Broń Kanosa i innych członków Gwardii Imperialnej

Dyskusje na temat blasterów, karabinów, lornetek i menażek itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jaden Kast
Polish Garrison Retired
Posty: 391
Rejestracja: 01 cze 2005, 17:12
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Broń Kanosa i innych członków Gwardii Imperialnej

Post autor: Jaden Kast »

Po pierwsze czy broń, którą Kanos posługiwał się w "Karmazynowym Imperium" to wibroostrze o 2 ostrzach, czy ma to jakąś inną nazwę :P :?:

Po drugie czy moglibyście podrzucić linkami do zdjęć z tą bronią (poza tymi z pierwszego komiksu - ponieważ ten posiadam). Zależy mi na zdjęciach, ponieważ myślę o wykonaniu takiej broni (mam już pewnien plan i komponenty), ale przydałyby się jakiś bardziej szczegółowe zdjęcia. Myślę że na pewno któryś z fanów SW na świecie mógł zrobić coś takiego, ale niestety na razie nie znalałem niczego :? .

Jeśli jednak okarze się, że moje umiejętności w konstrukcji broni są zbyt małe, mój kolega zna faceta który zajmuje się produkcją broni białej na zamówienie i gdybym zdecydował się na niego to chciałbym przedstawic mu coś lepszego niz tylko kilka rysunków z komiksu :lol: .
"Dei Kobol una apita uthoukarana
Ukthea mavatha gaman kerimuta
Obe satharane mua osavathamanabanta
Api obata yagnya karama"
Awatar użytkownika
Rif
Polish Garrison
Posty: 791
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:00
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Rif »

Hmm, trzeba by poszukac replik zrobionych przez czlonkow 501, na razie nie mam czasu. Mala podpowiedz http://www.geocities.com/lord_sabrestri ... laive.html , ale gdzies czytalem, ze to double vibroblade.
A oto co robi Kir Kanos ze szturmowcami. Lego wersja jednej z okladek Crimson Empire ;)

Obrazek
Loyalty Never Dies
2009: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2010: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jaden Kast
Polish Garrison Retired
Posty: 391
Rejestracja: 01 cze 2005, 17:12
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Post autor: Jaden Kast »

Dzięki za skany Rif, na pewno się przydadzą szczególnie, że akurat CE 2 nie posiadam :( (chociaż ostatnio zauważyłem, że jednak było wydane w Polsce :shock: )
"Dei Kobol una apita uthoukarana
Ukthea mavatha gaman kerimuta
Obe satharane mua osavathamanabanta
Api obata yagnya karama"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bronie, repliki, akcesoria”