Xav Kasjel - Jedi Knight

Jedi: Luke, Obi-Wan, rycerze Starej i Nowej Republiki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: Jok »

Xav Kasjel pisze:Na SF jeszcze nic nie wiedziałem :) ale nie martw się. Będziesz mógł mi pogratulować na następnym za rok :)
Jakie na za rok? teraz masz event w Wawie 29 wrzesnia ;)
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: RogueThirteen »

sternik pisze: Szkoda tylko że się jakoś tak zakamuflowałeś pod koniec dnia na SF bo ominęły Cię wewnątrz legionowe wieczorne atrakcje
Ano właśnie-właśnie, nie miałeś np. okazji zatańczyć dicho z porucznikiem Kettchem :mrgreen:

Ale moje gratulacje, mistrzu Jedi!
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: Xav Kasjel »

Jok pisze:
Xav Kasjel pisze:Na SF jeszcze nic nie wiedziałem :) ale nie martw się. Będziesz mógł mi pogratulować na następnym za rok :)
Jakie na za rok? teraz masz event w Wawie 29 wrzesnia ;)
Ale chciałeś mi gratulować na SF, więc dopiero za rok będziesz miał okazję :) Swoją drogą co trzeba zrobić, żeby mieć fajną sygnaturkę z obrazkami na dole?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: YangObi »

Xav Kasjel pisze:
Jok pisze:
Xav Kasjel pisze:Na SF jeszcze nic nie wiedziałem :) ale nie martw się. Będziesz mógł mi pogratulować na następnym za rok :)
Jakie na za rok? teraz masz event w Wawie 29 wrzesnia ;)
Ale chciałeś mi gratulować na SF, więc dopiero za rok będziesz miał okazję :) Swoją drogą co trzeba zrobić, żeby mieć fajną sygnaturkę z obrazkami na dole?
Pisz do Shvagra :)
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: Xav Kasjel »

Czy waszym zdaniem tego typu buty nadawałyby się dla Jedi?
Obrazek
To jest akurat model damski, ale istnieje opcja uszycia ich na wymiar. Czy ktoś może interesował się gdzie można ewentualnie kupić wysokie brązowe buty dla Jedi? Jak wygląda sytuacja np z kowbojkami?

Moje buty są całkiem ok, ale jednak mimo wszystko są mocno za krótkie i zaczyna mi to trochę przeszkadzać :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: Jok »

Zaraz..zaraz...skoro jest mozliwosc uszycia butow na wymiar to popros by Ci uszyli bez tych klamerek (moze cos z ceny urwiesz przy okazji ;) ) bo tak to watpie by takie buty przeszly.

Co do kowbojek - nie ten kroj, nie ten "czubek" aczkolwiek to tylko moja opinia ;)
Predzej saperki.
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: Xav Kasjel »

Jeśli bez klamerek to już prędzej coś takiego z odpięciem tego świecidełka:
Obrazek\
W poprzednim modelu można byłoby wyrzucić klamry, ale nie wiem, czy te paski skórzane by przeszły? Można byłoby je czymś na stałe do buta przytwierdzić, byle nie było widać klamerek?

Udało mi się jeszcze znaleźć takie buty (już męskie):
Obrazek

No i ewentualnie coś takiego za 575zł:
Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: sternik »

Yang wypowiedz się koniecznie w sprawie tych z ostatniego zdjęcia :) Podobują mnie się takie butki i chętnie bym wymienił swoje :) Xav a jakie ceny ??
Obrazek
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: Xav Kasjel »

Teraz są w promocji, z tym że w tego typu butach jest problem z szerokością cholewki i wygląda na to, że trzeba wziąć większy rozmiar, niż się zazwyczaj nosi (tak przynajmniej wygląda to w moim przypadku). Jeśli chodzi o te "damskie kozaczki" to cenowo wyglądają najlepiej, bo w granicach 309 zł plus 40 zł za poszerzenie cholewy.

