[X-Wing Pilot] Rogue13

Piloci rebelianccy, piloci z Naboo, klony-piloci, etc.
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

[X-Wing Pilot] Rogue13

Post autor: RogueThirteen »

No, to nadeszla pora i na mojego pilota! Na razie jestem na etapie kompletowania elementow oraz zdobywania informacji, jak z tychze elementow uzyskac zadowalajaca calosc. W zwiazku z tym zwracam sie do Was, Szanowni Rebelianci, z prosba o udzielenie cennych rad (a szczegolnie licze na Fault i FLC, ktorzy juz "przez to przeszli" ;) )

Helm - czyli najwazniejsza czesc stroju ;)
Czcigodny jedi_mickey odpisal mi prawie natychmiast, jednakze oznajmil, iz helm + wysylka do Polski kosztowac bedzie 120 dolarow. Da sie go jakos przekonac do obnizki? Napisalam mu, ze poleca go "two Polish friends", ale w sumie nie wspomnialam, ze z Rebel Legionu ani ze ja tez zamierzam wstapic...

Kombinezon
1. Jakie powinny byc wymiary kieszeni? Na forum Rebel Legionu jest tutorial z wykrojami...ale zwymiarowanymi w jakichs nie znanych mi jednostkach (mam wrazenie, ze miejscami tworca pomylil centymetry z calami, inaczej wychodzi rozmiar na Wookieego). W szczegolnosci, jakie powinny byc wymiary kieszonek na kompad i cylindry, bo te inne da sie jakos wydedukowac ze zdjec...
2. Sa jakies wytyczne co do tego, jak sie maja konczyc nogawki? Tzn. zwyczajnie, prosto, czy moze lekko zwezac, coby lepiej bylo wpuszczac w buty?

Butki
Jak dlugie - a wlasciwie jak krotkie ;) - moga byc cholewy, aby bylo OK? Pytam, bo udalo mi sie upolowac oficerki co prawda w moim rozmiarze, ale z jakiegos strasznie chudego soldata i na razie nie jestem w stanie ich normalnie wlozyc (ale gdybym mogla, to siegalyby mi jakies 5cm ponizej kolan - wiec moze nie musze poszerzac, a wystarczy skrocic...)
Z tego obrazka propagandowego:

Obrazek

wynika mi, ze rownie dobrze mogly byc do nieco ponad pol lydki, jak i do samych kolan (chociaz przy tej drugiej opcji musialby sie niezle nagimnastykowac z prawa nogawka ;) )...
Btw. jak widac, nie tylko Hobbie nosi kamizelke tylem do przodu... :) :) :)

Kamizelka
1. Jak duze mniej wiecej powinny byc te boczne klamerki? I czy wazny jest ich kolor (na filmie widac, ze srebrne, a na torebkach daja przewaznie zlote...)
2. Nie bardzo potrafie rozpoznac typ zapiecia z tylu - jesli ta czarna klamerka to cos takiego, jak na pasku od plecaka, to gdzie w takim razie jest wolny koniec tasmy?

Pudelko podtrzymujace funkcje zyciowe
1. Jakie sa jego wymiary? Udalo mi sie znalezc taka stonke:
http://tatooine.fortunecity.com/swampth ... pilot.html
, ale jak ktos ma cos dokladniejszego, to nie pogardze...
2. Odnosze wrazenie, ze celem mocowania pudelka do pilota, dolny czarny pasek powinien posiadac jakies zapiecie - ale jakie i gdzie?
3. Ktos moze wie, czym sa te kolorowe prostokaty w gornej czesci pudelka? Przyciskami czy moze jakimis podswietlanymi kontrolkami?

Pas
Tutaj tez nie rozumiem filozofii zapinania... (A co za tym idzie, nie wiem, do ktorego kawalka klamry przyszyc tasme). Czy moge prosic o zdjecia klamry w pozycji "zapieta" i "rozpieta"? (I znowuz - gdzie sie podzial wolny koniec pasa???)

Dodatki ;)
Czy moge prosic o zdjecie + wymiary kompadu oraz o wymiary cylindrow danych?

