japońskie figurki Darth Maul i BAttle Droid figuarts

Kupię/Sprzedam
ODPOWIEDZ
Niemodelarz
Posty: 10
Rejestracja: 07 maja 2014, 10:30

japońskie figurki Darth Maul i BAttle Droid figuarts

Post autor: Niemodelarz »

Niedługo wyprowadzam się do innego kraju i zastanawiam się nad sprzedażą dwóch ostatnich figurek z kolekcji. Jest to Darth Maul i Battle Droid od Bandai z serii figuarts. Skala 1/12 (wysokość ~15cm). Fenomenalne wykonanie, zresztą jak widać na zdjęciach. Komplet mogę sprzedać za 370zł + wysyłka lub odbiór ososbisty w Łodzi. Jest to najniższa z dostępnych ofert. Taniej z całą pewnością nigdzie się ich nie dostanie. Sam zapłaciłem za nie więcej, nie wspominając już o haraczu dla państwa, który niestety także przyszło uiścić, jako że figurki były importowane z Japonii (Bandai nie ma europejskiej ani amerykańskiej dystrybucji ze względów licencyjnych). Chciałbym sprzedać je obie w komplecie. Polecam, gdyż cena jest naprawdę niska. Przy odrobinie cierpliwości można je bez problemu odsprzedać z zyskiem i to całkiem niezłym. Obydwie są w stanie idealnym i posiadają oryginalne pudełka. Maul posiada łącznie dwie głowy (idealne odwzorowanie ucharakteryzowanego Ray Parka) miecz świetlny (podwójny i dwa pojedyncze) i komplet wymiennych dłoni. Obydwie posiadają niezwykle szeroi zakres ruchu. Droid może się złożyć tak jak w filmie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Niemodelarz
Posty: 10
Rejestracja: 07 maja 2014, 10:30

Re: japońskie figurki Darth Maul i BAttle Droid figuarts

Post autor: Niemodelarz »

300zł za obie + wysyłka. Taki deal na pewno się nie powtórzy.
Niemodelarz
Posty: 10
Rejestracja: 07 maja 2014, 10:30

Re: japońskie figurki Darth Maul i BAttle Droid figuarts

Post autor: Niemodelarz »

Został sam Maul. Mogę go sprzedać za 150zł + wysyłka. Najtaniej w internetach. Oczywiście oryginał z pudełkiem i wszystkim akcesoriami w komplecie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cargo Hold”