Hełm szturmowca - zakup

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
ODPOWIEDZ
gawroon66
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2015, 11:46

Hełm szturmowca - zakup

Post autor: gawroon66 »

Witam, jestem tutaj nowy i dopiero zaczynam. Szukam hełmu szturmowca. Wczoraj podsłyszałem, ze można kupić taki do samodzielnego złożenia. Jak ma to się względem gotowych hełmów? Gdzie takie coś mogę w ogóle dostać?

Pozdrawiam :)
Astela
Polish Garrison
Posty: 464
Rejestracja: 30 cze 2014, 7:55
TKID: 17614

Re: Hełm szturmowca - zakup

Post autor: Astela »

Cześć :) na chwilę obecną hełmy produkują 2 osoby z PG - Arakyel i TD-1408. Ich hełmy różnią się trochę między sobą, więc najlepiej będzie, żebyś poprosił ich o zdjęcia i wybrał wedle gustu. Znajdziesz ich na forum pod wspomnianymi nickami.
Co do różnicy między gotowcami, a hełmami do składania, to przy hełmach do składania możesz zawsze w jakiś sposób lepiej dopasować do siebie hełm (chociaż i tak trzeba go potem wyłożyć od środka, by dopasować w 100%). Gotowce, o których wiem, są albo słabej jakości, albo drogie i do ściągnięcia zza granicy - a w takim wypadku bardzo często dodają cło.
gawroon66
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2015, 11:46

Re: Hełm szturmowca - zakup

Post autor: gawroon66 »

Oooo, super dzięki za informacje :) a nie wiesz moze jaki jest przybliżony koszt takiego do złożenia?
Astela
Polish Garrison
Posty: 464
Rejestracja: 30 cze 2014, 7:55
TKID: 17614

Re: Hełm szturmowca - zakup

Post autor: Astela »

Najlepiej dopytaj się każdego z nich prywatnie, jeszcze podam złą cenę i potem mnie obiją na jakimś evencie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”