Wypożyczenie stroju - na 1-2 dni

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
ODPOWIEDZ
narkol123
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2012, 22:42

Wypożyczenie stroju - na 1-2 dni

Post autor: narkol123 »

Witam wszystkich miłośników GW których również jestem ogromnym fanem. Ze względu na niewystarczającą ilość informacji zawartych w sieci postanowiłem dołączyć się do Waszego forum i zapytać o palącą mnie kwestię. Otóż ja i mój kolega poszukujemy strojów z Gwiezdnych Wojen. Najlepsze dla nas będą dwa proste stroje szturmowców albo jeden Vadera jeden jakiś inny - tak czy siak nie mamy za dużego wyboru więc każda oferta będzie dla nas bardzo interesująca. Zależy nam tylko aby mieć bardzo rozpoznawalny strój, bez zbędnych dodatków (chodzi mi o jakieś drobne przedmioty warte duże kwoty). Niestety, zakup w grę nie wchodzi, ponieważ to za drogi interes jak na jeden raz a w wypożyczalniach kostiumów nie mają ich w ogóle albo mają bardzo nędzne. Tak więc drogi Legionie DI potrzebujemy Waszej pomocy! Jednocześnie rozumiem, iż pewnie mało kto by chciał pożyczyć swój strój, który zbierał długo i wydał na niego dużą ilość pieniędzy - z naszej strony gwarantujemy iż nie zostanie on w żaden sposób uszkodzony ani zniszczony. Osobiście po niego przyjedziemy, dogadamy się co i jak (ew. kaucja, zastaw, koszty wypożyczenia itp.) a następnie w ustalonym terminie oddamy z powrotem (wysyłka kurierem również wchodzi w grę). Każda oferta zostanie przemyślana, termin od 9 do 12 maja (tą kwestię poruszymy potem), najlepiej z kujawsko-pomorskiego ALE w razie potrzeby możemy dojechać nawet na Tatooine dlatego piszcie. Liczę na Waszą odpowiedz, kontaktujcie się przez PW, forum - będę zaglądał często. Niech moc będzie z Wami!


aha, mile widziane jakieś zdjęcia i mały opis :)
Awatar użytkownika
MrFett
Polish Garrison Retired
Posty: 1286
Rejestracja: 23 lut 2010, 8:02

Re: Wypożyczenie stroju - na 1-2 dni

Post autor: MrFett »

Myślę, że dobrze byłoby zacząć od tego do czego te stroje są potrzebne.
Obrazek

A MrFett to DRILL you sir...
Awatar użytkownika
Gorinetti
Polish Garrison Retired
Posty: 309
Rejestracja: 17 mar 2011, 19:36
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
TKID: 7935

Re: Wypożyczenie stroju - na 1-2 dni

Post autor: Gorinetti »

do zbroi szturmowca beda potrzebne Wasze wymiary o ile ktos sie wogole zdecyduje na wypozyczenie
"The Empire has a legion of loyal soldiers that are in endless supply."
Obrazek

On Duty:
2011: x1
2012: x4
2013: x3
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Wypożyczenie stroju - na 1-2 dni

Post autor: ARAKYEL »

Odpowiem wam tak koledzy, prosty strój szturmowca jest dopasowany na szturmowca, cena takiego stroju waha się pomiędzy 3,5 a 6 tyś złotych. Strój Vadera to wydatek między 7 a 15 tyś złotych. Każdy nasz strój jest prywatną własnością... biorąc pod uwagę tych parę faktów. Czy wypożyczyli byście taki strój nieznanej sobie osobie i nie balibyście się w jakim stanie był by zwrócony, o ile został by zwrócony.?
Awatar użytkownika
Nero
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1942
Rejestracja: 19 sty 2009, 8:36
Lokalizacja: Ząbki

Re: Wypożyczenie stroju - na 1-2 dni

Post autor: Nero »

Raz kiedyś pożyczyłam płaszcz. Potem dowiedziałam się, że pani sprzątaczka wyrzuciła go do śmieci. dziękuję.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”