[INNE] Grupowe zamówienie spodni RFT (nowe info str. 2!)

Żołnierze Rebelii i Republiki: floty, komandosi z Endoru, Panaka, etc.
John
Posty: 65
Rejestracja: 09 mar 2013, 11:07

Re: [INNE] Grupowe zamówienie spodni do RFT

Post autor: John »

Czy na takiego blasterka mógłbym się pisać?
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: [INNE] Grupowe zamówienie spodni do RFT

Post autor: ShVagYeR »

Jak zbierze się więcej chętnych, to można machnąć projekt grupowy. Ale trzymajmy się tematu spodni póki co. :)
Obrazek
jabek
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: [INNE] Grupowe zamówienie spodni do RFT

Post autor: jabek »

Wystarczy liznac, czarnym i srebrnym szprejem ? :)
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: [INNE] Grupowe zamówienie spodni do RFT

Post autor: ShVagYeR »

Ważne info!

Nagle znalazło nam się ciekawe źródełko spodni na Allegro. Zamówiłem, przetestowałem, wyniki poniżej.

Ogólnie spodnie mają odpowiedni krój i kolor. Kieszenie po bokach są lekko inne, niż w typowym BDU, ale nadal spełniają standardy RL. Po bokach w pasie są zwężacze, ale bezproblemowo zostają przykryte skórzanym pasem od stroju. Materiał to ripstop - z bliska widać fakturę "w kratkę".

Zamówiłem rozmiar L i okazały się za duże - trochę efekt MC Hammer i iluzja wielkiego donga w nogawce. :P

Obrazek

Na szczęście moja Kinga była na miejscu, maszyna do szycia poszła w ruch i uzyskaliśmy efekt zadowalający.

Obrazek

Od czasu robienia zdjęcia koszula została wyprasowana ;) a gumowy znaczek producenta - odpruty. Warto zachować na wypadek, gdyby na Allegro źródełko wyschło.

I teraz najlepsze. Cena jednej pary: 24,90 zł!

Link do aukcji (rozmiar L): http://allegro.pl/spodnie-robocze-bojow ... 20573.html
Rozmiar XL: http://allegro.pl/spodnie-robocze-bojow ... 00026.html

Być może wystawi też mniejsze rozmiary (albo można dopytać przez opcję "zapytaj sprzedającego"). Jak nie - wystarczy zwęzić nogawki od wewnątrz i ewentualnie na zadnym szwie. Z maszyną to tak proste, że nawet ja bym ogarnął. ;)

Polecam wszystkim RFT w zaopatrzenie się, aby ujednolicić kolor i krój spodni w Aldera Squadzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: [INNE] Grupowe zamówienie spodni RFT (nowe info str. 2!)

Post autor: Vissan »

Puściłem mu zapytanie, ja bym musiał chyba S kupić żeby nie wyglądały jak szarawary :D Chociaż jeśli nie będzie, to w tej cenie warto kupić nawet do przerobienia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rebel Alliance Infantry Detachment”