Aayla Secura

Jedi: Luke, Obi-Wan, rycerze Starej i Nowej Republiki
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Re: Aayla Secura

Post autor: YangObi »

No to trochę odnośnie miecza. Miecz musi być niebieski, wiele osób wykorzystuje do tego miecz Anakina, i jest on akceptowany bez problemu. Jednak jeżeli chciałbyś "szaleć" to jest firma która robi miecz Aayli, z dowolnym kolorem ostrza (wiadomo że weźmiesz niebieski), tylko że to jest Luxeon (odkrecane ostrze i brak efektu zapalającego się miecza od dołu) z tej firmy mam miecze do Hett'a. Jest opcja zakupu z dźwiękiem jak i bez (wiadomo że taniej).

Tak wygląda miecz:

Obrazek
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
Awatar użytkownika
Skrzat
Polish Garrison Retired / Eagle Base Inactive
Posty: 1105
Rejestracja: 09 wrz 2009, 0:00
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Aayla Secura

Post autor: Skrzat »

Mind trick: "szalej"
Bojkot. Przestaje używać przecinków.
Szefie ostatni szpadel stracił moc przerobową.
Yvaine
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2010, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aayla Secura

Post autor: Yvaine »

^^ a jak wyglądają koszty takich mieczy i gdzie je można dostać? Myślałam nad zbieraniem na porządny miecz, poza tym opcja odkręcania ostrza byłaby mi bardzo na rękę ;)

A co do 'szaleć czy nie szaleć' to myślę nad szczegółami typu soczewki czy piercing Aayli w pępku (jakaś imitacja, nie będę się kłuć xp)... Wiem, że nie trzeba, ale sprawia radochę :P
Awatar użytkownika
Wedge
Eagle Base Inactive
Posty: 514
Rejestracja: 16 maja 2008, 10:25

Re: Aayla Secura

Post autor: Wedge »

YangObi pisze:No to trochę odnośnie miecza. Miecz musi być niebieski, wiele osób wykorzystuje do tego miecz Anakina, i jest on akceptowany bez problemu. Jednak jeżeli chciałbyś "szaleć" to jest firma która robi miecz Aayli, z dowolnym kolorem ostrza (wiadomo że weźmiesz niebieski), tylko że to jest Luxeon (odkrecane ostrze i brak efektu zapalającego się miecza od dołu) z tej firmy mam miecze do Hett'a. Jest opcja zakupu z dźwiękiem jak i bez (wiadomo że taniej).

Tak wygląda miecz:

Obrazek
A propos, weź mi podrzuć link do tej firmy, bo sam bym coś kupił, a ciągle zapominam poprosić o ten link :)
Obrazek

Star Wars Mastermind

"SW fans are among the most negative, doom-saying whiners I've ever encountered. Count on SW fans to take one statement and turn it into either a lie or a proclamation of disaster"
-- Randy Stradley
ODPOWIEDZ

Wróć do „Knights of the Jedi Order”