[X-Wing Pilot] Burn

Piloci rebelianccy, piloci z Naboo, klony-piloci, etc.
Burn
Posty: 76
Rejestracja: 09 paź 2011, 16:24
Lokalizacja: London, Islington

[X-Wing Pilot] Burn

Post autor: Burn »

Witam wszystkich,

Nie wiedzialem dokladnie gdzie powinienem umiescic ten temat , wiec z gory przepraszam jezeli w zlym dziale.
Wlasnie zaczynam skladanie stroju pilota Xwing'a i bede tutaj pokazywal moj postep w budowie.

Dostalem piersza czesc stroju (flight-suit, chestbox, kamizelka). Trzeba nad nimi sporo popracowac, bo sa troche niedokladne.

Poki co wyglada to tak :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jak tylko bedzie postep to bede kontynuowal w watku. :)

Pozdrawiam
MTFBWY ALL
BURN
Obrazek
Peter 'BURN' Burnat
1138th Krayt Squadron SCO
Member of:
- Rebel Legion and Elstree Base
- 501st Legion and UK Garrison (TK/IC 5632)
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Xwing pilot log

Post autor: Falcon »

a czego zrobiony jest chestbox?
wygląda trochę na drewno..

O pozostalych rzeczach pisałem wcześniej - troch pracy Cię czeka

Jeśli nie masz jeszcze flar na nogi, to możemy zrobić (holder+ flary) - na pewno taniej niż ebayowe
Commpad również
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Burn
Posty: 76
Rejestracja: 09 paź 2011, 16:24
Lokalizacja: London, Islington

Re: Xwing pilot log

Post autor: Burn »

chestbox to jest drewno masz racje ;)

Duzo pracy czeka , to prawda, ale mam do pomocy Adi Gallia z RL Elstree base do pomocy.
Dala mi bardzo dokladny artykul o przerobieniu chestboxu ktory mam na taki ktory bedzie mial CLEARANCE w RL.
Obrazek
Obrazek
Peter 'BURN' Burnat
1138th Krayt Squadron SCO
Member of:
- Rebel Legion and Elstree Base
- 501st Legion and UK Garrison (TK/IC 5632)
Burn
Posty: 76
Rejestracja: 09 paź 2011, 16:24
Lokalizacja: London, Islington

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: Burn »

Aktualizacja budowy kostiumu.

Buty nareszcie doszly, pasy i flary takze, Helm jest w drodze ze stanow (aktualnie w Orlando, FL), kamizelka przerobiona przez Chantal i jej meza (z Elstree base), Flary na noge i pas zamowiony, podobnie jak comlink od moich drogich wspol-pilotow z Polski :))).
Jeszcze tylko przerobienie Chestboxu, pas+kabura na blaster oraz rekawice

Obrazek
Obrazek
Obrazek

pozdrawiam
Obrazek
Peter 'BURN' Burnat
1138th Krayt Squadron SCO
Member of:
- Rebel Legion and Elstree Base
- 501st Legion and UK Garrison (TK/IC 5632)
Burn
Posty: 76
Rejestracja: 09 paź 2011, 16:24
Lokalizacja: London, Islington

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: Burn »

Nareszcie flary doszly (dzieki dla Falcona i Doroty) oraz helm z USA. Narazie niepomalowany ale wkrotce sie za niego zabiore.

kilka fotek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


pozdrawiam
Obrazek
Peter 'BURN' Burnat
1138th Krayt Squadron SCO
Member of:
- Rebel Legion and Elstree Base
- 501st Legion and UK Garrison (TK/IC 5632)
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: faultfett »

O, nice :) Kamizelka IMO ciut za długie szelki ma - na plecach jest zdecydowanie za nisko! (czy mi się zdaje, czy nie ma w niej rurek tylko same tunele?). No i mocowanie do rury by się przydało zrobić, ale to pewnie już wiesz ;)
Hełm wygląda na zdjęciach fajno - to robota MonCala?
A chestbox - to wersja finalna czy do wymiany? :>
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: Falcon »

super, almost there ;)
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Burn
Posty: 76
Rejestracja: 09 paź 2011, 16:24
Lokalizacja: London, Islington

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: Burn »

faultfett pisze:O, nice :) Kamizelka IMO ciut za długie szelki ma - na plecach jest zdecydowanie za nisko! (czy mi się zdaje, czy nie ma w niej rurek tylko same tunele?). No i mocowanie do rury by się przydało zrobić, ale to pewnie już wiesz ;)
Hełm wygląda na zdjęciach fajno - to robota MonCala?
A chestbox - to wersja finalna czy do wymiany? :>
Co do kamizelki to fakt, troche za dlugie szelki, ale da sie je podciagnac z tylu i zagiac pod kamizelka+ podszyc wiec powinno byc ok. Rury sa w kamizelce. Co do chestboxu to mial byc modyfikowany ale jako podstawe do tego znajde inny., ten jest troche zaciezki. Adi Galia w RL UK ma jakis stary , ktory od niej ukradne :P. trzeba bedzie tylko wszystko pozmieniac, ale chyba jest lzejszy niz ten , bo to cale drewno.
Helm od JediMikey z USA, chociaz musze przyznac ze na zdjeciach nie bylo widac ale ten ma mala wade. Jak byl skladany to jedna z polowej zostala troche zablisko przyklejona, tak ze szybka troche krzywo siedzi na VELCRO. No ale to taki maly szczegol, moze nie bedzie przeszkadzac. Teraz mysle o wylozeniu gabki do srodka, no i pomalowaniu oczywiscie.

bede go malowal pod ten styl:

Obrazek


@FALCON: Dzieki wielkie za przesylke. Bede musial poprawic Flightsuit, bo okienko do compadu jest za male, no i code cylinders kieszonki sa nie 3 ale 5 (!!).