Na razie tyle ;) Ach, i oczywiscie wielkie dzieki dla FLC za namiary na sklep tasmowy na 11 Listopada. Niestety, nie mieli ortalionu... :(
Jeszcze dodam, ze trzeci sklep tasmowy (oprocz w/w i tego na pl. Grzybowskim) jest na Sniadeckich, blisko placu Konstytucji.
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: faultfett »

Mieliśmy okazję spotkać się z RogueThirteen na Avangardzie w mieniony weekend i wyjaśnić kilka kwestii „na żywca”, ale w sumie nie zaszkodzi napisać „ku potomnym” ;)
RogueThirteen pisze:Kombinezon
1. Jakie powinny byc wymiary kieszeni?
Tak, jak ustaliliśmy – FLC pomierzy i podamy :)
Sa jakies wytyczne co do tego, jak sie maja konczyc nogawki? Tzn. zwyczajnie, prosto, czy moze lekko zwezac, coby lepiej bylo wpuszczac w buty?
To już zależy od Ciebie – nasze są proste, a że cholewki saperek są dosyć szerokie, nie ma problemu z wpuszczaniem – dobrze jest natomiast doszyć gumę do nogawki, tak jak w spodniach narciarskich, żeby łatwiej było wkładać i materiał nie wyłaził z cholewek.
Butki
Jak dlugie - a wlasciwie jak krotkie - moga byc cholewy, aby bylo OK? Pytam, bo udalo mi sie upolowac oficerki co prawda w moim rozmiarze, ale z jakiegos strasznie chudego soldata i na razie nie jestem w stanie ich normalnie wlozyc (ale gdybym mogla, to siegalyby mi jakies 5cm ponizej kolan - wiec moze nie musze poszerzac, a wystarczy skrocic...)
To chyba kwestia wyciągnięcia i opuszczenia spodni na cholewkę – tak jest zdaje się na wklejonym przez Ciebie zdjęciu (jedna nogawka bardziej „wykasana”). Na pewno powinny sięgać powyżej pół łydki.
Kamizelka
1. Jak duze mniej wiecej powinny byc te boczne klamerki? I czy wazny jest ich kolor (na filmie widac, ze srebrne, a na torebkach daja przewaznie zlote...)
To też FLC zmierzy, bo stroje są u niego – jak na moje oko, to cały element z przyciskiem ma jakieś 6 – 6,5 cm. Złote chyba nie bardzo – a takie srebrne można dostać np. :arrow: HERE
2. Nie bardzo potrafie rozpoznac typ zapiecia z tylu - jesli ta czarna klamerka to cos takiego, jak na pasku od plecaka, to gdzie w takim razie jest wolny koniec tasmy?
Tak, to takie coś jak od plecaka – najlepiej szukać w pasmanterii. Element jest po prostu nałożony na jeden kawałek taśmy, która jest wpuszczona w szlufki po bokach i wszyta na końcach.
Pudelko podtrzymujace funkcje zyciowe
1. Jakie sa jego wymiary?
To też FLC poda :)
2. Odnosze wrazenie, ze celem mocowania pudelka do pilota, dolny czarny pasek powinien posiadac jakies zapiecie - ale jakie i gdzie?
Hm, tak gwoli ścisłości to one są ciemnooliwkowe ;)
U nas oba paski są mocowane na napy pod spodem chestboksa, więc nie mają widocznych zapięć (ale np. Marek ma zdaje się z tyłu klamerkę do ściągania).
3. Ktos moze wie, czym sa te kolorowe prostokaty w gornej czesci pudelka? Przyciskami czy moze jakimis podswietlanymi kontrolkami?
Bywają podświetlane, ale przeważnie są robione po prostu z plastiku.
Pas
Tutaj tez nie rozumiem filozofii zapinania... (A co za tym idzie, nie wiem, do ktorego kawalka klamry przyszyc tasme). Czy moge prosic o zdjecia klamry w pozycji "zapieta" i "rozpieta"? (I znowuz - gdzie sie podzial wolny koniec pasa???)
Popstrykamy i wrzucimy pod koniec tygodnia kolejne etapy zapinania. Na tym :arrow: ZDJĘCIU widać, jak jest przyszyta taśma.
Wolny koniec „wchodzi” pod spód jednej części pasa.
Dodatki
Czy moge prosic o zdjecie + wymiary kompadu oraz o wymiary cylindrow danych?
J.w.: soon :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: faultfett »

Troszkę wymiarów:

- Kieszonka na compad: 14x15,5 cm, okienko w kieszonce: 7x9 cm, sam compad: 8x6 cm;
- Kieszeń na flary: długość całkowita 20 cm, szerokość 10 cm (czyli przegródki po 2 cm), ścięcie w dolnym rogu: 5 cm z wysokości i 4 z szerokości;
- Kieszenie na nogach: 15 cm szerokości i 15,5 wysokości (zakładki na górze po 5,5 cm).
.
Reszta soon :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: RogueThirteen »

