Kyle Katarn

Jedi: Luke, Obi-Wan, rycerze Starej i Nowej Republiki
ODPOWIEDZ
Bolek
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2009, 18:28

Kyle Katarn

Post autor: Bolek »

Witam. Szykuję sobie strój Kyle'a Katarna. Po pierwsze jestem ciekaw jakie są standardy stroju w Eagle Outpost, oraz czy można gdzieś znaleźć instrukcję jak zbudować miecz Kyle z Dark Forces II Jedi Knight, albo Outcast.
Na razie mam lnianą biała koszulę. Pod ramionami mam zamiar doszyć brązowe elementy jak z gry Dark Forces.
Włosów nie będę ścinać :P
Oficerki załatwione. Przypominają bardziej to co jest w Jedi Outcast.
Kurtka, oraz niebieskie spodnie przypominają to co widzieliśmy w Equal and Opposities
Pas z polskiej armii, razem z kaburą. Nie wiem tylko czy będzie tam orzełek :P

Pisałem również o tym na stronie 501, ale może tutaj też uzyskam odpowiedź. Czy taką replikę mausera opłaca się kupować? Zostałem zmuszony do zrobienia repliki blastera Hana Solo, gdyż nigdzie nie mogłem znaleźć bryar pistola, a na ebayu są tylko elementy do zrobienia z zabawki kennera, replikę E-11'stki. Samego blastera nie ma.
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: ShVagYeR »

http://rebellegion.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=214

Proszę bardzo, standardy przetłumaczone.
Obrazek
Bolek
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2009, 18:28

Re: Kyle Katarn

Post autor: Bolek »

Są tylko standardy dla stroju z Dark Forces? Ten w Jedi Outcast wyglądał jednak trochę inaczej :P
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: ShVagYeR »

Niestety, tylko takie są przyjmowane w Rebel Legionie. Muszę też dodać, że jest to strój nieformalny, więc taki, z którym nie da się dołączyć do RL, tylko mieć jako np. drugi.
Obrazek
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: ShVagYeR »

Bolku! Przepraszam Cię najmocniej za wprowadzenie w błąd. Sugerowałem się listą standardów na stronie RL.com, która okazuje się niewiele warta. Kostium Kyle'a (wg wcześniej wspomnianych standardów) jest jak najbardziej formalny i kanoniczny i pozwala wstąpić do Rebel Legionu. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie i zachęcam do kontynuowania prac nad strojem. :)
Obrazek
Padme
Eagle Base Inactive
Posty: 258
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Sopot
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Padme »

Bolek -> jeszcze brodę będziesz musiał zapuścić :P
Obrazek
Bolek
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2009, 18:28

Re: Kyle Katarn

Post autor: Bolek »

Niedługo wrzucę fotki przerobionej koszuli. Chciałbym usłyszeć opinie :P A na StarForcie mogliście zauważyć pewnego pana, nazywanego przemytnikiem, Indianem Dżonsem, lub też Janosikiem :P Tak, tak to byłem ja :D Taki długokłaczasty w skórze :P
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Kyle Katarn

Post autor: Vissan »

Jak długokłaczasty to co zrobisz z piórami w kostiumie? Chyba trzeba będzie pod tupecik schować :P Broń Boże nie ścinaj, noś noś długie włosy jak my!
Bolek
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2009, 18:28

Re: Kyle Katarn

Post autor: Bolek »

Wiesz, to zawsze może być random new-jedi-order-jedi :D
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: YangObi »

Bolek, ale jak już wziąłeś się za Kyle'a to dziłaj w tę stronę, a przyznam że warto będzie, sam jestem zwolennikiem jeżeli chodzi o Jedi to jednak nie o random tylko o face-charakerów.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Bolek
Posty: 11
Rejestracja: 29 sie 2009, 18:28

Re: Kyle Katarn

Post autor: Bolek »

I need some help :P

Przesyłam fotkę jak wygląda cały strój na teraz. Chciałbym wiedzieć, co byście zmienili/dodali. Jak już pisałem koszulę przerobię. Już gadałem z ciotką krawcową, że mi doszyje pod ramiona brązowe pasy ;)

Co do koszuli

http://lniane.pl/product_info.php/products_id/339

Dokładnie taką samą koszulę mam. Czy jest sens zaszyć kawałkiem lnianego materiału kółka na sznurek przy szyi? Jestem ciekaw także, jak by wyglądało zaszycie trochę "dekoltu", bo jak dla mnie jest trochę zbyt rozcięty. powinien być wyżej.

(Nie mogę zrobić zdjęcia aparatem. W przeglądzie jest)

Buty

Co o nich myślicie? Mogą być, czy też lepiej kupić najzwyczajniejsze w świecie oficerki?

Spodnie

Mi się podobają, ale jeżeli ktoś ma propozycje co można jeszcze zmienić/dodać, to posłucham ;)

Kurtka

Tutaj nie wiem co by można było zrobić. Najwyżej zmusić kołnierz, by stał prosto :P

http://www.4shared.com/file/143845342/d ... 660__.html
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: YangObi »

Co do butów, zdecydowanie bym oficerki zalecił, bo takie buty dobrze wyglądają a poza tym przy Kayl'u tak powinno być. Co do koszuli to jezeli to jest taka jak na linku do skelpu to super, mzoe bym ja lekko podfarbował. Co do spodni wg mnie są ok. Ale w kurtce coś mi nadal nie gra, nie wiem co ale nie pasuje mi poprostu jakoś. może watro zrobić pas, oraz kabure na blaster no i oczywiscie miecz. Bo narazie to mało dla mnie SW wyglada, no i zapuszczaj brode ;)
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: ShVagYeR »

Polecam ponowną lekturę standardów: http://rebellegion.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=214 i przypominam, że w tym kostiumie z NEJ do RL nie wstąpisz. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Joseph
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 976
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:41
Lokalizacja: Lublin
TKID: 99990
Kontaktowanie:

Re: Kyle Katarn

Post autor: Joseph »

Witam, mam do Was pytanie dotyczące miecza świetlnego. W wymaganiach jest napisane że miecz świetlny ma mieć ostrze w kolorze zielonym lub żółtym. Czy ma to być jeden z trzech mieczy świetlnych Kyle'a, czy może być miecz inny ? Jeżeli tak, to czy rękojeść może być inna ? Czy kolor ostrza może być w kolorze np. zielonym ? Ma to dla mnie o tyle znaczenie iż gdyby się okazało że to ma być któryś z konkretnych mieczy Kyle'a to będę musiał kombinować aby go zrobić samemu - np. zgodnie z opisem w albumie Kody Vonnora. Jeżeli nie, czy mogę zakupić inny np. Force FX z firmy Hasbro ? Zapomniałem. Proszę dajcie znać ponieważ nie do końca zrozumiałem. Czy posiadając tylko ten strój będę mógł do Was przystąpić ?
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Kyle Katarn

Post autor: Nero »

Niestety ja też nie bardzo zrozumiałam... treść tego posta.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Knights of the Jedi Order”