Pozdrawiam
Obrazek
Peter 'BURN' Burnat
1138th Krayt Squadron SCO
Member of:
- Rebel Legion and Elstree Base
- 501st Legion and UK Garrison (TK/IC 5632)
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: faultfett »

Burn pisze:Co do kamizelki to fakt, troche za dlugie szelki, ale da sie je podciagnac z tylu i zagiac pod kamizelka+ podszyc wiec powinno byc ok.
Spoko, z moją nową kamizelką jest ten sam problem, ale pewnie modyfikacje wkrótce :)
Co do chestboxu to mial byc modyfikowany ale jako podstawe do tego znajde inny., ten jest troche zaciezki. Adi Galia w RL UK ma jakis stary , ktory od niej ukradne :P. trzeba bedzie tylko wszystko pozmieniac, ale chyba jest lzejszy niz ten , bo to cale drewno.
A nie wolisz made in Poland? :> Taki jak mam ja i FLC :) (nie wiem jak prezentuje się ten Adi Gallii, ale ten obecny jest - jak na moje - ciut za długi - mówię o samym kształcie, bo nie wiem, ile waży :P).
Helm od JediMikey z USA, chociaz musze przyznac ze na zdjeciach nie bylo widac ale ten ma mala wade. Jak byl skladany to jedna z polowej zostala troche zablisko przyklejona, tak ze szybka troche krzywo siedzi na VELCRO. No ale to taki maly szczegol, moze nie bedzie przeszkadzac. Teraz mysle o wylozeniu gabki do srodka, no i pomalowaniu oczywiscie.
A to niespodzianka! Bo - przynajmniej na zdjęciach - wygląda zdecydowanie lepiej, niż te trzy, które trafiły od niego do nas do PL (mój, FLC i Ani Rogue).
bede go malowal pod ten styl:

Obrazek
Najs :)
code cylinders kieszonki sa nie 3 ale 5 (!!).
A nie 4? :shock:
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: YangObi »

Moja sugestia co do malowania na hełmie to zamiast loga "Jedi" na czole umieścić loga Rebelii, będzie bardziej kanonicznie.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Burn
Posty: 76
Rejestracja: 09 paź 2011, 16:24
Lokalizacja: London, Islington

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: Burn »

:D :D
Ostatnio zmieniony 14 gru 2011, 23:17 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Peter 'BURN' Burnat
1138th Krayt Squadron SCO
Member of:
- Rebel Legion and Elstree Base
- 501st Legion and UK Garrison (TK/IC 5632)
Burn
Posty: 76
Rejestracja: 09 paź 2011, 16:24
Lokalizacja: London, Islington

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: Burn »

YangObi pisze:Moja sugestia co do malowania na hełmie to zamiast loga "Jedi" na czole umieścić loga Rebelii, będzie bardziej kanonicznie.
oczywiscie, ze o tym myslalem. Od samego poczatku. Sir.marek podrzucil mi ten obrazek z pomyslem

@FaultFett : Chestbox narazie wytrzasne zeby byl na clearance....potem powoli bede ulepszal stroj, twoj i falcona mi sie bardzo podoba.Moze w przyszlym roku sie pomysli.

Czy helmy mieliscie juz zlozone jak przyszly z USA, czy w czesciach?? moj byl kupiony od niego na ebayu zlozony juz. Tak ze nawet jakbym chcial , to ciezko bedzie cos w nim zmienic (rozszerzyc prawa strone) , bo wszystko sklejone na AMEN!! LOL.
Obrazek
Peter 'BURN' Burnat
1138th Krayt Squadron SCO
Member of:
- Rebel Legion and Elstree Base
- 501st Legion and UK Garrison (TK/IC 5632)
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: faultfett »

Burn pisze:Czy helmy mieliscie juz zlozone jak przyszly z USA, czy w czesciach?? moj byl kupiony od niego na ebayu zlozony juz. Tak ze nawet jakbym chcial , to ciezko bedzie cos w nim zmienic (rozszerzyc prawa strone) , bo wszystko sklejone na AMEN!! LOL.
Nope, nasze były w częściach, ale koszmarnie odessane, nie mówiąc o jakości szybek :?
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Burn
Posty: 76
Rejestracja: 09 paź 2011, 16:24
Lokalizacja: London, Islington

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: Burn »

faultfett pisze:
Burn pisze:Czy helmy mieliscie juz zlozone jak przyszly z USA, czy w czesciach?? moj byl kupiony od niego na ebayu zlozony juz. Tak ze nawet jakbym chcial , to ciezko bedzie cos w nim zmienic (rozszerzyc prawa strone) , bo wszystko sklejone na AMEN!! LOL.
Nope, nasze były w częściach, ale koszmarnie odessane, nie mówiąc o jakości szybek :?
To bardzo mi przykro.
Obrazek
Peter 'BURN' Burnat
1138th Krayt Squadron SCO
Member of:
- Rebel Legion and Elstree Base
- 501st Legion and UK Garrison (TK/IC 5632)
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: [X-Wing Pilot] Burn

Post autor: sternik »

Jeżeli był klejony cianoakrylem to jest do tego kleju specjalny rozpuszczalnik o nazwie Debonder P do kupienia w sklepach modelarskich. Żeluje stary zaschnięty klej i nie uszkadza plastiku, ale dobrze by było go wypróbować na części która nie będzie widoczna żeby nie było później lipy :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rebel Legion Starfighter Command”