Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Spotkania, konwenty
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: BountyHunter »

co do Porytkonu to o ile wiem ;) to jest zebranie czysto mangowe, nasze plastiki byly by tylko ciekawym zjawiskiem... co do Wegielconu to i owszem, kolejny szkolny konwencik. Niestety na naszej mapie 'konwentowej' malo jest imprez tak naprawde 'powaznych' - dominuja 'szkolniaki' i to nie ze wzgledu na miejsce a na powage podejscia... Oczywiscie zaraz podniosa sie glosy o donosnej i podnioslej misji Legionu, ze wszedzie Nas/Was powinno byc pelno, ze powinnismy krzewic idee itp... ale jak wszysycy wiedza nie sposob byc wszedzie, nie sposob sponsorowac innych wlasna obecnoscia... czy nie wszyscy slyszeli o 501? no coz w dobie swiatlosci dostepu do wiedzy internet jest wszedzie... a kazdy zainteresowany znajdzie to czego szuka predzej czy pozniej... Niedlugo w Szczecinie bedzie maly 'konwencik' czysto grywalny ale tu chociaz podejscie jest bezproblemowe- po prostu ludziki spotykaja sie pograc. Dorabianie zbednej filozofii do kazdego konweciku jest chyba bledem. to jak rozmienianie sie na drobne...
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: Jonny »

Wilczeq pisze:Ze wstąpieniem przymierzam się już od dłuższego czasu, myślałem, że wiesz o tym Jonny :P.
Wiem, ale chciałem w pokrętny sposób zachęcić innych legionistów do pomocy Tobie ;)

Ech... mógłbym na czas eventu pożyczyć komuś jedną zbroję, ale ze względu na odległości byłoby to piekielnie drogie przedsięwzięcie - no i brakowałoby butów i undersuita... a szturmowiec w adidasach wygląda niestety gorzej jak całkowity brak szturmowca :P
Han shot first!
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: Pazdzioch »

BountyHunter pisze:co do Porytkonu to o ile wiem ;) to jest zebranie czysto mangowe, nasze plastiki byly by tylko ciekawym zjawiskiem... co do Wegielconu to i owszem, kolejny szkolny konwencik. Niestety na naszej mapie 'konwentowej' malo jest imprez tak naprawde 'powaznych' - dominuja 'szkolniaki' i to nie ze wzgledu na miejsce a na powage podejscia... Oczywiscie zaraz podniosa sie glosy o donosnej i podnioslej misji Legionu, ze wszedzie Nas/Was powinno byc pelno, ze powinnismy krzewic idee itp... ale jak wszysycy wiedza nie sposob byc wszedzie, nie sposob sponsorowac innych wlasna obecnoscia... czy nie wszyscy slyszeli o 501? no coz w dobie swiatlosci dostepu do wiedzy internet jest wszedzie... a kazdy zainteresowany znajdzie to czego szuka predzej czy pozniej... Niedlugo w Szczecinie bedzie maly 'konwencik' czysto grywalny ale tu chociaz podejscie jest bezproblemowe- po prostu ludziki spotykaja sie pograc. Dorabianie zbednej filozofii do kazdego konweciku jest chyba bledem. to jak rozmienianie sie na drobne...
Wydaję mi się, że Twoja wiedza z zakresu NetWorkingu jest raczej mizerna
Obrazek

2010:Obrazek Obrazekx2
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: Falcon »

A ja bym chętnie nawet pojechał - gdyż celem naszym jest promocja SW poprzez trooping głownie a nie naszych zdjęć na stornie WWW. A to że konwent mały to nie powinno go skreślać.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3766
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: faultfett »

Info trochę późno :/
.
Ale dobrze wiedzieć, że się takie coś dzieje - jak w przyszłym roku odpowiednio wcześnie będą podane szczegóły, to w okresie posuchy konwentowej warto się IMO wybrać :)
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
Awatar użytkownika
BountyHunter
Posty: 996
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:49

