Royal Guard - Guzes

Gwardziści Imperium i Republiki, Kir Kanos, Carnor Jax
http://www.forcepike.net/
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Jok »

guzes pisze:
Ale piki nie są wymagane do zatwierdzenia więc nie ma problemu. Może mieć taką toczoną. Kwestia gustu. Ja starałem się zrobić najbliższą filmowej.

Napisałem właśnie, że:
I wiem ze moza by zrobic zdjecia do akceptacji bez nich a i tak je używać, ale chyba nie oto chodzi?
To tak na moj gust :/ Na tej samej zasadzie Storm moze chodzic z Lewisem, albo bronia Klonow. Albo z blasterem Hasbro bez przeróbek. Bron przeciez nie jest wymagana. A dla mnie to troche przesadne naginanie zasad :/ Juz nie powiem ze pojscie po najnizszej lini oporu :/
Z pikami jest o tyle problem, że nie ma dobrych zdjęć z filmu (oczywiście chodzi mi o wersję z ROTJ).
wydaje mi sie ze wlasnie edycja Blu-ray i wyciete sceny sprawily ze w miare wszystko jest jasne.

Swoja dorga Guzes pamietasz o tym "stozku" od garbusa dla mnie?;)
Awatar użytkownika
guzes
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 596
Rejestracja: 25 maja 2012, 20:36
TKID: 18108

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: guzes »

Jok pisze:
Swoja dorga Guzes pamietasz o tym "stozku" od garbusa dla mnie?;)
Pamiętam , bo chcę ich kilka, tylko nie mam okazji aby pogrzebać w magazynie. Kiedyś jak szefa nie będzie to poszukam. Te stożki używane były do syrenki samochodowej ( jakiś stary model ).
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

Dobra wczoraj oddałem szaty do krawcowej zobaczymy co z tego wyjdzie tylko nie ogarniam jakie wymiary powinien miec ten pas do RG
Obrazek
Awatar użytkownika
guzes
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 596
Rejestracja: 25 maja 2012, 20:36
TKID: 18108

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: guzes »

malarkotor pisze:Dobra wczoraj oddałem szaty do krawcowej zobaczymy co z tego wyjdzie tylko nie ogarniam jakie wymiary powinien miec ten pas do RG
Wersja ROTJ : http://www.501st.com/databank/Costuming:TR_rotj

Wersja ROTS: http://www.501st.com/databank/Costuming:TR_rots

Wersja AOTC: http://www.501st.com/databank/Costuming:TR_aotc

Patrząc na CRLe pas musi mieć: 7.62–10.16cm
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

Rozumiem że te 7.62 to na szerokość bo wiadomo obwód pasa każdy ma inny
Obrazek
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Falcon »

chyba że masz talię lalki barbie...
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

Dobra po 8 czerwca umówiłem się z krawcową w jej pracowni i strój powinien być skończony zobaczymy jaki będzie efekt końcowy i ile będzie poprawek albo czy w ogóle będzie się kwalifikował, niby kobieta starszej daty z tytułem mistrza krawiectwa ale jak to mawiał han solo mam cholernie złe przeczucia, bo jakby to powiedzieć nigdy nie przecierałem scieżki na tym gruncie i pozostaje mi tylko polegać na doświadczeniu i umiejętnościach krawcowej , i wtedy zostaną mi rękawiczki do kupienia i jakaś gąbka na łeb pod garnek
Obrazek
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

W sumie nie wiedziałem gdzie dać tego posta , mam pytanie jak będę miał już skończony strój to fotki stroju muszą być przód, tył, z hełmem i bez bo chce iść do fotografa aby to profesjonalnie uchwycił, i jeszcze jedno pytanie w jaki sposób można nabyć waszą koszulkę z logo 501.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jok
Polish Garrison GML+PMS Leader / Eagle Base
Posty: 6111
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:12
Lokalizacja: Busko/Kraków
TKID: 8665
Kontaktowanie:

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Jok »

malarkotor pisze:W sumie nie wiedziałem gdzie dać tego posta , mam pytanie jak będę miał już skończony strój to fotki stroju muszą być przód, tył, z hełmem i bez bo chce iść do fotografa aby to profesjonalnie uchwycił, i jeszcze jedno pytanie w jaki sposób można nabyć waszą koszulkę z logo 501.
Tył/przód, lewa strona/prawa strona, zblizenie od pasa w gore (na profilowe) i bez helmu, plus dymianiczna poza - najlepiej kilka (ponoc Gwardzisci maja wiecej niz 3 ;) )
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3752
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: faultfett »

malarkotor pisze:w jaki sposób można nabyć waszą koszulkę z logo 501.
A to już po wstąpieniu :)
I jeszcze jedno: jeśli zależy Ci na logo 501., to chyba trzeba będzie zaczekać na nowy run ogólnolegionowy - chyba, że masz na myśli koszulkę z logo PG - o ile się nie mylę, coś jeszcze zostało niepersonalizowanego z ostatniego runu.
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

Jak tak dalej pójdzie to ciężko widzę ten mój strój Rg byłem umówiony na dzisiaj z krawcową a ona nic nie zrobiła bo była chora , 3 tyg temu wzięta zaliczka 100 zł i nic nie zrobione następny termin za tydzień, aż się boje co z tego będzie
Obrazek
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Vissan »

Co to za krawcowa co zaliczki bierze?
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

Nie wiem w Poznaniu są jakieś dziwne to już 3 pierwsza od października do stycznia nie zrobiła nic, druga wymierzyła co i jak i ile i już się nie odezwała, a ta jest 3 i czekam co dalej , wychodzi na to ze uszycie stroju Rg przerasta Poznańskie krawcowe, ewentualnie pozostanie mi iść do teatru wielkiego do tych co szyją stroje do przedstawień
Obrazek
Awatar użytkownika
Vissan
Polish Garrison Retired / Eagle Base
Posty: 1386
Rejestracja: 20 wrz 2009, 16:16

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Vissan »

Ehhh... Zabierz jej te zaliczkę i przyjdź do krawcowej, która uszyła mi płaszcz Jedi. Zwlekałem z rozgłaszaniem zanim mogłem pokazać efekt końcowy, w każdym razie jestem bardzo zadowolony. Pani z osiedla Zwycięstwa szyje wszystko, trzeba tylko dobrze wiedzieć czego się chce, pokazać obrazki i jeszcze raz dokładnie doprecyzować czego się oczekuje. Fakt, że po znajomości otrzymałem nielichą zniżkę, ale jakiejkolwiek kwoty nie zawołały tamte krawcowe, to u tej uszyjesz taniej.

Jeśli jesteś zainteresowany to z radością przyprowadzę do niej kolejnego klienta bo po prostu cieszy mnie kiedy zarabia rzemieślnik który umie coś dobrze zrobić.
Awatar użytkownika
Wielebny
Polish Garrison
Posty: 210
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:54
Lokalizacja: BRODNICA WLKP
TKID: 11814

Re: Royal Guard - Guzes

Post autor: Wielebny »

Trochę późno dałeś znać bo dzisiaj dzwoniłem i zaczęła szyć a w piątek idę odebrać aż się boje co będzie, bo jak coś zrąbie to będe z materiałem 300 zł w plecy i nie zdążę z nowym strojem na CE , na początku wrzucę na forum fotki z zwykłego aparatu a jak opinie będą że jest ok to pójde walnąć profesjonalną sesje zostanie mi ogarnięcie rękawiczek tylko , no i buty takie jak powinny być kupię dopiero po CE bo teraz za dużo wydatków
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sovereign Protectors”