Strażnik senatu - hełm

Arystokracja i senatorowie: Leia, Padmé, senatorowie, politycy, etc.
ODPOWIEDZ
Lukian
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2018, 19:50

Strażnik senatu - hełm

Post autor: Lukian »

Witam,

Przymierzam się do zrobienia stroju strażnika senatu z Mrocznego Widma (z tym fajnym piuropuszem :D) lub ewentualnie wersję z Zemsty Sithów (z wizjerem). Najtrudnieszym elementem jest oczywiście hełm. Na SithPlanet mogą taki zrobić, ale koszt+wysyłka z USA i pozostałe opłaty są za duże :/ Na ebayu i Amazonie nic w tej chwili nie znalazłem.
Macie pewnie różne doświadczenia z polskimi twórcami i wiecie kto się zna na robocie, kto zrobi to estetycznie i trwale, a komu lepiej nie zlecać takich poważnych zadań. ;) Polecacie kogoś?
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Strażnik senatu - hełm

Post autor: Falcon »

Z tego co wiem, to nikt nie robi u nas takich hełmów - a koszt wytworzenia jednej sztuki ( i tak formę trzeba wykonać, a to one stanowią o koszcie...) będzie wyższy niż ściągniecie ze stanów.
Jest jeszcze opcja druku 3d, ale na zlecenie to też mocno kosztowne.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Lukian
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2018, 19:50

Re: Strażnik senatu - hełm

Post autor: Lukian »

Już trochę pytałem i w Polsce są osoby mogące wykonać hełm od zera za mniejszą kasę niż ściąganie z USA. Znalazłem jeszcze gościa w Niemczech, widać na niektórych fotkach, że ma formy do senate guarda https://www.instagram.com/kaminocustom/ . Ktoś ma może jakieś doświadczenia z nim, albo coś słyszał?
Awatar użytkownika
witcher112
Polish Garrison GWM+XO
Posty: 363
Rejestracja: 01 kwie 2016, 22:07
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
TKID: 98000
Kontaktowanie:

Re: Strażnik senatu - hełm

Post autor: witcher112 »

Hej, jeśli jest z Niemiec to podpytam znajomych legionistów z German Garrison. Dam Ci odpowiedź na dniach.

EDIT: dostałem odpowiedź, wysyłam Ci na PW z racji tego że jest to ogólnodostępne forum, a ja nie chcę ani promować, ani odradzać nikogo publicznie.
"FN-2187 submit your blaster for inspection!"
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Strażnik senatu - hełm

Post autor: Falcon »

Lukian pisze:Już trochę pytałem i w Polsce są osoby mogące wykonać hełm od zera za mniejszą kasę niż ściąganie z USA. Znalazłem jeszcze gościa w Niemczech, widać na niektórych fotkach, że ma formy do senate guarda https://www.instagram.com/kaminocustom/ . Ktoś ma może jakieś doświadczenia z nim, albo coś słyszał?
To że mogą to fajnie , pytanie jak z jakością....
Jak możesz podeślij mi na PM, może znam to będę mógł polecić lub odradzić
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Strażnik senatu - hełm

Post autor: ARAKYEL »

Hełm SG dość mocno rożni się od royal guard którego formy, darowane przez Wikinga właściwie niepotrzebnie walają się w mojej piwnicy.
NA podstawie RG na pewno łatwiej było by zrobić SG, jednak prawdopodobnie model był by za ciężki by go nosić, a odlanie modelu to już niemałe koszta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rebel Legion Galactic Senate”