Moj pilot pomalu rosnie :) Powinien byc w miare gotowy na Star Force (minus helm, bo musi dojechac z Ameryki).
Na razie mam kombinezon (uszyty z takiego samego "kombinezonu bazowego", jak te Fault i FLC):
Obrazek
Kieszenie - po gruntownej analizie zdjecia Luke'a i pomiarach wlasnej osoby - zrobilam na nogach troche wieksze (20cm x 16cm, patka 6.5cm), a na rekach - troche mniejsze (17cm x12 cm z patka 6.5 cm na prawym ramieniu, na lewym - 17cm x 12cm calosc, poszczegolne "tunele" na cylindry 11cm x 2cm) niz podala Fault. Kieszeni na kompad i kieszonek na piersi jeszcze nie ma, bo chce najpierw na kims zobaczyc, jak to ma wygladac.
(Btw. "wykroje kieszeni" zamieszczone na stronie Rebel Legionu zrobil ktos nie zaznajomiony z uzywaniem linijki - proporcje rysunkow nie zgadzaja sie z podanymi wymiarami...)
W pasie kombinezon jest zeszyty chyba troche inaczej, niz byc powinien (jeden szew zamiast dwoch tworzacych wyrazny "pasek"), ale pani krawcowa wykazala sie i tak duza cierpliwoscia, wiec na razie wole jej nie denerwowac ;) Po zalozeniu reszty oprzyrzadowania pilota nie powinno to byc tak widoczne, a pozniej sie poprawi...

Do kombinezonu gustowna torebeczka (3zl, szmateks) - mam nadzieje, ze te zapiecia przynajmniej na razie nadadza sie do kamizelki:
Obrazek

Procz tego dodatki:
giwera DL-44 (by Juraya-San, czyli moj brat) - jeszcze co prawda nie gotowa, ale za to strzela:
Obrazek
(daje zdjecie "under construction", bo jutro nasza cyfrowka jedzie nad morze)

koszulka dla pilotki (brat wyszperal w lumpeksie):
Obrazek
- nie mam pojecia, dla jakiego kraju zostala wyprodukowana, ale ma oryginalna metke LucasArtu.
Pytanie - premia: jaki mysliwiec jest na obrazku? (ja wiem :) )

Teraz mysle nad flak vestem (bede sama szyc), a pomniejsze kawalki pilota sa w roznych stadiach wykonczenia, wiec na razie nie ma czego pokazywac. A propos, Andrzej, co z ta rura od pralki do chestboxa?
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5100
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: YangObi »

No to super, kolejny Pilot w szeregach Reblii, bardzo miło będzie poznać na SF, nawet bez hełmu ;)
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Taraissu
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 628
Rejestracja: 01 maja 2008, 12:09
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: Taraissu »

ooo :D Pink 5 :D
Bardzo fajnie to wygląda. Szmateksy to kopalnia "dodatków" do kostiumów ;)
Jedi Chaos Maker

eks 1/3 Prezesa WFGW

"Prawdziwe Imperium nie może być napędzane kiepskim kafem" - Moff Drikl Lecersen
Awatar użytkownika
Rav
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 232
Rejestracja: 20 kwie 2008, 19:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: Rav »

Bardzo gustowne japonki :D
Obrazek
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: RogueThirteen »

Rav pisze:Bardzo gustowne japonki :D
Naleza do standardowego wyposazenia, podobnie jak rozowy cienkopis, ktorego uzywamy, gdy datacylindry zawodza.
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: RogueThirteen »

Mam zamiar poprosic przyjaciol siedzacych na postdoku w Stanach, a wracajacych do Polski na Swieta, o zakup "the most correct" klamerek do flak vest'a (http://www.rebellegion.com/forum/viewtopic.php?t=19556 ; kosztuja 2.59 $ za sztuke). Ktos chcialby sie dolaczyc?
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: RogueThirteen »

Koniec offtopu - czas na Łotra Trzynaście! Oto elementy stroju, jakie stworzyłam do tej pory i jakie część osób miała już okazję widzieć (ale kto by tam miał czas mi się dokładnie przyglądać ;) )

