Atris [Taraissu]

Jedi: Luke, Obi-Wan, rycerze Starej i Nowej Republiki
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Atris [Taraissu]

Post autor: Taraissu »

Stele pisze:No i teraz nie ma się do czego przyczepić. Długie tygodnie wyszywania popłaciły, bo uzyskana faktura daje wspaniały efekt. :D
Nie było problemów z upchaniem włosów pod peruką. Po bokach grzywki powstaje dziwny cień albo coś próbuje uciec. Brwi masz pomalowane czy zaklejone czymś? Jako szatynka zawsze będziesz wyglądać dziwnie w białych włosach ale już nic nie kombinuję przed zobaczeniem na żywo w świetle dziennym.
No właśnie żeby nie wychodzić jak murzynka, nakładam sobie bardzo jasny puder, Brwi są malowane (bardzo śmieszne wrażenie ;) ).
A co do tego czegoś ciemnego to pewnie 3 rzeczy na raz: cień/natura/tzw wigcap w kolorze czarnym (taki mi do innej peruki dorzucili i zamierzam go wymienić na jasną wersję). Po zaczesaniu peruki "do góry" (co nie jest zalecane przy tego typu perukach) i zamaskowaniu wystającej spod spodu siatki, peruka robi się dość "płytka", ale nad tym też jeszcze popracuję.

Jok pisze:Ale jedną miałbyś albinoskę ;)
Do wyboru do koloru ;)


Dzięki wszystkim za miłe słowa, oczywiście patrząc na zdjęcia już nie jestem zadowolona z kilku rzeczy.....Ale to taka przypadłość niestety ;) Jeszcze "dopieszczę" to i owo.


Kostium przeszedł bezproblemowo przez LCJ, więc mogę oficjalnie rozpocząć kolejny projekt :D
Tym razem coś "większego" i "nie-jedi" ;) Myślę, że w grudniu odsłonię rąbka tajemnicy.

Oto Atris: http://rebellegion.com/forum/costume.ph ... iew&c=8823
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
ODPOWIEDZ

Wróć do „Knights of the Jedi Order”