Pół żartem, pół serio :)

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
ODPOWIEDZ
morfeusz30
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2006, 12:03
Lokalizacja: Kraków

Pół żartem, pół serio :)

Post autor: morfeusz30 »

Witam ! Jestem tu pierwszy raz :) Fanem Star Wars jestem od....ho ho...niech pomyślę.... gdzieś od 24 lat :) ale że tak powiem, fanem "ortodoksyjnym" :lol: tzn. interesują mnie głównie filmy. W książki Star Wars próbowałem wejść, ale to jednak nie moje klimaty. No i tak sobie nie raz wchodzę na stronkę Polish Outpost i czytam co tam nowego w temacie. Zazdroszczę troszkę członkom Outpostu no i zacząłem się zastanawiać ciut czy by może się nie dołączyć. Tylko że....no właśnie....Jakby to powiedziała księżniczka Leia: "Nie jesteś za niski na szturmowca ?". Mam 164 ziemskich cm wzrostu :lol: To nie za mało ??? Do wojska mnie wzieli, ale do Imperialnej armii to chyba za mało. Czy jedyna opcja jaka mi pozostaje to zostanie Jawa :) ?? Poza tym zastanawia mnie czy do ubrania armoru szturmowca nie trzeba jakiegoś własnego giermka ???
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Myślę, że wzrost w tym momencie nie stanowi aż takiego problemu, to jest jedynie 15 cm mniej od średniego wzrostu szturmowców. Kolega TD-1408 - Łysy, też jest troszkę niższy, ale w ogóle to nie przeszkadza, wiec przy wzroście 1.64 m na pewno wszystko będzie ok, a zbroja na Tobie będzie się prezentować świetnie.

Cała zbroję z powodzeniem można ubrać samemu, ale wiadomo, że na eventach w razie jakiś problemów pomagamy sobie nawzajem.

Witaj na forum :)

P.S

W razie jakichkolwiek problemów ze zdobyciem całej zbroi służę pomocą.
morfeusz30
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2006, 12:03
Lokalizacja: Kraków

No to trochę mi ulżyło :)

Post autor: morfeusz30 »

Jak będzie się ktoś czepiał, to powiem że jestem z wadliwej serii klonów ;) Hmmm od razu skojarzyło mi się z dwoma ogólnie znanymi klonami :lol:
A tak na marginesie przypomniało mi się, że jak w dzieciństwie byłem w kinie pierwszy raz na "Gwiezdnych wojnach" to myślałem że Vader i szturmowcy to są roboty :lol: Oświecenie przyszło dopiero jakiś czas później..... Eeeeeehhhh jak to dawno było....Zaraz wpadnę w melancholię :) HA !! Albo jak się zbierało zdjęcia z SW z różnych gazet to jakim rarytasem było np. trafić na fajne zdjęcie szturmowca, albo Vadera w całej okazałości... A teraz ? Wszystko podane na tacy. Mój zeszyt z wklejanymi zdjęciami SW jeszcze gdzieś leży na strychu :)
Awatar użytkownika
TD-1408
Polish Garrison Retired
Posty: 3500
Rejestracja: 13 lis 2005, 16:36
Lokalizacja: Freie Stadt Danzig - Brösen
Kontaktowanie:

Post autor: TD-1408 »

Kolega TD 1408 - Łysy jest odpowiedniego wzrostu :D
Tyle ze reszta szturmowcow jest nieco wyzsza :twisted:
Co do ubierania zbroji , to akurat ja potrzebuje pomocy przy zalozeniu backpacka. Z reszta nie ma wiekszych problemow 8)
Wiec smialo mozesz zostac szturmowcem.
Awatar użytkownika
JORUUS
Polish Garrison Retired
Posty: 668
Rejestracja: 23 paź 2005, 21:17
Kontaktowanie:

Post autor: JORUUS »

lysy pisze:Tyle ze reszta szturmowcow jest nieco wyzsza :twisted: .
A jak się ma ponad 190 cm to się zostaje oficerem :D.
Obrazek

My life frozen at zero!
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

zawsze można zostać pilotem strój wygodny w zakładaniu i wzrost sie nie liczy ale UWAGA na wodogłowie i latające DILDO są tez plusy każdy z chęcią odda ci swój pojazd pod władanie.
morfeusz30
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2006, 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: morfeusz30 »

Taaaaa.... :lol: w sumie zawsze też można zostać astrodroidem. Ciekawe czy gdzieś robią takie kostiumy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”