[Sharad Hett] frodozbrodo

Sojusznicy Rebelii: Twi'lekowie, Tuskeni, Kaminoanie, etc.
ODPOWIEDZ
frodozbrodo
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2016, 20:57

[Sharad Hett] frodozbrodo

Post autor: frodozbrodo »

Witajcie. Mam na imię Maciek i przywiało mnie aż z Chełma, choć od dłuższego czasu przesiaduję w Warszawie ze względu na pracę, ale mniejsza.
Jestem totalnie zielony, jeżeli chodzi o kostiumowanie i jakoś nigdy mnie to zbytnio nie ciekawiło, ale ostatnio postanowiłem się tym zainteresować (nie, nie ze względu na część VII ;) ). Chociaż w mojej głowie marzy mi się by kiedyś zrobić strój Demagola, to jednak przekonano mnie do czegoś prostszego na początek, a mianowicie do zrobienia stroju Sharad Hetta.
Nie znałem tej postaci, ale przekonałem się do niej ostatecznie między innymi dzięki temu: https://www.youtube.com/watch?v=iPn5YAhDgcw
I tak oto jestem na forum. :D

Materiały referencyjne już mam, a także część elementów do stroju ('zestaw startowy' na zdjęciu, a i tak jeszcze sporo brakuje), więc, mam nadzieję, już niedługo poprowadzę fotorelację z moich wypocin. Przy okazji, jeśli macie jakieś porady odnośnie strojów Tuskenów czy rzeczy na które przydałoby się zwrócić uwagę przy robieniu poszczególnych elementów byłbym wdzięczny za informacje.

Anyways, stay tuned, no i ten, miło dołączyć do Waszego grona!

(Jeśli napisałem nie w tym dziale, to prosiłbym o przeniesienie, bo nie byłem do końca pewny czy piszę tam gdzie powinienem.)
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Wretched Hive”