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: BountyHunter »

masz racje FF, wydaje Ci sie 8)
zwą mnie Gragon Dett...
życie zaczyna się tam, gdzie kończy się zasięg rusznicy...
Awatar użytkownika
faultfett
Polish Garrison / Eagle Base CO
Posty: 3766
Rejestracja: 17 lis 2005, 17:04
Lokalizacja: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: faultfett »

BountyHunter pisze:masz racje FF, wydaje Ci sie 8)
Eee, że co mi się wydaje? :?:
Obrazek

Obrazek
.
Nie kop się z koniem i nie karm trolla!
yularen
Polish Garrison
Posty: 2225
Rejestracja: 05 cze 2009, 11:14
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8098

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: yularen »

Falcon, mam dwa miejsca wolne w sobotę - reflektujesz?
"Are all Jedi so reckless?"
"Just the good ones."
________________________
Proud Member since 2009
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: Falcon »

yularen pisze:Falcon, mam dwa miejsca wolne w sobotę - reflektujesz?
Pojechałbym, ale jak pisałem, na sobotę jesteśmy umówieni z Baronem na urodziny małego fana pod Warszawą.
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
yularen
Polish Garrison
Posty: 2225
Rejestracja: 05 cze 2009, 11:14
Lokalizacja: Warszawa
TKID: 8098

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: yularen »

Racja, zapomniałem.
"Are all Jedi so reckless?"
"Just the good ones."
________________________
Proud Member since 2009
Awatar użytkownika
ARAKYEL
Polish Garrison Retired
Posty: 1573
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:21

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: ARAKYEL »

Jonny pisze:a szturmowiec w adidasach wygląda niestety gorzej jak całkowity brak szturmowca :P
Też bym się wybrał ale w kapciach nie pojadę :cry:
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: Jonny »

ARAKYEL pisze:
Jonny pisze:a szturmowiec w adidasach wygląda niestety gorzej jak całkowity brak szturmowca :P
Też bym się wybrał ale w kapciach nie pojadę :cry:
Niech zgadnę... Caboots robi jakieś problemy? To u nich typowe jak tylko mają wysłać gdziekolwiek poza USA :(

Ech... ja na Dagobah 2007 poradziłem sobie zamkniętymi kapciami do WFu pokrytymi umiejętnie białą ceratą. Bo Caboots oczywiście pokpili sprawę i paczkę dostałem dopiero po fakcie...

Tak czy inaczej poradzić sobie można... trzeba tylko wykazać troszkę dobrej woli :)
Han shot first!
Falcon
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5079
Rejestracja: 27 kwie 2005, 10:05
Lokalizacja: Warszawa /Wołomin
TKID: 8484

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: Falcon »

Ja na akcję w szpitalu w pożyczonej zbroi też oklejałem buty od garnituru białą folią samoprzylepną :lol:
2009: x 24Obrazek x 1 2010: x 24Obrazek x 3
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: Jonny »

Falcon pisze:Ja na akcję w szpitalu w pożyczonej zbroi też oklejałem buty od garnituru białą folią samoprzylepną :lol:
Biała taśma! Jeszcze lepiej! Świetny pomysł, żałuję że sam wtedy nie wpadłem :)

Innymi słowy Arakyel nie marudź tylko jedź - sand ma być twardy, nie miętki :D Kłopoty z zaopatrzeniem nie mogą być mu przeszkodą :twisted:
Han shot first!
Wilczeq
Posty: 19
Rejestracja: 05 paź 2009, 20:08
Lokalizacja: Białystok

Re: Węgielcon - Białystok 24.10.2009

Post autor: Wilczeq »

Zadzwonił dziś do mnie Yularen i niestety, przekazał smutną wiadomość - dowiedział się, że w sobotę pracuje i nie będzie mógł przybyć. Nie jestem zły, ale też niezbyt pocieszony. Takie rzeczy się zdarzają.

Z racji tego, że najprawdopodobniej nikt od Was nie przyjedzie, to prosiłbym o pozwolenie na powiedzenie od siebie kilku słów o 501st i PG.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”