Zbroja "RTA" Zamówienia

Kupię/Sprzedam
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: MrFett »

forum MEPD nie działa i coś przerabiają - może poczekać chwilkę zanim znowu zaczniemy dym robić ?
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
skywalker
Polish Garrison
Posty: 2880
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:48
Lokalizacja: Polska /Londyn

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: skywalker »

Z forum UKG wiem ,że na forum MEPD chłopaki coś przerabiają i członkowie z UKG też nie mają tam dostępu :!:
Obrazek
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: SID »

Byłem przed chwilą zalogowałem się ale i tak brak odpowiedzi na to co wysłałem IM.A nas nadal w spisie policjantów nie ma .
A te przeprosiny to chyba tak dla zamydlenia oczu.!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: MrFett »

moge prosic link
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
Lady Sandman
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2053
Rejestracja: 20 kwie 2008, 23:22
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8701

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: Lady Sandman »

IS 8701 - Aleksandra 'Lady Sandman' Świst
IV 2008 - IV 2014, V 2019 reboot
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: MrFett »

:p chodzilo mi o link do przeprosin
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: MrFett »

Ludzie - uspokójcie się troszkę. Tak jak powiedziałem sprawa jest na górze Legionu i jest w nią zaangażowany bezpośrednio LCO jak i LMO. Ponieważ dyskusja toczy się na tym poziomie wszelkie odpowiedzi, roszczenia i rozwiązania pozostają między dowództwem PG, dowództwem Legionu oraz dowództwem MEPD i jeśli cokolwiek będzie wiadomo to najpierw dla nas, a potem na forum. Poza tym - domagałem się przeprosin i przywrócenia dostępu(między innymi) - jedno i drugie zostały spełnione, więc wybrzydzania oraz teksty o mydleniu oczu od osób zainteresowanych są w tej chwili nie na miejscu i stawiają nas - dowództwo w złym świetle (po co walczymy o coś skoro i tak jest to niechciane)

Zarówno strona jak i forum MEPD jest w trakcie prac i wszelkie przywrócenia terminu mogą potrwać by w pełni to odnowić.

Po drugie - ten topic został ogólnodostępny, wyświetla się jako jeden z pierwszych w google i naprawdę spora część Legionu do niego trafiła. Przy dostępności tłumaczeń z google, wiele "wspaniałych, rzeczowych i kulturalnych" komentarzy zrobiło nam fantastyczną reklamę. Nie mówię, że powinniśmy podkulić ogon i siedzieć cicho, ale uważam że w takich sytuacjach należy pokazać się z najlepszej strony - nawet jeśli Noel z MEPD zachował się tak a nie inaczej, to nie znaczy że my mamy się zachowywać podobnie.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: SID »

Masz rację nie zniżajmy się do ich poziomu.Jestem dumny z naszego Garnizonu i wdzięczny za wszelką pomoc .
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: MrFett »

No to małe podsumowanie.

Dostałem osobiste przeprosiny od Noela, wystosował również przeprosiny do władz Legionu (do których mam wgląd), oraz umieścił przeprosiny na forum MEPD.
Być może dla wielu z was jest to niedostateczne, ale w tej kwestii nie mogę nic zarzucić.

Dowódzcy poprzez Council zostali poinformowani o zajściu i o faktycznie sytuacji, więc większego uszczerbku na nas to nie ma.

Jak zapewnił mnie Noel oraz kilka innych osób - wspomniany post został zdjęty w ciągu kilkunastu/dziesięciu minut od ukazania się. Co doprowadziło do całej sytuacji? Dezinformacja - to raz, wiele osób trafiło tylko na ten wątek i wyciągnęło z niego mylne wnioski - przykładem może być chociaż brak informacji (poza wzmianką w galerii w języku polskim) o pochodzeniu hełmu - który bazuje na hełmie naszym rodowitym, a mającym już swoja historię. Sam fakt podania tej informacji wcześniej rozwiałby być może wiele wiele wątpliwości. W konsekwencji doprowadziło to do wielu próśb od członków poszczególnych detachmentów o zajęcie stanowiska przez ich dowództwo - efektem tego były działania, które miały miejsce w MEPD. Temat recastu jest oficjalnie zamknięty w kwestii jakichkolwiek konsekwencji czy działań Legionowych, więc teraz należy Panowie do was by jak najlepiej się zaprezentować z tym i dokładnie wszystko opisać - jeśli chcecie dłuższego posta zrobić opisującego całą produkcję zbroji i szczegółów poszczególnych elementów - chętnie wam pomogę w tłumaczeniu.

