Naklejki na samochody

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
NLoriel
Posty: 6
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:52
Lokalizacja: Sluis Van
Kontaktowanie:

Naklejki na samochody

Post autor: NLoriel »

Czołem,
Na zeszłorocznym pikniku w Grabowcu nie mogły nie rzucić mi się w oczy gustowne folie PO naklejone na niektórych śmigaczach. A że zacząłem ostatnio zastanawiać się nad jakimś starwarsowym przyozdobieniem admiralskiej Lambdy, to pytanie mam takie: jak i gdzie robicie te naklejki? Czy to własnym sumptem (np. po takim Falconie można się wszystkiego spodziewać ;) ), czy macie jakąś zaufaną agencję reklamową?

No i ile coś takiego orientacyjnie kosztuje? Zastanawiam się nad deseniem w tym stylu:
Obrazek
Pojazd jest niebieski (Corolla), więc na początek chodziłoby tylko o te białe trójkąty na masce i ogonie ;) plus jakieś małe logo z tyłu...
Awatar użytkownika
Lady Sandman
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2053
Rejestracja: 20 kwie 2008, 23:22
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8701

Re: Naklejki na samochody

Post autor: Lady Sandman »

To są magnesy elastyczne, które niestety czasami buractwo zdziera z samochodów :/ trzeba mieć to na uwadze zostawiając dyliżans na ulicy w pełnym 'malunku'.

Dowódca chyba najlepiej wie, skąd takie magnesiki brać :)
IS 8701 - Aleksandra 'Lady Sandman' Świst
IV 2008 - IV 2014, V 2019 reboot
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Naklejki na samochody

Post autor: Falcon »

hej, jak tylko trójkąty to kup samą folię i sam wytnij i przyklej
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
yularen
Polish Garrison
Posty: 2225
Rejestracja: 05 cze 2009, 11:14
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8098

Re: Naklejki na samochody

Post autor: yularen »

W Warszawie - folia magnetyczna - http://www.pawimex.com.pl, nadruki - lamart.com.pl.
Folia magnetyczna na naklejki na samochód - minimum 6 mm, chociaż ja osobiście polecam 7 mm.
"Are all Jedi so reckless?"
"Just the good ones."
________________________
Proud Member since 2009
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Naklejki na samochody

Post autor: sternik »

Nie, żebym się czepiał, ale czy ten kosmolot nie latał raczej w formacji walczącej z ciemną stroną?? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kielo
Polish Garrison Retired
Posty: 319
Rejestracja: 31 sty 2006, 23:13
Lokalizacja: uk

Re: Naklejki na samochody

Post autor: Kielo »

sternik pisze:Nie, żebym się czepiał, ale czy ten kosmolot nie latał raczej w formacji walczącej z ciemną stroną?? :D
Powiedzial Jedi :P
Obrazek

Christianity makes sense: A virgin had God's baby, who then grew up to be murdered by Romans, so you and I could be forgiven for Eve eating that apple she got from the talking snake. Three days later Jesus rose from the dead to tell everyone he was coming back someday to fight the devil. Then he flew up to his mansion in Heaven where he sits in judgment of the gays! How can you not belive that!?
Awatar użytkownika
NLoriel
Posty: 6
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:52
Lokalizacja: Sluis Van
Kontaktowanie:

Re: Naklejki na samochody

Post autor: NLoriel »

Dzięki za namiary.
Lady Sandman pisze:To są magnesy elastyczne, które niestety czasami buractwo zdziera z samochodów :/ trzeba mieć to na uwadze zostawiając dyliżans na ulicy w pełnym 'malunku'.
Skoro tak, to w mojej wsi nie przetrzymałyby pierwszej nocy... Chyba, że możliwość ich odklejenia okazałaby się być poza horyzontem umysłowym hotentotów, którzy w ciągu ostatniego roku już 3 razy w nocy atakowali moją furę...
Falcon pisze:hej, jak tylko trójkąty to kup samą folię i sam wytnij i przyklej
No właśnie nie tylko - myślałem o jakiejś niedużej lambdzie czy T/F (albo X-W) na tylnej ściance, coś a'la łosie czy strażacy, których sobie ludzie przyklejają. Ale może faktycznie ma sens rozbicie tego na dwie akcje.
Czy Ty swoje logo Imperium robiłeś samodzielnie?
sternik pisze:Nie, żebym się czepiał, ale czy ten kosmolot nie latał raczej w formacji walczącej z ciemną stroną?? :D
No tak, ale nie widziałem jeszcze w kraju samochodu w rebelianckich barwach ;) Poza tym co ja pocznę, że to moje ulubione malowanie jednostki z SW?... :)
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Naklejki na samochody

Post autor: sternik »

NLoriel pisze:No tak, ale nie widziałem jeszcze w kraju samochodu w rebelianckich barwach ;)
No i o to właśnie mi chodziło ,rebelianckich ,a forum imperialne :) Ale to tylko żarcik był :)
Obrazek
Awatar użytkownika
NLoriel
Posty: 6
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:52
Lokalizacja: Sluis Van
Kontaktowanie:

Re: Naklejki na samochody

Post autor: NLoriel »

sternik pisze:No i o to właśnie mi chodziło ,rebelianckich ,a forum imperialne :) Ale to tylko żarcik był :)
Tyle to jeszcze kumam ;) Ale jak widzę dużo tu w ogóle kryptorebeli, nie to, co za dawnych, dobrych czasów, kiedy rebeliant widząc imperiala przechodził na drugą stronę ulicy i jeszcze czasem splunął, a tamten ciężkim słowem w niego cisnął :)
Smok
Polish Garrison Retired
Posty: 581
Rejestracja: 07 paź 2010, 12:44

Re: Naklejki na samochody

Post autor: Smok »

Teraz ciskamy granatami ... :P
Minister Zdrowia ostrzega! Uwaga Smok! Bliski kontakt może powodować nerwice, stany depresyjne i myśli samobójcze.
Przed zastosowaniem przeczytaj ulotke, porozmawiaj z przyjacielem i koniecznie skonsultuj się ze swoim psychiatrą. Have A Nice Day :P
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Naklejki na samochody

Post autor: ARAKYEL »

Rożnie bywa jak się okazuje to tylko polityka, w sumie powinny bić się jedynie wodzowie, a że Yoda z Palpatine'm nie chcieli iść na przysłowiowe piwo to nie nasza wina.
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2430
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Naklejki na samochody

Post autor: ShVagYeR »

NLoriel pisze:No tak, ale nie widziałem jeszcze w kraju samochodu w rebelianckich barwach ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
NLoriel
Posty: 6
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:52
Lokalizacja: Sluis Van
Kontaktowanie:

Re: Naklejki na samochody

Post autor: NLoriel »

Wow.
Czyje to? Ten osobnik na ostatniej fotce to Guzes?
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3766
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Naklejki na samochody

Post autor: faultfett »

NLoriel pisze:Wow.
Czyje to? Ten osobnik na ostatniej fotce to Guzes?
Nie, to Vicia, zwany Vissanem vel Wisus; znany pogromca tramwajów i - w bliżej nieokreślonej przyszłości - Wrenga "Jix" Jixton ;)
.
Jeden z EB-owych RFT i eks-PG-owy oficer imperialny :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
ShVagYeR
Eagle Base
Posty: 2430
Rejestracja: 15 lis 2005, 2:23
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Naklejki na samochody

Post autor: ShVagYeR »

No jak to czyje, Lordzie Admirale. ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”