Foto - Video - Produkcja gadżetów reklamowych

Różnego rodzaju informacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Foto - Video - Produkcja gadżetów reklamowych

Post autor: Xav Kasjel »

Od niedawna pracuję w firmie zajmującej się kompleksową realizacją filmowo-telewizyjną oraz PR-em z wykorzystaniem mediów.

Poza obsługą foto-video zapewniamy też organizację konferencji z oświetleniem i nagłośnieniem, a a nawet streaming live.

Ostatnio zajmujemy się też produkcją różnego rodzaju gadżetów reklamowych (smycze, bluzy, koszulki, rollupy itp).

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, lub ktoś z Waszych znajomych szukałby profesjonalnej ekipy, to będę wdzięczny za przekazanie namiaru na http://www.4matmedia.com.pl
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sternik
Polish Garrison / Eagle Base Inactive
Posty: 2478
Rejestracja: 14 wrz 2006, 20:07
Lokalizacja: Bruksela
TKID: 12370
Kontaktowanie:

Re: Foto - Video - Produkcja gadżetów reklamowych

Post autor: sternik »

Myślę że jeżeli będziecie mieli dobre ceny to w przyszłości możemy (jako EB a i pewnie merch z PG potwierdzi) być zainteresowani waszą ofertą produkcyjną (smycze, bluzy, koszulki, rollupy itp). :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: Foto - Video - Produkcja gadżetów reklamowych

Post autor: Xav Kasjel »

Jeśli chodzi o ceny, to mamy aktualnie kilku sprawdzonych podwykonawców, więc jak będzie trzeba, to będzie można porównać ofertę. Ostatnio słyszałem nawet coś o opcji haftów i naszywek na ubraniach. Jeśli będzie potrzebna konkretna wycena, dajcie znać a ja uruchomię swoje kontakty. Może uda się wynegocjować jakieś fajne ceny :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kraszan
Polish Garrison Retired
Posty: 723
Rejestracja: 18 maja 2009, 12:02
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Foto - Video - Produkcja gadżetów reklamowych

Post autor: Kraszan »

a ja mam pytanko, musze zrobic kalendarze dla firmy w ktorej pracuje zbieram oferty. jak mam wydac kase komus kogo nie znam to wole wam, zawsze zostanie cos tam policzone i tobie i mnie :) . potrzebuje oferte. podesle ci wytyczne na priv.
Obrazek
Awatar użytkownika
Xav Kasjel
Eagle Base Inactive
Posty: 486
Rejestracja: 08 sty 2012, 19:38

Re: Foto - Video - Produkcja gadżetów reklamowych

Post autor: Xav Kasjel »

OK. Czekam na info, a ruszę temat. Na kiedy potrzebujesz ofertę?
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”