[RFT] MrFett

Żołnierze Rebelii i Republiki: floty, komandosi z Endoru, Panaka, etc.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

[RFT] MrFett

Post autor: MrFett »

To ja z takim pytaniem - w lipcu chce skompletowac kostium RFT i chcialbym dodac troszke od siebie , zeby ciekawiej to wygladalo. Mam konkretnie na mysli , zeby zrobic obca rase - nie czlowieka. Co myslicie zeby dobrze wygladalo w RFT ? z poczatku rozmawialem z paroma ludzmi o Rodianinie , ale z zalozenia jego "uszy" helmu nie pozwola mu chyba nosic za zbytnio. Licze na jakies sugestie :]
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Rebel Fleet Trooper

Post autor: ShVagYeR »

Najprościej to jakiś near-human, typu żółte malunki na twarzy (Kiffar), albo cała skóra na jasny róż (Zeltron). Możesz też pojechać po hardkorze w inne rasy, których przedstawiciele działali w Sojuszu: Mon Calamari, Quarreni, Bothanie, Durosi/Neimoidianie, Twi'lekowie, Zabrakowie, Anzatowie (to w sumie near-human), albo Bithowie. Bo np. na Sullustanina czy Dresselianina jesteś za wysoki.
Obrazek
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Rebel Fleet Trooper

Post autor: MrFett »

2 metrowy bothanin :D szpieg idealny :D. Myslalem o jeszcze o devaronianinie. A jak sie ma taki kostium ?http://www.starstore.com/acatalog/sw-cp ... in-fig.jpg? Nadawalby sie do Squadu naszego polskiego ?
Ostatnio zmieniony 20 cze 2010, 10:34 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Rebel Fleet Trooper

Post autor: ShVagYeR »

Bothanie to nie tylko szpiedzy. :D Byli też we flocie i w armii.

Co do Devaronianina - musiałbyś jakoś rozwiązać sprawę rogów. Najlepiej tak, żeby po zdjęciu hełmu zostawały na głowie, no i oczywiście głowa łysa + dużo mejkapu.

A strój jak najbardziej, to jest oficer RFT w randze kapitana lub wyższej. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Rebel Fleet Trooper

Post autor: MrFett »

Znalazlem dobra maske Rune'a Haako - zrobi sie z niego fajnego durosa :] To w takim razie robie kapitana - bedzie ciekawiej.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Rebel Fleet Trooper

Post autor: ShVagYeR »

Zajebiście, będzie odzwierciedlenie polityki antyrasizmu Rebelii - duroski kapitan dowodzący oddziałem ludzi. :D To proponuję założyć osobny topic, jako że to już nie jest RFT, tylko RFT Officer. :) Od razu mówię, że masz robić dokumentację foto procesu tworzenia kostiumu, a na koniec napisać ładny tutorial. :D

I jeszcze mi tak do głowy przyszło - taki mundur kwalifikuje się już do kategorii Rebel Commanders i innego detachmentu. Czyli nie Aldera Squad.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Rebel Fleet Trooper

Post autor: Vissan »

Swoją drogą nie widziałem jeszcze kostiumu RFT nie-człowieka. Mam podejrzenia, że aby go zarejestrować jako formal trzeba by najpierw trzasnąć fotki bez make-upu czy tam maski obcego.

Popieram robienie zwykłego RFT - w końcu Aldera Squad to oddział prostych szwejów :D
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Rebel Fleet Trooper

Post autor: MrFett »

Nic nie stoi na przeszkodzie zrobienia dwoch kostiumow - Bron , kabura , i helm te same - wiec kosztowo troche odpadnie . Mysle , ze i tak zarejestruje sie bez maski bo tak bedzie dla mnie szybciej. Mysle , ze obgadamy pare spraw na DF czy tam kiedys :]
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Rebel Fleet Trooper

Post autor: YangObi »

Fajnie, będzie widzieć kolejnego RFT. A na DF to przygotuj się na przeciwnika akademi Jedi ;)
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rebel Alliance Infantry Detachment”