Kamizelka:
http://www.astrouw.edu.pl/~aciechan/str ... E/vest.jpgObrazek
Uszyta własnoręcznie (a raczej "własnomaszynowo") na podstawie wzoru ze strony Rebel Legionu, odrobinę zmienionego, aby pasował na istotę o niezerowym biuście. Podobnie jak FFF, użyłam ortalionu, ale dużo cieńszego, kupionego w sklepie z materiałami odzieżowymi (ponieważ nie udało mi się zdobyć ortalionu "namiotowego"). Rurkę akwarystyczną kupiłam w sklepie zoologicznym, wybrałam zieloną, bo jest trochę sztywniejsza od tańszej przezroczystej. Ponieważ zieleń prześwitywała nawet przez podwójną warstwę materiału ;), za radą Vikinga pomalowałam ją na biało (jakby ktoś też tak chciał, to informuję, że "lakier ogólnego zastosowania" na takim plastiku nie wyschnie nigdy, trzeba użyć farby akrylowej, może być taka "do malowania po murach")
Klamerki są od fikuśnej torebeczki ze szmateksu, jeśli zdobędę ładniejsze, to je zamienię.
Jak na pierwszą w życiu rzecz uszytą na maszynie to chyba może być, ale w przyszłości chciałabym zrobić lepszą, z takiego materiału, jak mieli w filmie (ANH). Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, co to był za materiał?

Rękawice:
http://www.astrouw.edu.pl/~aciechan/str ... gloves.jpgObrazek
Ponieważ zdobycie jakichkolwiek rękawic z mankietem po przystępnej cenie graniczy z cudem, postanowiłam nabyć zwyczajne czarne rękawiczki w moim rozmiarze (samo w sobie dość trudne), a następnie doszyć do nich mankiety. Efekt na zdjęciu. Rękawiczki pochodzą z allegro (dość sporo tanich aukcji, zwykle wybiera się tylko kolor, ale ja poprosiłam również, aby były bez ozdób i nie zimowe i takie mi przysłali); w sezonie jesienno-zimowym pełno ich też w każdym supermarkecie. Mankiety wycięłam ze starej skórzanej spódnicy, do wykończenia przydało się też trochę materiału podszewkowego (z tejże spódnicy) i butapren ;) Jak na razie - mimo wielokrotnego wkładania i ściągania - rękawice trzymają się porządnie. I da się w nich robić nawet tak precyzyjne rzeczy, jak obsługa cyfrówki ;)

Cylindry:
http://www.astrouw.edu.pl/~aciechan/str ... lindry.jpg
Obrazek
Zrobił je dla mnie taty kolega z pracy. Jak widać, mają odkręcaną koncówkę i w środku można schować coś tajnego (uprzedzając ewentualne pytania - TO na zdjęciu to banknot 1000 peso chilijskich = ok. 6 PLN ;))
Tutaj rysunek prawie-techniczny, jaki zrobiłam na podstawie danych od Falcona:
http://www.astrouw.edu.pl/~aciechan/str ... inder1.pdf

Pas:
Obrazek
Klamerka przepisowa, ilość przegródek na miniflary się zgadza (z drugiej strony też są). Eleganckie flary - w sumie 10 - zrobił mi tata z pręta duralowego.

Chestbox - wersja 1.5 ;) :
http://www.astrouw.edu.pl/~aciechan/str ... /chest.jpg
Obrazek
Kilkukrotnie przerabiany, przez co sprawia wrażenie...eee, bywszego w upotrieblienii ;)
Zbudowałam go z płyty piankowej 0.5 cm (spieniony polistyren z dwóch stron oklejony gładkim kartonem, można to kupić w sklepie zaopatrzenia plastyków, jak na razie napotkałam w kolorach czarnym, białym i szarym oraz grubościach 0.25, 0.5 i 1cm, format A2). Od razu mówię, że NIE POLECAM tej metody osobom, które nie mają absolutnie żadnego doświadczenia w sklejaniu jakichkolwiek modeli oraz osobom niecierpliwym ;).
Do klejenia użyłam zwyczajnego wikolu, który okazał się najlepszy spośród szeregu wypróbowanych przeze mnie specyfików. Kleje cyjanoakrylowe (kropelka, superglut) rozpuszczają polistyren, więc można je zastosować co najwyżej do naklejenia jakiegoś elementu na zabezpieczony/pomalowany wierzch (jeśli jednak w warstwie farby jest choćby malutki odprysk prowadzący do pianki, klej wniknie tam i wytrawi wielką "jaskinię" w środku). Dość dobrze sprawdza się za to "uniwersalny klej polimerowy".
Wszystkie krawędzie zaokrągliłam (aż za bardzo) papierem ściernym i zaszpachlowałam (inaczej po pomalowaniu widać by było strukturę pianki). Na to dwie warstwy farby - srebrna i szara (odpryski będą fajniej wyglądać). Białe kreski namalowałam korektorem. Przełączniki i pokrętełko oczywiśie made by FLC. Dolny pasek zapina się z boku na rzep, górny bez zapięcia (ale chyba przerobię, bo jakiś za krótki wyszedł...)
W planach: chestbox 2.0, ta sama technika (ale porządniej, bo już wiem, czego NIE robić ;) ) plus światełka - skoro wszyscy i tak próbują wcisnąć mi przyciski, to niech to daje jakiś efekt. :mrgreen:
Ważne pytanie do FLC: w jaki sposób przymocowałeś zatrzask do końcówki rurki od pralki?

