[X-Wing Pilot] Endriu

Piloci rebelianccy, piloci z Naboo, klony-piloci, etc.
Endriu
Eagle Base Inactive
Posty: 86
Rejestracja: 24 sty 2011, 20:57

[X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: Endriu »

hej

http://cgi.ebay.com/X-Wing-Pilot-Jumpsu ... 0217051696

znalazłem to niedawno na ebay, chciałbym się dowiedzieć czy z ten wykrój jest akceptowany przez legion?
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5101
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: YangObi »

Endriu pisze:hej

http://cgi.ebay.com/X-Wing-Pilot-Jumpsu ... 0217051696

znalazłem to niedawno na ebay, chciałbym się dowiedzieć czy z ten wykrój jest akceptowany przez legion?
Jest akceptowany, niemniej jakoś akurat przy tej aukcji jest szczerze mówiąc dostateczna. Lepiej poszukać czegoś innego, bo trochę szkoda kasy na tą aukcje.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: faultfett »

Kombinezon niby OK, ale brak mu dolnych kieszeni na nogach (powinien być drugi komplet przednich, poniżej tych na udach, zresztą na moje oko te ostatnie są ciut za wysoko a. za długie). W tej sytuacji można zaryzykować dosztukowanie tych brakujących z kawałków nogawek (które i tak będą schowane w buty) - pytanie czy starczy tego materiału :/ Bo dosztukowane z innego będą wyglądały słabo :( Chyba jednak lepiej szyć od nowa - wtedy będziesz też miał pewność, że wszystko leży jak trzeba.
.
Poza tym kamizelka jest ciut za długa, brak jej klamerki z tyłu i - z tego co widzę - po bokach.
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Endriu
Eagle Base Inactive
Posty: 86
Rejestracja: 24 sty 2011, 20:57

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: Endriu »

hej

Dziękuje Aniu i YangObi za odpowiedz :), trochę poszukałem poszukałem na głownym forum i gdzieś jeden z użytkowniku zaproponował strój od costum-props

http://www.custom-props.com/products/li ... gory_id=51

ceny się tam wąchają od 124$ za sam uniom po 285$ za komplet jaki tam oferują. Chciałbym zapytać was co sądzicie o jakości wykonaniu tego stroje. Bo jak tak patrze na fotki to ładnie to wygląda

pozdrawiam Andrzej
Endriu
Eagle Base Inactive
Posty: 86
Rejestracja: 24 sty 2011, 20:57

Re: [X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: Endriu »

po 6 miesiąc czekania, płacenia, robienia już prawie koniec, do zrobienia, hełm, pas i flary

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: [X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: faultfett »

Hm, looks nice, ale kilka uwag/pytań: klamra od pasa. Czy mi się zdaje, czy jej tam nie ma? :>
Dwa: kolor szelek i pasa - ciut za ciemny :/
Mam wrażenie, że kamizelka ma odrobinę za długie ramiączka - jakbyś ją skracał, to pewnie też i pasek na szyję od chestboksa.
Rura: ona ma karbowanie? Bo na zdjęciu nie bardzo widać ;)
Krok w spodniach wydaje się trochę nisko, ale to pewnie kwestia zdjęcia - poza tym wszystko powinno być git, jak dorobisz resztę (przez "brakujące flary" rozumiem też miniflary do pasa i cylindry kodowe?).
Aha - a commpad skąd? :> (wydaje się dziwnie płaski).
.
Dobrze byłoby, gdybyś dał foty wszystkich elementów :)
I tak btw - skąd zdjęcia?
.
No i czekamy niecierpliwie na malowanie hełmu :D
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Endriu
Eagle Base Inactive
Posty: 86
Rejestracja: 24 sty 2011, 20:57

Re: [X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: Endriu »

dzieki ania za feedback jak będę miał całoś i naniosę poprawki w wrzuce foty

ps. potrzebował bym adresu lub telefonu do firmy gdzie można kupić jaśniejszy odcień paska nośnego, ewentualnie jak by ktoś kupił w moim imieniu, bo u mnie w mieście same ciemne a na allegro posuchota w tych sprawach
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: [X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: Jok »

Mi sprawe z szelkami ułatwiła Roque 13 wiec to do niej najlepiej ladnie sie usmiechnij :)
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: [X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: faultfett »

Endriu pisze:ps. potrzebował bym adresu lub telefonu do firmy gdzie można kupić jaśniejszy odcień paska nośnego, ewentualnie jak by ktoś kupił w moim imieniu, bo u mnie w mieście same ciemne a na allegro posuchota w tych sprawach
Hm, na Allegro taśmy nośne we właściwym kolorze i o odpowiedniej szerokości są, ale sprzedają tylko jakieś kosmiczne ilości rzędu 50 m :|
.
Możemy zanabyć dla Ciebie odpowiednią ilość w sklepie w W-wie, ale trudno mi powiedzieć kiedy mogłoby to nastąpić (chyba że faktycznie napisz do Ani - Rogue_Thirteen - mieszka najbliżej sklepu, w którym się zaopatrywaliśmy). Nie pamiętam też, ile kosztowała :(
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: [X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: Jok »

Sprawdzilem - moje szelki kosztowały mnie 12, 46 ;) z tym ze bedziesz potrzebował dodatkowego metra na pas to policz sobie tak ok 15-18 zł za całosc ;) radze wziasc ok 3 m. Chociaz pewnie FF Ci powie dokladnie ile wychodzi. Bo ja pas do Bosska mialem w innym kolorze, a tylko szelki byly szare ;)
Endriu
Eagle Base Inactive
Posty: 86
Rejestracja: 24 sty 2011, 20:57

Re: [X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: Endriu »

tak liczę, że w granicach 20-30 zł, mnie to wyniesie, no ale po świętach jak się skończy u mnie cyrk i będę miał więcej czasu to zacznę wykończenia,

ps. życzę wam moi drodzy, zdrowych wesołych pogodnych, radosnych świąt i szczęśliwego jajka ;)
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: [X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: Jok »

My Tobie takze, ale odpowiedz gdzie robiles sobie zdjecie :D ciekawi jestesmy gdzie stacjonuje przyszly pilot ;)
Endriu
Eagle Base Inactive
Posty: 86
Rejestracja: 24 sty 2011, 20:57

Re: [X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: Endriu »

hej
Lubin, dolnyśląsk, galeria cuprum arena, sklep z zabawkami "wader"
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Re: [X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: RogueThirteen »

Endriu, Ty gundarku! :mrgreen: Przecież taśma na Twoje szelki i pas leży u mnie od września! I czeka, kiedy wreszcie podasz wymiary, żebym Ci to mogła w końcu uszyć!
Z tym, że teraz już naprawdę nie pamiętam, ile kosztowała... muszę sobie przypomnieć, gdzie to zapisałam ;)
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
Endriu
Eagle Base Inactive
Posty: 86
Rejestracja: 24 sty 2011, 20:57

Re: [X-Wing Pilot] Endriu

Post autor: Endriu »

oooooooooooooo a tu mnie Ania zaskoczyłaś ci zaskoczenie :D, choroba to że opatrzenie zrozumiał, przepraszam.

co do wymianów to podam ci te które wykorzystałem do uszycia tych które mam

obwód pasa 93 cm (tylko z pasę historia, że dalej czekam na części z Anglii, wiec nie wiej tak to będzie najwyżej mi same paski, mam krawca, znajomą co mi przeszyje)

szelki

od środka (tego x, co rozdziela, dwa kółka na nogi) 80cm , w prawo i 63cm w lewo

czy coś jeszcze byś potrzebowała?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rebel Legion Starfighter Command”