Oddział obcych

Sojusznicy Rebelii: Twi'lekowie, Tuskeni, Kaminoanie, etc.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Oddział obcych

Post autor: Jok »

Z racji faktu ze Obcy dosc liczni w EB (6 tuskenów i jeden kociołak) chcialbym zapronować założenie składu :) Pytanie tylko czy kazdy jest w The Wretched Hive ?
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2012, 13:54 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Oddział obcych

Post autor: YangObi »

Wielokrotnie była o tym mowa, i wyszło, że nie ma sensu robić kolejnych podziałów. Wiadomo naszywki itd. lecz przy tak małej aktywności jaka jest obecnie od kilku lat nie ma to najmniejszego sensu. Mamy 3 oddziały z czego 1 prawie się rozpada.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Oddział obcych

Post autor: faultfett »

YangObi pisze:Mamy 3 oddziały z czego 1 prawie się rozpada.
Ale dlaczego? Dwa ze strojów RFT zostały kupione przez naszych członków, a na strój trzeciej osoby z Aldera Squadu też jest w razie czego kupiec, więc wszystko zostaje "w rodzinie" ;)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Oddział obcych

Post autor: YangObi »

faultfett pisze:
YangObi pisze:Mamy 3 oddziały z czego 1 prawie się rozpada.
Ale dlaczego? Dwa ze strojów RFT zostały kupione przez naszych członków, a na strój trzeciej osoby z Aldera Squadu też jest w razie czego kupiec, więc wszystko zostaje "w rodzinie" ;)
Wiem o tym ;)

Ja sam często już myślałem o założeniu właśnie w EB Clanu, ale aby fajnie oddział działał, tak jak to ma w przypadku naszych pilotów, to muszą być osoby aktywne w danych strojach, a przy Obcych może być z tym ciężko.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Dexter
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 146
Rejestracja: 10 sie 2012, 5:11
Lokalizacja: Lędziny

Re: Oddział obcych

Post autor: Dexter »

Ja mam nadzieje że za niedługo, wesprę wasze Tuskeńskie stado :) więc jak by co to było by 7 os.
ObrazekObrazek


2014: 8x
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Oddział obcych

Post autor: faultfett »

Trzymamy kciuki! :>
Jakieś zdjątka? Z postępów prac?
Witamy na forum, btw :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Dexter
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 146
Rejestracja: 10 sie 2012, 5:11
Lokalizacja: Lędziny

Re: Oddział obcych

Post autor: Dexter »

A witam witam z tego wszystkiego zapomniał się przywitać. Jak na dziś dzień mam tylko zdjęcia gaffi

Obrazek
Obrazek
zdjęć samego kostiumu jeszcze nie mam ale jak zrobię to wrzucę.

Kolejne zdjęcia podrzucę do odpowiedniego działu co by offtopu nie robić ;) .
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2012, 22:37 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekObrazek


2014: 8x
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Oddział obcych

Post autor: faultfett »

Ach, kojarzę z forum PG - mam rację? Bardzo zacnie wygląda - czekamy na resztę ekwipunku :) - preferowane zdjątka w odpowiednim dziale ;)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Oddział obcych

Post autor: Jok »

No własnie Dex - zrob se temat :P Z tytulem "Tusken Raider - Dexter" :P i bedzie po problemie.

Co do aktywoności. Rozumiem ze maja byc trzy osoby - widze ze spokojnie trzech tuskenow jest aktywnych, a pozostalych trzech sie z doskoku raz do roku pojawia. Wiec ja problemu nie widze. A Grupa mimo wszystko liczna. Dlatego sadze ze sklad ma sens. O ile wszyscy obcy sa w TWV. Nie zapominaj tez ze mamy kociołaka.

