Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
Ceglus
Posty: 11
Rejestracja: 27 gru 2017, 5:18
Lokalizacja: Gdynia

Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: Ceglus »

Witam serdecznie , mam na imię Patryk. Mam 24 lata i jestem z Trójmiasta a dokładniej Redy.
Od pół roku zbieram pieniążki na kostium i tutaj jest w sumie problem. Jestem dość szczupłą osobą 184cm a 65kg wagi... I tutaj pytanie czy ktoś by mógł mnie pokierować,doradzić w czym najmniej komicznie bym wyglądał. Nie zaprzeczę interesują mnie takie kostiumy jak Death Trooper/TIE Pilot/Oficer Imperialny , ewentualnie zwykły Sztrumowiec.
Pozdrawiam Serdecznie. :mrgreen:
Kam
Fallen Member
Posty: 103
Rejestracja: 25 kwie 2017, 17:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: Kam »

W sumie każdy z tych kostiumów by ci pasował - Death Trooper byłby chyba najlepszy.
Oczywiście kwestia kasy - oficer wyjdzie ci najtaniej i najszybciej
Ceglus
Posty: 11
Rejestracja: 27 gru 2017, 5:18
Lokalizacja: Gdynia

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: Ceglus »

Dzięki za odp. Chciałbym zapytać ile zapłacę za oficera a ile za Death Troopera? Czy ktoś podołałby takiemu kostiumowi?:)
Awatar użytkownika
bismillah
Polish Garrison
Posty: 81
Rejestracja: 15 lis 2015, 18:56
Lokalizacja: Poznań
TKID: 14193

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: bismillah »

Chyba Cię przebiłem bo mam 1,9m i ważę 60kg :D Tutaj dwa moje zdjęcia z Pyrkonu, jak wygląda to już każdy sam musi ocenić
Obrazek
Obrazek
Ceglus
Posty: 11
Rejestracja: 27 gru 2017, 5:18
Lokalizacja: Gdynia

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: Ceglus »

Cholera Ci powiem nie spodziewałem się tak dobrego efektu! :D Bałem się,że będę wyglądał jak wieszak haha a tu proszę bardzo. Ile dałeś za TIE Pilota? I gdzie uderzać?
Kam
Fallen Member
Posty: 103
Rejestracja: 25 kwie 2017, 17:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: Kam »

Ceglus pisze:Dzięki za odp. Chciałbym zapytać ile zapłacę za oficera a ile za Death Troopera? Czy ktoś podołałby takiemu kostiumowi?:)
Mam wrażenie że u nas nikt nie robi zbroi Death Troopera, natomiast oficera każdy dobry krawiec który ma praktykę w szyciu kostiumów. Natomiast moim zdaniem aby dobrze uszyć mundur czy nawet kombinezon pilota trzeba jednak osobiście być u krawca tak by dokładnie cię zmierzył i mógł nanieść ew poprawki


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ceglus
Posty: 11
Rejestracja: 27 gru 2017, 5:18
Lokalizacja: Gdynia

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: Ceglus »

Tego się obawiałem właśnie, szukałem po internecie kostiumu Dtroopera i ciężko a szkoda..
Rozumiem,że musiałbym do krawca zanieść materiały. Ktoś z Waś poleca jakiś online sklep czy coś podobnego?
Kam
Fallen Member
Posty: 103
Rejestracja: 25 kwie 2017, 17:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: Kam »

Ceglus pisze:Tego się obawiałem właśnie, szukałem po internecie kostiumu Dtroopera i ciężko a szkoda..
Rozumiem,że musiałbym do krawca zanieść materiały. Ktoś z Waś poleca jakiś online sklep czy coś podobnego?
Krawiec powinien ci powiedzieć gdzie kupić materiał


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
bismillah
Polish Garrison
Posty: 81
Rejestracja: 15 lis 2015, 18:56
Lokalizacja: Poznań
TKID: 14193

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: bismillah »

Wieszakowato siłą rzeczy trochę jest, najgorzej od boku. Cenowo to musisz liczyć z 2000zł minimum. Plastiki od https://www.facebook.com/Sandprop-865413146866525/ kombinezon, pas i commpad https://www.facebook.com/ajprojects/ rękawice i buty z allegro. To tak w dużym skrócie.
Ceglus
Posty: 11
Rejestracja: 27 gru 2017, 5:18
Lokalizacja: Gdynia

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: Ceglus »

Super dziękuje panowie ogarnę powoli wszystko:)
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: Jok »

Dobrze uszyty oficer, kosztuje prawie tyle samo co pilot. Nie mniej proponuje zawsze wyjsc od pilota rezerwy - raz ze juz czlowiek dolaczy do legionu, dwa ze bedzie mial juz swoj numer ktory bedzie mogl namalowac na hełmie :)
Ninja mi sie bardzo podoba efekt ktory osiagnales w swoim stroju pilota :)
W naszym kraju jest juz jedna osoba ktora ma zbroje DT w reku - wlasnie ja kompletuje cały strój by wstapic do Legionu - jednak jest to mało ekonomiczna wersja w porownaniu do Pilota/Oficera
Ceglus
Posty: 11
Rejestracja: 27 gru 2017, 5:18
Lokalizacja: Gdynia

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: Ceglus »

Domyślam się,że DT ma więcej plastiku jest bardziej zabudowany no i pewnie to mnoży pieniążki, zacznę kompletować strój oficera gdy wszystko pójdzie sprawnie to i do pilota jak najbardziej i mam nadzieje,że uda mi się do Waszego garnizonu wstąpić :)
Awatar użytkownika
witcher112
Polish Garrison GWM+XO
Posty: 363
Rejestracja: 01 kwie 2016, 22:07
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
TKID: 98000
Kontaktowanie:

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: witcher112 »

Jeśli to Twój pierwszy kostium w życiu, to poleciłbym Ci na start pilota TIE - ze względu na hełm. Wbrew pozorom, zakrywanie twarzy daje duży komfort i łatwiejsze wejście w tzw. "trooping", czyli chodzenie w stroju. Nie musisz martwić się o mimikę twarzy, dzięki czemu łatwiej i szybciej załapiesz na czym to polega ;)

Oczywiście wszystko piszę to przy założeniu że nigdy wcześniej nie bawiłeś się w kostiumy.
"FN-2187 submit your blaster for inspection!"
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 976
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: Joseph »

Jok pisze:Dobrze uszyty oficer, kosztuje prawie tyle samo co pilot. Nie mniej proponuje zawsze wyjsc od pilota rezerwy - raz ze juz czlowiek dolaczy do legionu, dwa ze bedzie mial juz swoj numer ktory bedzie mogl namalowac na hełmie :)
Potwierdzam i zgadzam się z Jokiem. Na początek warto zacząć od stroju "miękkiego". Ostatecznie wybór należy oczywiście do Ciebie.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Death Trooper / TIE Pilot / Oficer

Post autor: YangObi »

Warto zacząć od czegoś co Ci sprawi fun. Pilot-tie to dobry wybór. Zwłaszcza że jest możliwość tego kostiumu w 2 opcjach. A obecnie na pomorzu mamy tylko jednego więc na pewno będziesz "atrakcja" podczas troopingow ☺
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”