Co do samego Recastingu - nikt nie ma praw do zbroji, ani ich produkcja nie jest objęta jakimiś cudownymi patentami. Tu nie chodzi o to czy prawnie to jest kopia czegoś czy nie (podane tu przykłady na temat różnic procentowych). Ważne jest co potwierdziło również wiele osób, że wśród twórców istnieją pewne zasady, których nie przestrzeganie może nie jest karane, ale jak najbardziej potępiane. Mam nadzieję, że szybko uporami się z tematem tej zbroji.

A jeśli byście pytali się skąd ogólnie ludzie zaczęli patrzeć na kwestie Recastowania i skąd całe zamieszanie wśród poszczególnych osób to taka nauczka na przyszłość:
To toczy się na razie i myślę że zakończy na wysokości wiadomości pm w MEPD ,do Łysego wypisuje. :D
To jeśli miało się to toczyć i zakończyć na tej wysokości - to trochę niepotrzebnie było to publikowane na otwartym forum - cały temat wątów TM i tym podobnych - każdy mógł tam wejść i z pomocą google przeczytać to wszystko i wyciągnąć takie a nie inne wnioski. Więc zanim nie TM zaczął nakręcać ludzi, tylko niestety - w pierwszej kolejności dowiedzieli się z naszego własnego forum.


Konsekwencja tego jest taka również, że forum dostępne bez logowania zostaje zmniejszone do możliwego minimum
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
MERR-SONN
Posty: 361
Rejestracja: 14 wrz 2009, 11:44
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: MERR-SONN »

Może to w czymś pomoże.
Co prawda nie jest tego dużo i kiepskiej jakości. Nic więcej nie mam.
Co do dat, z tego co pamiętam to: sierpień/wrzesień 2010 (rysunki i plecy) i marzec 2011 (ręce).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Among TIE fighter pilots, commander always has the longest tie
Obrazek
Awatar użytkownika
Kazeite
Posty: 22
Rejestracja: 01 gru 2011, 22:16
Lokalizacja: Glasgow, UK

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: Kazeite »

Tak - obecność piwa na zdjęciach powinna rozwiać wszelkie wątpliwości :D
SID
Polish Garrison Retired
Posty: 1081
Rejestracja: 21 gru 2008, 10:41
Lokalizacja: Grudenz

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: SID »

NO no widzę że warto to i owo zachować dzięki może pomoże.
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: MrFett »

Zdjęcia zostały wysłane do FISD i MEPD. Postaram się przesłać jeszcze zdjęcia do LMO i ustalić co dalej z tym robimy. Niestety z tego co ustaliłem to temat poza forum ciągle jest bardzo gorący i nikt nie chce robić w tej chwili kolejnych flame'ów - nam tez powinno zależeć by tego uniknąć. Czekam do jutra na odpowiedzi z dowództwa detachmentów. Jestem również ciekaw opinii Locitusa w kwestii tych zdjęć. Naprawdę nie wiem kiedy wokół tego zrobił się taki szał i jak mogło dojść do tego w tak krótkim czasie ... Rozważam właśnie założenie osobnego topicu anglojęzycznego na naszym forum w celu wyjaśnienia tej kwestii dla wszystkich zainteresowanych - proponowałbym również żeby wznowić temat na stronie waszej zbroji czy blogu, żeby dotrzeć do większej grupy ludzi. Jeśli na jakimkolwiek forum pojawi flame - nawet najmniejszy - to zostanie on usunięty i tyle z tego będzie - szczególnie po całej councilowej dyskusji na temat tego, że Legion nie jest od wyjaśniania tych kwestii.

Tak jak mówię - jestem w kontakcie z zainteresowanymi stronami i idziemy do przodu.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
locitus
Posty: 16
Rejestracja: 07 kwie 2012, 7:22

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: locitus »

Thank you Merr-sonn for the pictures. That is exactly the kind of pictures that I was interested in. I have myself cross posted those to FISD. If you have any more, it would be great to show.

It'll be harder for me to reply in the future because since public access to the forum has been shut off, google translator has stopped working.
Awatar użytkownika
MERR-SONN
Posty: 361
Rejestracja: 14 wrz 2009, 11:44
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Zbroja "RTA" Zamówienia

Post autor: MERR-SONN »

It is pleasure for me to help my friends, but these pictures are all I have.
The quality is poor because I used phone for it. I made these photos not for documentation.
Among TIE fighter pilots, commander always has the longest tie
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Cargo Hold”