Gdzie kupić maskę?

Kupię/Sprzedam
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Gdzie kupić maskę?

Post autor: RogueThirteen »

Tytuł wątku może wygląda trochę dwuznacznie, ale chodzi mi o coś zupełnie jednoznacznego :) Czy jakiś przemytnik mógłby mi podpowiedzieć, gdzie można dostać nie strasznie drogą, ale też i nie całkiem badziewną maskę generała Grievousa, lorda Vadera bądź Dartha Maula w rozmiarze odpowiednim dla dżentelmena z podstawówki? Preferowany jest generał ;)
Z góry dziękuję!
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Gdzie kupić maskę?

Post autor: sternik »

Się późno koleżanka ujawniła .Na F.A.C.T.S. lateksowe maski Maula były po 5€ .Garnek Vadera z modulatorem głosu kupiliśmy dla siostrzeńca Carmen za 35€.Proponuje poszukać na ebayu.
Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3755
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Gdzie kupić maskę?

Post autor: faultfett »

Martinez, MrFett i Daniel lecą pod koniec listopada na Collectormanię do Londynu - może byś jakoś z nimi się umówiła na zakup?
.
Chyba że potrzebujesz na Halloween, to trochę późno :P
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Re: Gdzie kupić maskę?

Post autor: RogueThirteen »

faultfett pisze: Chyba że potrzebujesz na Halloween, to trochę późno :P
Nie, nie na Halloween. Synek mojego promotora jest wielbicielem "Wojen Klonow" i dowiedziawszy sie, z kim ja sie zadaje ;), poprosil o pomoc w zdobyciu uzbrojenia. Opcja z Londynem interesujaca, dzieki...
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cargo Hold”