[HAN SOLO ANH] Rav

Margines i przemytnicy: Han, Chewie, Lando, Karrde, Wookiee, etc.
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Han Solo

Post autor: Taraissu »

Jak Han ma być w karbonicie to równie dobrze może być Leia w stroju Boushh'a 8-)


Prawdziwa parada straszydeł :P
To prawie zręby projektu Pałac Jabby, teraz tylko trzeba wybrać Sarlaaca i Rancora i można zaczynać. Na Halloween jak znalazł :lol:
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
Rav
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 232
Rejestracja: 20 kwie 2008, 19:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Han Solo

Post autor: Rav »

Skrzat pisze:Jemu to nie przeszkadzało :lol:
Obrazek
zdemotywowałeś mnie ;<
Obrazek
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Han Solo

Post autor: Nero »

ie tam :D jest równouprawnienie :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Han Solo

Post autor: ShVagYeR »

1. Koszula wygląda na białą, a powinna być beżowa.
2. Spodnie powinny być o wiele ciemniejsze, granat wchodzący w czerń.
3. Spodnie i koszula są na Ciebie za duże, wręcz workowate - a Solo jako seksi hiroł nosił rzeczy raczej obcisłe.
3. Włosy obowiązkowo trzeba ściąć.

Możemy się pobawić w znajdź 10 różnic... http://laprimadonnalovesyou.com/flameso ... anSolo.jpg
Obrazek
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Han Solo

Post autor: Vissan »

Pie**ol system, Rav, nie ścinaj. Jak wrócę i zobaczę że masz krótkie pióra to już się razem nie napijemy :P

Shv trzeba by zobaczyć w realu te kolory. Kamizelkę ewidentnie trzeba by zwęzić, co do spodni mnie się wydaje że jest ok.
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Han Solo

Post autor: Taraissu »

Tak sobie przeglądnęłam foty Hanów w Rebelu i znalazłam kilku, którzy mają spodnie mniej więcej w takim kolorze jak Rav na focie ;)

http://rebellegion.com/forum/costume.ph ... iew&c=3455

http://rebellegion.com/forum/costume.ph ... iew&c=2553

http://rebellegion.com/forum/costume.ph ... view&c=337

http://rebellegion.com/forum/costume.ph ... view&c=434

Znaczy ja rozumiem, że chodzi nie o standardy Rebela, ale żeby wyglądać jak najbardziej podobnie do oryginału, ale skoro ich przyjęli... ;)
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Han Solo

Post autor: ShVagYeR »

Issu, sama sobie przeczysz. Albo dążymy do oryginału, albo exploitujemy standardy i robimy strój słaby, ale je spełniający.

Osobiście będę mocno lobbował za opcją pierwszą, bo robienie wg drugiej prowadzi do zrobienia drugiego SWATu. A tego nie chcemy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Han Solo

Post autor: Taraissu »

ShVagYeR pisze:Issu, sama sobie przeczysz. Albo dążymy do oryginału, albo exploitujemy standardy i robimy strój słaby, ale je spełniający.

Osobiście będę mocno lobbował za opcją pierwszą, bo robienie wg drugiej prowadzi do zrobienia drugiego SWATu. A tego nie chcemy.
Nie przeczę, a poszukuję złotego środka 8-)
A tak poważniej to jest tak:
Osobiście chcę spełniać własne, wyśrubowane standardy i w moim odczuciu połowa kostiumów w Rebelu powinna pójść do poprawki, jeśli nie do wymiany.
Jednak...jestem świadoma, że to moja prywatna opinia i wielu się ze mną nie zgodzi (żeby to pierwszy raz :P ). Generalnie zakładam, że każdy ma swoją opinię, a kostiumy do Rebel Legionu obejmują pewne normy. Niektórych zadowala standard (lub traktują go jako poziom do dalszego doskonalenia kostiumu) i jeśli ów standard jest akceptowany, to pozostaje nam nad tym ubolewać. (No dobra, można jeszcze spróbować wywrzeć nacisk psychologiczny, podpalić dom itp. ;) )
To trochę jak między przysłowiowym młotem a kowadłem, a właściwie: standardem a pragnieniem ;)
Zatem z pewnego punktu widzenia masz rację. A w moim odczuciu Twoja polityka jest właściwa, ale... :lol:

Co by nie mówić uważam, że dyskusja na temat standardów jest zawsze aktualna. Zwłaszcza, że wiele osób myli często wysokie wymagania ze snobizmem i warto od czasu do czasu przypomnieć o co w tym wszystkim chodzi.

PS> Tak na marginesie to już dokonaliśmy z Ravem wstępnego przeglądu sposobów zmiany koloru spodni ;) Wspominam o tym żeby nie było, że Wrocław to banda krótkowzrocznych dysydentów o oślim uporze :mrgreen:
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Han Solo

Post autor: ShVagYeR »

Taraissu pisze:połowa kostiumów w Rebelu powinna pójść do poprawki, jeśli nie do wymiany.
Zgadzam się. :) I dlatego przy każdej możliwej okazji, jak widzę naszych orzełków na żywo, to staram się ich motywować do udoskonalania już zaakceptowanych kostiumów. Mój też idealny nie jest i mam zaplanowane do niego poprawki - skończy się sesja, wezmę się za to. I to wszystko w jednym, prostym celu - żeby stroje były po prostu porządne, a ludzie patrząc na nas nie stwierdzali "hmm jacyś przebierańcy, takie sobie te kostiumy", tylko "wow, kurde, wypas". ;) A jeśli mamy do czynienia z konkretną postacią (jak np. Han Solo), żeby od razu rozpoznawali. A nie mówili "o, koleś ma strój Hana Solo, ale nie pasuje w ogóle".
Obrazek
Awatar użytkownika
Skrzat
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 1105
Rejestracja: 09 wrz 2009, 0:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Han Solo

Post autor: Skrzat »

Strój jest w trakcie tworzenia wiec nie ma co się rozczulać kto ma racje a kto nie w sprawie jego wyglądu, efekt finalny dopiero nastanie. We wrocku jest Obi który się zajebiście zna na kostiumach i jeśli coś jest nie tak to wytykuje błędy. Na fotkach tez nie wszystko widać, a to światło źle pada albo się odbija, najlepiej na żywo zobaczyć, będę na tatoounie to sam Ravowi wspomnę co powinien ew zmienić bo widzę pewne niedociągnięcia. Co do koszuli to nabierze hanowego koloru od używania, na uczelnie w białej koszuli musiałem poginać więc wiem co jest na rzeczy ;)
Bojkot. Przestaje używać przecinków.
Szefie ostatni szpadel stracił moc przerobową.
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Han Solo

Post autor: Vissan »

Ja na majorce pizgałem w 35-40 stopniach w białych koszulach przez prawie 3 miechy. Po powrocie z żółtych na powrót zrobiły się białe, ale dopiero po praniu w 90 stopniach po którym niewiele z nich zostało. Co ciekawe stopien zniszczenia koszuli częstym praniem jest wprost proporcjonalny do stopnia gradualnego upi***dolenia jej trwałymi plamami.
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Han Solo

Post autor: Jok »

I co pomysl zdechl?
Awatar użytkownika
Skrzat
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 1105
Rejestracja: 09 wrz 2009, 0:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Han Solo

Post autor: Skrzat »

Nie zdechł, Han jest tylko jeszcze nie całkiem poprawiony.
Bojkot. Przestaje używać przecinków.
Szefie ostatni szpadel stracił moc przerobową.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Docking Bay 94”