Anakin Skywalker cz. II (AotC)

Jedi: Luke, Obi-Wan, rycerze Starej i Nowej Republiki
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Anakin Skywalker epII

Post autor: YangObi »

Taraissu pisze:
YangObi pisze: Skąd masz spodnie?
Kolor spoko, wyglądają na wygodne.

Wewnętrzna tunika ma ten charakterystyczny splot tkaniny samodziałowej, bardzo ładnie.

Mam dwa wścibskie pytania (czysta ciekawość):
- czy tunika się marszczy sama z siebie na rękawach: http://www.padawansguide.com/promo/anakin7_promo.jpg
http://www.padawansguide.com/promo/anakin5_promo.jpg
- jak ją zapinasz? Jakieś rzepy/guziki czy po prostu ją "upychasz"?


Aaaa no i podstawowe pytanie: na kiedy planujesz "premierę" ? (wszystkich o to pytam :D )
;)
Spodnie wygodne bo używane również do Vadera Pre. Szczerze to nie pamiętam z jakiego źródła je dorwałem, jednak najprawdopodbniej będę podmieniał je na Dickies - Model 874, takie były używane w filmie. Niestety ciężko dostać w Polsce w rozsądnej cenie.

No i odpowiadam na wścibskie pytanie. Marszczeń nie ma. O ile się uda będą zrobione, wszystko zależy od długości rękawów, ale chyba w związku z krojem nie będzie to możliwe. Niemniej faktura materiały sama powoduje marszczenie.

Zapinanie jest na zakładkę + ewentualnie agrafka. Docelowo rzep jednak muszę to dobrze przemyśleć, gdyż ta tunika jest również używana jako wewnętrzna Hett'a.

"Premiera" czyli pytanie jak najbardziej istotne. Chciałem na WośP jednak w związku z wyjazdem na Litwę, nie będzie mnie w tym czasie. Ale rejstracja planowana jest na styczeń/luty w takim układzie, bo nie ma się co spieszyć.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Anakin Skywalker cz. II (AotC)

Post autor: Taraissu »

Pytam o spodnie, bo tu jeden Jedi lokalny ma dylemat jakie do Generica organizować ;)

Ja się boję agrafek, bo się mi się rozpinają :cry:
No, ale cieszy fakt, że w początek roku celujesz, zwłaszcza, że Padme się też szykuje nie jedna :) Niestety mój reprezentacyjny kostium do RL chwilowo nie ma funduszy, a poza tym Imperium Sithów wzywa!
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Anakin Skywalker cz. II (AotC)

Post autor: YangObi »

No i zestawienie tuniki wewnętrznej z pełną zewnętrzną. Dodatkowo tabardy, obi i pas. Oczywiście spodnie nie są od kostiumu.

Niestety jakość zdjęć słaba z winy oświetlenia.

Obrazek
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Anakin Skywalker cz. II (AotC)

Post autor: Taraissu »

Jesteś pocięty na kawałki :lol:
Nie masz wrażenia, ze masz za długie rękawy? Ja lubię długie, ale przy takich by mnie chyba trafił szlag...
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Anakin Skywalker cz. II (AotC)

Post autor: YangObi »

Taraissu pisze:Jesteś pocięty na kawałki :lol:
Nie masz wrażenia, ze masz za długie rękawy? Ja lubię długie, ale przy takich by mnie chyba trafił szlag...
Takie wesołe lustro mam ;) Co do rękawów, nie są za długie właśnie. Mi jest w nich wygodnie.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Knights of the Jedi Order”