Sprzedam strój pilota X-winga

Kupię/Sprzedam
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Sprzedam strój pilota X-winga

Post autor: RogueThirteen »

Nie, nie, spokojnie, nie "żucam starłors". Ale realizując projekt "najbardziej kanoniczny pilot X-winga" wymieniłam już tyle elementów kostiumu na nowe, ładniejsze, że z tych starych da się złożyć drugi, prawie kompletny strój. Dorobiłam więc na szybko parę rzeczy - teraz brakuje tylko butów, rękawic (które i tak każdy musi pasować do siebie) oraz hełmu - i mam nadzieję, że się komuś spodoba (a ja dzięki temu uzbieram fundusze na nowy kombinezon):

http://allegro.pl/star-wars-gwiezdne-wo ... 42983.html

Wrzuciłam na allegro, a nie od razu na forum, ponieważ jako całość nie spełnia już standardów RL. Ogólną jakość oceniłabym na "bardzo dobry cosplay".

Standardy natomiast spełniają poszczególne elementy, więc jeśli ktoś zastanawiałby się nad kupnem stroju pod tym kątem, to:

- Pas i szelki - nowe i jak najbardziej OK. Aby spełnione były wymogi formalne, klamrę trzeba wymienić na prawdziwą "roll-pin buckle". Szlufki w pasie są na flary o średnicy 8-8.5mm.
- Compad - jeden z prototypów z wytwórni Falcona. Trochę gorszej jakości niż jego standardowe wyroby, ale poza tym całkiem OK. Tylko mi "się" nie do końca starannie pomalował... :oops:
- Kamizelka i ładownica z flarami - stare kawałki mojego kostiumu. Bez problemu powinny przejść rejestrację, ale gdyby w RL obowiązywała taka trzystopniowa skala zgodności z pierwowzorem ekranowym, jak w 501-szym, to osobiście przyznałabym im pierwszy, najniższy stopień. Flary mają średnicę 18mm.
- Kombinezon - też mój stary. Również oceniam go na "pierwszy stopień", ale spełnia wszystkie wymogi formalne. Jest już jednak dość mocno zużyty, a poza tym od początku nie był za dobrze uszyty (ani dopasowany do mnie...), polecałabym go więc jedynie jako rozwiązanie tymczasowe w wypadku, gdy ktoś chciałby jak najszybciej wstąpić, a z jakiegoś powodu brakuje mu jeszcze kombinezonu.
- Chestbox - mój poprzedni, z płyty piankowej. Kiedyś był ładny, ale teraz wygląda jak deska, a przyciski ma dorobione z modeliny, bo żywiczne poszły do nowego. Mimo iż co poniektórzy zarejestrowani członkowie posiadają brzydsze, to absolutnie nie do zaakceptowania. Jedyną częścią, jaką można wykorzystać, jest pokrętełko.
- Cylindry kodowe i miniflary - jak widać na zdjęciach, wybitnie śmiechowe. Służą do robienia wystarczająco dobrego wrażenia z wystarczająco dużej odległości

Zapraszam do oglądania i licytowania!

P.S. Zezwala się wrzucać screeny z aukcji na Mistrzów czy inne śmieszne portale. Rr'shihh wedzieć, że reklama dźwigar handla! :D
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cargo Hold”