Zreszta Yang jesli wedlug Ciebie nie ma sensu, to jest tylko Twoje zdanie i nikt Ci na sile przynaleznosci nie narzuca. Nie mniej tez nikt nie moze zakazac zrobienia takiego oddzialu ;) No chyba ze CO ma cos przeciwko ;)
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Oddział obcych

Post autor: YangObi »

Jok pisze:Zreszta Yang jesli wedlug Ciebie nie ma sensu, to jest tylko Twoje zdanie i nikt Ci na sile przynaleznosci nie narzuca. Nie mniej tez nikt nie moze zakazac zrobienia takiego oddzialu ;) No chyba ze CO ma cos przeciwko ;)
Ja nie mam nic przeciwko, bo tak jak pisałem wielokrotnie sam chciałem coś takiego zrobić. Ale przy małej ilości osób w EB nie było sensu robić kolejnego oddziału. Widzę jednak, że robi się to dość modne, gdyż Endorowcy też planują stworzyć oddział. Rozumiem, że Joku będziesz liderem tak ?
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Wedge
Eagle Base Inactive
Posty: 514
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:25

Re: Oddział obcych

Post autor: Wedge »

YangObi pisze:Widzę jednak, że robi się to dość modne, gdyż Endorowcy też planują stworzyć oddział.
Tyle że endorowcy mają autentyczne pomysły na działanie pod szyldem squadu, tak samo jak chęć i możliwości, to jest ta różnica ;) Ale ogólnie oczywiście popieram YangObiego - robienie kolejnego squadu na siłę, tylko po to żeby wycisnąć nowe naszywki jest chyba bez sensu ;) Ale to już niech zainteresowani sami sobie odpowiedzą, czy taki squad im potrzebny i czy rzeczywiście będą działać pod jego bannerem :]
Obrazek

Star Wars Mastermind

"SW fans are among the most negative, doom-saying whiners I've ever encountered. Count on SW fans to take one statement and turn it into either a lie or a proclamation of disaster"
-- Randy Stradley
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Oddział obcych

Post autor: Jok »

dokladnie - najlepiej niech sami zainteresowani sie opowiedza. Chyba lepiej by bylo gdyby to byl sam podzial na Tuskenów - bez urazy dla 13 - wizualnie bardziej do siebie pasuja niz Pilot, Jedi czy Rebeliant z innej rasy.
Gorzej ze w detachmencie sa narazie dwie osoby - ja i Yang. Dlatego zachęcam pozstalych Tuskenow do zarejestowania sie - wtedy mozemy mówić o składzie.

Odp dla Yanga - moge byc. Skoro juz wyszedłem z inicjatywa ;)
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Re: Oddział obcych

Post autor: RogueThirteen »

Jok pisze:dokladnie - najlepiej niech sami zainteresowani sie opowiedza. Chyba lepiej by bylo gdyby to byl sam podzial na Tuskenów - bez urazy dla 13 - wizualnie bardziej do siebie pasuja niz Pilot, Jedi czy Rebeliant z innej rasy.
Ależ ja zupełnie nie czuję się urażona. Co więcej, uważam, że masz rację. Sam klan Tuskenów jest fajnym pomysłem, natomiast podział na "ludzi" i "nieludzi", szczerze mówiąc, nie do końca mi się podoba - tak trochę, według mnie, trąci imperialnym izolacjonizmem :mrgreen: . Wolę takie podejście, jak w serii o Szpitalu Kosmicznym: człowiek = istota rozumna, niezależnie od gatunku.

A sama jestem przede wszystkim pilotem.
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Oddział obcych

Post autor: Jok »

Nie mniej do detachmentu obcych po zarejestrowaniu kociolaka mozesz dolaczyc ;) chociazby dla fanu ;)
Awatar użytkownika
Dexter
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 146
Rejestracja: 10 sie 2012, 5:11
Lokalizacja: Lędziny

Re: Oddział obcych

Post autor: Dexter »

Ja jak najbardziej popieram pomysł stworzenia squadu, i oczywiście po dołączeniu do EB dołączę też do detachmentu obcych. Z tego co wiem to jest 6 tuskenów ja byłbym 7, obiło mi się tez o uszy ze gdzieś tez powstaje kostium tuska, więc jak by nie było to tuskenów przybywa.
ObrazekObrazek


2014: 8x
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Wretched Hive”