Zbroja "RTA" Zamówienia

Kupię/Sprzedam
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: ARAKYEL »

Ja bym się na waszym miejscu nie poddawał, macie zamiar jeszcze zrobić snowa i parę innych rzeczy. Parę osób dobrze jak nie wybitnie posługuje się językiem ang. Założyć temat na RPF, odbić szkalujące was i waszą zbroję zarzuty na FIST i założyć temat w którym ukazujecie różnice miedzy RTA i TM oraz wszelkie zdjęcia pokazujące tworzenie form, modelu. Fakt faktem jest głupie by się bronić przed kretynami, jednak czas zmienić opinie buraków o naszym kraju i naszych artystach.!
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: ARAKYEL »

To już przesada:
Napisane w ten sposób by strzec się wszystkiego co z polski
http://forum.mepd.net/index.php?s=49184 ... opic=10015
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: Falcon »

Chyba trzeba iść z tym do dowództwa - Sid i Łysy zostali wywaleni z MEPD i zbanowani na forum
Kwestia nie kupowania niczego od polish garrison jest delikatnie mównic przegięciem
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: ARAKYEL »

Falcon pisze:Chyba trzeba iść z tym do dowództwa - Sid i Łysy zostali wywaleni z MEPD i zbanowani na forum
Kwestia nie kupowania niczego od polish garrison jest delikatnie mównic przegięciem
Proponuje opieprzyć ich za samosąd, nie danie im nawet możliwości obrony.
Na tych zdjęciach widać różnicę co udowadnia , że nie jest to rekasting:
https://picasaweb.google.com/1091965041 ... 16/TMVsRTA#
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: TD-1408 »

Co tu można by napisać na gorąco, tak to zachowuje się tylko MAFIA!
Ja już mam w głębokim poważaniu za ten numer całe to MEPD...
Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: faultfett »

Łysy, no offence, ale jeśli nie będziecie próbowali wyjaśnić tej durnej sytuacji, to będzie jak przyznanie się do winy... :?
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: SID »

Tak to prawda konta zostały bezpodstawnie zablokowane,bez jakiekolwiek wymiany zdań ,w sumie to nie zależy Mi by byś w MEPD.
Ale nie popuszczę oszczerstwom i pomówieniom,jeśli trzeba będzie to spór można przenieść na wyższy szczebel i jesteśmy gotowi zrobić zbroję i wysłać do Legionu na porównanie jeśli to też zrobi TM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Obi Wan Kenobi
Posty: 218
Rejestracja: 28 mar 2011, 19:06
Lokalizacja: Paczkowo i Rivendell

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: Obi Wan Kenobi »

Niech się od Was od*******!!! Zrobiliście świetną zbroję, a ci się na was rzucili jak na nie wiadomo kogo! TO SZCZYT CHAMSTWA! A czy mi się wydaje czy Lucas dał zgodę członkom Legionu, by wykonywać stroje i bronie "garażowo".

Na forum wysławiamy się kulturalnie jak na cywilizowanych ludzi przystało.
A najgorsi to są młodzi,
świat przez młodych na psy schodzi,
żadnych marzeń, tylko pic.
Syn studiuje medycynę,
martwię się tym moim synem.
Nie osiągnął nic...
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: SID »

Czy ktoś może napisać na MEPD że jeśli nie uzasadnią blokady oraz nie wyjaśnią zajścia związanego z tą sprawą to sprawa trafi do legionu oraz żądamy odszczekania pomówień TM :evil:
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: MrFett »

Sprawa juz trafila do Legionu. Informacje na biezaco. Po raz kolejny postawiono nas jako POLAKÓW w zajebistym swietle. Doszlo do zlamania charteru, ktory mowi wyraznie ze wszelskie sprawy propsow sa POZA LEGIONEM. Prawde mowiac nie wiem czego sie teraz domagac od nich - slowa zostaly powiedziane i nic tego nie zmieni. Poczekam na odpowiedz na councilu ....

Pytanie - czy link do TEGO TEMATU - pojawil sie na jakimkolwiek zagranicznym forum? Zastanawia mnie skad kolega Locitus wiedzial gdzie napisac...
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: TD-1408 »

Nie wstawialiśmy na innych forach tematu zbroi. A nasz Szwecki kolega dowiedział się od TMa, on od kolesia który tutaj czasem pisze .
Obrazek
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: SID »

MEPD milczy, wysłałem do nich z e-maila oraz facebooka wiadomość na jakiej podstawie dostałem zablokowane konto ,bez odzewu ,trzeba pisać wyżej, RTA jest i będzie się rozwijać by być nr 1 :evil:
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: Sizar »

MrFett pisze: Pytanie - czy link do TEGO TEMATU - pojawil sie na jakimkolwiek zagranicznym forum? Zastanawia mnie skad kolega Locitus wiedzial gdzie napisac...
A ja jestem skłonny przypuszczać ze ktoś od nas dołozył wszelkich starań, aby sie o tym dowiedział. Mam trzy typy. Ot taki mały odwecik.

Teraz powaznie: TM najwyraźniej poczuł konkurencję i zrobi wszystko, aby sie jej pozbyć. 1.Proponuję, kto ma dostęp do MEPD, aby umieścić ten link ze zdjeciami na których widac różnicę. Do tego dołączyć komentarz w krótkich żołnierskich słowach iz jest to oszczerstwo. Nie ma sie co patyczkować. Sprawa jest poważna.
2. Takie same wyjaśnienia należy umieścić we wszystkich miejscach gdzie pojawią się oskarżenia.
3. Moim zdaniem nie ma co czekać na odpowiedz, na councilu tylko sprawe wyjaśniać na forum. Skoro koledzy zostali usunięci i oskarżeni na MEPD, mozna na forum 501st zapytać dlaczego. I czy to jest zgodne z regulaminem 501st. i "dobrymi obyczajami". Poza tym pisanie , aby nic nie kupować od Polaków, obraża nas wszystkich i o tym należy głośno powiedzieć.
4. Może warto dla przykładu umieścić klika fotek robionych przez nas propsów , po to aby inni sie przekonali że też potrafimy.
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: MrFett »

Niestety niewierze, zeby ktos sie wstawil za nami na forum gdy po drugiej stronie stoi TM i detachment. Mamy opinie niestety naszego kraju. Zostal zlamany regulamin przez MEPD i ja tego nie popuszcze. Council dziala nienajgorzej i na razie wierze ze cos z tego wyjdzie.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
Sizar
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 3572
Rejestracja: 20 gru 2006, 23:35
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: Sizar »

Nie liczę na to aby ktos sie wstawił, ale na to że wyjaśnienia, może wprowadzą wątpliwosci co do oskarżenia przez TM. Propozycja wstawienia na forum ( może odrobine głupia) fotek naszych propsów, miała by na celu właśnie zmianę opini o nas.
A co do złamania regulaminu przez MEPD też by nie odpuścił.
SL 6426 Cezary "Sizar" Żołyński
501st Legion Polish Garrison



Suszymy ząbki Panowie :)
Zablokowany

Wróć do „Cargo Hold”