Buty:
Obrazek
Oryginalne oficerki WP, pieruńsko ciężkie i nie do zregenerowania. Pozbędę się ich, jak tylko uda mi się zdobyć lepsze (istoty z drugiego planu NIE są trwale połączone z butami)

Kombinezon, który pokazywałam poprzednio, wzbogacił się o pozostałe wymagane kieszenie, ale czeka mnie jeszcze jedna wizyta u krawca w sprawie kołnierzyka, który próbuje mnie podstępnie udusić ;). A teraz pracuję nad hełmem i uzbrojeniem.
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: sternik »

SZAPOBA jak to mówili egipcjanie :) Zdolna besyjka z ciebie :D
Buciki można zregenerować poprzez kilku godzinne polerowanie tymi istotami ze zdjecia :mrgreen:
Obrazek
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: Falcon »

skoro zamierzasz w przyszłości dłubać nowy chestbox, to zrób z plastiku = ograniczysz szpachlowanie do minimum i powierzchnia dużo gładsza od razu.

Mocowanie rury: nap jest przynitowany do plastikowego kółka z Hipsu, które wklejone jest w kolanko pcv
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: RogueThirteen »

sternik pisze:SZAPOBA jak to mówili egipcjanie :) Zdolna besyjka z ciebie :D
Buciki można zregenerować poprzez kilku godzinne polerowanie tymi istotami ze zdjecia :mrgreen:
Muchos gracias, senor ;) Butom już niestety nic nie pomoże, skóra jest tak ekstremalnie przesuszona, że pewnie nawet moczenie przez rok w beczce z tranem nic by nie dało. Pewnie ostatnie kilka dziesięcioleci spędziły na czyimś strychu.
Falcon pisze:skoro zamierzasz w przyszłości dłubać nowy chestbox, to zrób z plastiku = ograniczysz szpachlowanie do minimum i powierzchnia dużo gładsza od razu.
Tak naprawdę, o ile nie przerabia się pięć razy, szpachlowania nie jest dużo, wystarczy posmarować krawędzie, gdzie jest odsłonięta pianka. Karton, którym płyta jest oklejona, jest mniej więcej tak samo gładki, jak arkusz HIPSu, więc nie trzeba tego niczym dodatkowo poprawiać.
"Z plastiku" - masz na myśli dmuchane, takie jak Wasze? I tak bym musiała dorobić tylną ściankę i wyciąć parę dziur, co w piance jest łatwiejsze. Ale to i tak nie teraz, bo specjalista od elektroniki ulotnił mi się w świat na obserwacje, a ja mam, zdaje się, jakiś doktorat do napisania :P
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: Jok »

hej, jakiej dlugosci sa flary a ogach i te na pasie?
Awatar użytkownika
RogueThirteen
Eagle Base
Posty: 930
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:56

Re: 3F's Rebel Pilots

Post autor: RogueThirteen »

Mniej wiecej takiej, jak szerokosc paskow, do ktorych sie je przyczepia - czyli odpowiednio ok. 10cm i ok. 5cm. Chyba bylo cos o tym na angielskiej stronie.
2011:Obrazek
2012:Obrazek
2013:Obrazek

Będę mówił powoli, dużymi literami, a ty masz to zapamiętać na resztę życia: NIE MOŻESZ WYGLĄDAĆ GODNIE, KIEDY SIĘ BAWISZ
Wes Janson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rebel Legion Starfighter Command”