellruner
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2012, 20:19

ŚredniowieCZUJ 2012 Maszewo koło Szczecina

Post autor: Karol_Hellruner »

Witam!
Przybywam z zapytaniem, trochę późno, ale lepiej późno niż wcale. A więc chodzi o to, że działam teatralnie i pomagamy w Maszewie Teatrowi Krzyk przy działaniu w ramach imprezy ŚredniowieCZUJ.

http://okis.maszewo.pl/nauka-gry-na-git ... w-maszewie

W tym roku wymyślono taką koncepcję, że jako Teatr robimy klimat Gwiezdnych Wojen, a dowiedziałem się o tym trochę późno i w takim razie wiem, że może się nie udać, ale chciałbym prosić 3 lub 4 osoby z Legionu / Garnizonu, które by przyjechały ze strojami i robiły klimat, fajnie jakby był w tym składzie chociaż jeden szturmowiec.

Możemy zapewnić: wyżywienie, nocleg i czterysta złotych (może uda się trochę więcej) na zwrot kosztów podróży dla tych osób.

Cała akcja dzieje się 10/11 sierpień (ten piątek, ta sobota)

Na czym polega zabawa? Seria happeningow, scenek, i paru zabaw z ludzmi. W piątek rano czas na przygotowanie się, parada na otwarcie, a w sobotę kilkanaście akcji na mieście po kilka/kilkanaście minut, a wieczorem zwieńczenie wszystkiego.

Atmosfera jest niesamowita, w nocy ognisko nad jeziorem, pieczone prosie, miod pitny ,walki bractw rycerskich. Ogołem super. Także pytanko, czy jest ktoś chętny by przyjechać do Maszewa? (my wyjeźdzamy o 2 w nocy z Poznania, w noc między czwartkiem/piątkiem, by być w piątek rano).
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: ŚredniowieCZUJ 2012 Maszewo koło Szczecina

Post autor: YangObi »

Witam,
Bardzo późno dajesz informacje. Proponuje abyś skontaktował się z osobami z naszego Garnizonu, które mieszkają w Gorzowie Wielkopolskim, być może mają czas i mają blisko aby do was wpaść.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Karol_Hellruner
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2012, 20:19

Re: ŚredniowieCZUJ 2012 Maszewo koło Szczecina

Post autor: Karol_Hellruner »

Witam!
Wiem, niestety dopiero teraz Nam doszedł dodatkowy budżet dlatego jak tylko się dowiedziałem to od razu proponuje, można prosić kontakt np. telefoniczny do tych osób z Gorzowa? Może akurat się uda:)
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”