Jolee Bindo (Lothar) - honorowe członkostwo.

Oddział Rebel Fleet Trooperów z Eagle Base
w ramach R.A.I.D.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Jolee Bindo (Lothar) - honorowe członkostwo.

Post autor: Vissan »

Taka sprawa. Niektórzy może kojarzą temat czapek do RFT. Dawno temu poruszyliśmy ze Shvagrem temat na forum RL co niespodziewanie po jakimś czasie zaowocowało powstaniem nowego kostiumu - RFT Celebration Scene.

Screen-accurate czapki jako pierwszy w Europie ogarnął Lothar Werner z niemieckiej Bazy. Najpierw załatwił taką czapkę Shvagrowi (pokrywając wszystkie koszty łącznie z wysyłką). Niedawno zapytaliśmy, czy da radę ogarnąć kolejną. Zignorował wszelkie zapytania o koszty i nalegania, by podał paypala, po prostu przysłał mi czapkę.

Gość odmawia pokrycia przez nas kosztów, więc chcieliśmy mu się przynajmniej w minimalny sposób odwdzięczyć.
Lothar przyczynił się niewątpliwie do rozwoju kostiumów RFT w Polsce, więc ze Shvagrem chcielibyśmy, aby otrzymał honorowe członkostwo w Aldera Squad. (Wcześniej podobnie uhonorowany został Fabio "Locomotiva" z Włoch, który odwiedził nas na StarForce bodajże w 2010 czy 2011.

Jako że mój obecny kostium do AS jest jeszcze w produkcji, oraz, że wypada taką decyzję skonsultować, chciałbym spytać, czy pozostali członkowie Aldery nie mają nic przeciwko?
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2428
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Jolee Bindo (Lothar) - honorowe członkostwo.

Post autor: ShVagYeR »

Z oczywistych względów jestem jak najbardziej za.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Jolee Bindo (Lothar) - honorowe członkostwo.

Post autor: Jok »

Jak najbardziej jestem za - a czapka jest super - aż zazdraszczam :)
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Jolee Bindo (Lothar) - honorowe członkostwo.

Post autor: Vissan »

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=o7u3 ... EA2mFckQxg

Lothar w końcu otrzymał tabliczkę :) Shvagyer, machniesz mu sygnaturkę honorowego członka?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aldera Squad”