Pytania co do stroju .

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
ODPOWIEDZ
Snow
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2017, 19:06

Pytania co do stroju .

Post autor: Snow »

Witam jestem nowy na forum i w cosplay'u , więc na początek się przedstawię nazywam się Patryk i mieszkam w okolicach Warszawy. Niestety nie jestem jeszcze pełnoletni ,ale za rok mam w planach żeby do was dołączyć .

Jednym z pytań które chciałem tu zadać jest pytanie konkretnie co do zbroi klona . Gdzie można zlecić wykonanie elementów ? Czy robi się to samemu w domu ?

Mam jeszcze pytanie co do postaci czy w legionie są akceptowane postacie z serialu animowanego i legend ?

No i ostatnie co do hełmu gdzie mógłbym zlecić zrobienie samej podstawy hełmu? Malowaniem i wykończeniami zajmę się sam .

Dziękuję za pomoc i odpowiedzi .
Nahen
Posty: 427
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pytania co do stroju .

Post autor: Nahen »

Możesz zrobić wszystko samemu ;)

Możesz kupić ;)

Stawiam, że armor klona wyniesie Cię jakieś 2500-3000 PLNów

Hełm... kiedyś bym Ci pomógł ;) A teraz możesz zagadać z Shadow'em Może nawet w sprawie całego armoru coś z nim załatwisz...

Co do akceptowania to mimo, że nie jestem członkiem legionu podpowiem, że akceptowane są kostiumy tak z filmów fabularnych jak i animowanych. Także z Legend. Warunek: wystarczająco przekonywująca dokumentacja (najlepiej zdjęciowa) postaci w która chcesz się "przebrać" i jak najwierniejsza kopia tego co w dokumentacji.

Aaa i tak jak kupisz armor to musisz go na siebie dopasować i poskładać do kupy najlepiej w domu ;) .
Obrazek
Snow
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2017, 19:06

Re: Pytania co do stroju .

Post autor: Snow »

Głównie chodziło mi o hełm bo jest dość skomplikowany i nie wiam za bardzo jak się do niego zabrać .
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Pytania co do stroju .

Post autor: ShVagYeR »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”