http://www.duzybucik.pl/pl/c/Duze-Buty-zima/1/6

Jeśli chodzi o te jeździeckie, to normalnie kosztują powyżej 1000 zł, ale z niewiadomych przyczyn aktualnie dwa modele są w promocji:

te są za 596 zł
http://www.equiversum.pl/loesdau-loesda ... -3855.html

a te za 575 zł
http://www.equiversum.pl/loesdau-loesda ... -3872.html

Jeśli chodzi o te damskie jest możliwość wyboru wysokości obcasa, koloru skóry itp, więc jest duże pole do manewru. Te jeździeckie są aktualnie w promocji, ale niestety nie wiem na jak długo. To w sumie jedyne sensowne obuwie, które mogłoby się nadawać do stroju, chyba że ktoś planuje wydać 800-1500 zł to problem znika :)

Sternik, może gdybyśmy zrobili jakieś wspólne zamówienie udałoby się jeszcze coś utargować?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: sternik »

Wspólne zamówienie to dobry pomysł tylko że oni mają rozmiarówkę tylko do 46 :( a ja potrzebuje 47 :) napisze do nich jakiej długości jest wkładka wewnątrz i wtedy pomyślimy ,ale i tak najpierw Yang się musi wypowiedzieć żeby nie było lipy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: YangObi »

No i mam problem z tymi butami chłopaki bo tak. Kowbojki odpadają na 100% ze względu na to że to jest specyficzny krój buta. Co do reszty, to ostatnio widziałem, że przyjmuje się osoby z butami z klamrami nie tylko u kobiet Jedi. Jednak w 100% nie jestem w stanie powiedzieć czy to przejdzie czy nie. Osobiście te co Xav pokazał jako pierwsze i drugie mi się podobają i bez problemu bym je zaakceptował. Co do tych ostatnich to mogą być jednak problemy. Trzeba by było się spytać na PM do CO Detachmentu Jedi lub na forum RL w dziale Jedi. Tak jak pisałem wcześniej, ja bym zaakceptował, lecz góra może mieć jakieś ale ;/ Jest to sporo kasy dlatego też piszę otwarcie, że z klamrami raczej przejdą a te ostatnie niestety nie mam pojęcia.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: Xav Kasjel »

A w tych pierwszych z klamrami obcas nie jest problemem? Ona ma tam 3-4 cm. W tych kolejnych ma już tylko 2 :)

Pojawiła się jeszcze jedna opcja. Moje buty mógłbym bez problemu przerobić na takie, o ile formalnie by przeszły:
Obrazek

Koszt modyfikacji byłby niewielki, wystarczyłby metr bieżący skóry lub jakiegoś materiału skóropodobnego i krawcowa. w 100 zł bym się zmieścił raczej. Tylko pytanie, czy jest sens się w to bawić? Może lepiej zainwestować w normalne buty?

P.S.
wrzuciłem już temat na forum RL. Dam znać, jak dowiem się czegoś konkretnego :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: Xav Kasjel »

No i sprawa jest jasna.

W zasadzie poza butami jeździeckimi, które przypadły do gustu Sternikowi, wszystkie pozostałe propozycje są do zaakceptowania.

Buty jeździeckie raczej odpadają ze względu na zamek od zewnętrznej strony.

Ja zacznę od modyfikacji moich butów i przerobienia ich na takie, jak w moim poprzednim poście. Ludzie z Costume Judge stwierdzili, że to odpowiednik butów Mace'a Windu :)
W moim przypadku tak jak pisałem koszt modyfikacji będzie na tyle niski, że chyba warto zaryzykować, a jeśli efekt będzie kiepski, wtedy rozważę zamówienie butów na miarę :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: Jok »

Odpowiednik butów Mace'a? To Dragones Drank bedzie zainteresowany bo on jest w stanie ostatnia koszule za jedna pare "nowych szpilek" oddac :lol:
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Xav Kasjel - Jedi Knight

Post autor: sternik »

No to dupa blada :( Z butami na moją gicę jest taki problem ze muszę mieć je w jakiś sposób rozpinane bo po poważnej kontuzji nogi nie mam możliwości założenia pełnych oficerek :(
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Knights of the Jedi Order”