Blaster Rifle Clone Trooper'a

Dyskusje na temat blasterów, karabinów, lornetek i menażek itp.
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Post autor: YangObi »

Proponuje Castorame lub Obi tam jest najwiekszy wybór, i często tam bywam bo też inne ciekaw części można tam znaleść ;P
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
shadow-ID4886
Polish Garrison Retired
Posty: 529
Rejestracja: 18 wrz 2005, 21:30
Lokalizacja: Jantar
Kontaktowanie:

Post autor: shadow-ID4886 »

YangObi najpierw tza miec te molochy pod nosem ja mam jakies małe sklepy i tam tez dostane to czego szukam do replik. I tak wiekszosc tza samemu zrobic bo gotowca sie nie dostanie :cry: wiem cos na ten temat :D ale zto jaka potem frajda miec cos takiego co sie wykona samem :twisted:
"Tuż przed stanowiskiem e-weba jest krwawa sterta. W szaroczerwonej masie lśni srebrny pagon z dwiema złotymi gwiazdkami. To wszystko, co zostało z dumnego oficera".
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

potrzebne elementy jak rurki pcv mozna kupic w obojetnie jakiej hurtowni elektrycznej badz sklepie z powyzszymi artykulami... za rurke 16 mm zdaje sie ze zaplacilem 2,5 zl.. koszt w sumie niewielki
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
Masakrator_pl
Posty: 23
Rejestracja: 29 wrz 2006, 14:21
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: Masakrator_pl »

BountyHunter pisze:za rurke 16 mm zdaje sie ze zaplacilem 2,5 zl.. koszt w sumie niewielki
Natomiast ja potrzebuję rurę 4,38cm, więc jej koszt pewnie będzie proporcjonalnie [o wiele] większy :?

Jak najłatwiej i najefektywniej przymocowywać elementy do takiej rury? Wywiercać w niej otwory i zaczepiać o nie elementy?
Obrazek
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Post autor: YangObi »

Dobrym sposobem jest własnie naweircenei i przykrecenie, ale odpowiedni klej tez jest niczego sobie, bo są miejsca gdzie nei mozna uzyć zadnych śrub.
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Post autor: BountyHunter »

problem zaczyna sie w transporcie albo gdy cos upadnie... nawet elastyczne kleje potrafia wtedy puscic... ja mocuje poprzez wkrety obsydianowe ( do regipsokartonow) - trzymaja swietnie i sa dostepne w roznej wielkosci... ale wczesniej powierzchnie styku i tak smaruje klejem... sa elastyczne kleje do pcv, do kupienia w kazdym sklepie z materialami technicznymi... przewaznie uzywam kleju silikonopodbnego, distalu badz superglue( do malych elementow badz wstepnego umocowania elementow) a rura elektryczna jest dostepna w rozmiarze fi 38mm i fi 48 mm - taka wtedy mozna owinac warstwa cienkiej, 1 mmm wykladziny gumoleitowej- az do stosownego wymiaru...
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bronie, repliki, akcesoria”