W czym przewozić zbroję?

Forum, na którym można zadawać pytania dotyczące działalności Legionów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

W czym przewozić zbroję?

Post autor: TK-1410 »

Wiele było już poruszanych tematów na tym forum, ale trzeba również napisać coś na temat tego w czym przewozić zbroję, by się nie niszczyła. Gdybym miał pojemny samochód, pewnie wybrałbym wiekszą skrzynię aluminiową, w której woziłbym całość. Jednak biorąc pod uwagę polskie warunki, gdy podrózuję się różnymi środkami lokomocji, nie spełnia ona pokładanych w niej oczekiwań, gdyż jest nieporęczna z powodu jej gabarytów.

Dlatego też postanowiłem wozić zbroję w dwóch "pojemnikach ochronnych". Część w walizce, natomiast hełm w specjalnym "kufrze". Mówiąc szczerze, to bardzo dużo czasu poświęciłem na to, aby znaleźć odpowiedni, ale się w końcu udało :). Idealny "kufer" do przewozu hełmu można nabyć pod tym adresem. Jest bardzo wytrzymały i służy mi już od dłuższego czasu. Szczerze go polecam każdemu, kto posiada jakiś hełm, w celu zapewnienia maksymalnej ochrony podczas transportu.

Obrazek
Awatar użytkownika
Jaden Kast
Polish Garrison Retired
Posty: 391
Rejestracja: 01 cze 2005, 17:12
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Post autor: Jaden Kast »

Hełm Stormtroopera wchodzi w niego "na styk", czy zostaje jszcze jakieś wolne miejsce :? , to takie pytanie czysto teoretyczne, bo w planach mam zakup hełmu Royal Guarda, a jest on "wyższy" od hełmu szturmowca (albo tak mi się tylko zdaje :) ) i nie jestem pewien czy ten kufer jest odpowiedni do przewozu wszystkich hełmów. :?:
"Dei Kobol una apita uthoukarana
Ukthea mavatha gaman kerimuta
Obe satharane mua osavathamanabanta
Api obata yagnya karama"
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Raczej mowa tutaj o hełmach, których kształt bryły przypomina kwadrat: szturmowiec, pilot TIE, Vader itd. Z Imperialnym Gwardzistą może tutaj być kłopot, gdyż po włożeniu do "kufra" hełmu szturmowca zostaje gdzieś tak na oko dookoła 5-10 cm luzu.

Jak Rif przyjedzie z powrotem, to się to sprawdzi :)
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Nie wiem czy to odpowiednie pytanie ale Mógłbyś mnie wtajemniczyć w jakiej to walizce przewozisz reszte zbroji czy to taka zwykła walizka czy jakaś specjalna wyłożona w środku jakimś miekkim tworzywem aby zbroja sie nie porysowała nom i gdzie kupiłeś ją i jakie koszty walizki ?
Obrazek
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Po prostu zwykla walizka typu "skorupa". Oczywisice wewnatrz wylozylem ja specjalna gabka.
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Od dziś stałem się posiadaczem reklamowanego przez TK 1410 produktu. Kuferek jest godny polecenia i przyda się nie tylko na hełm lecz również jako sprytna skrytka gdyż skrzynie tą można zamknąć za pomocą kluczyków dostarczonych wraz z towarem. Kuferek jest bardzo ładnie wykonany i co najważniejsze lekki. Wewnątrz mamy dostępne przegródki które możemy układać w dowolny sposób lecz nie będą nam raczej potrzebne gdyż głównym zadaniem kufra jest ochrona naszego pięknego Hełmu.
Poniżej załączam kilka zdjęć.

http://img304.imageshack.us/img304/2579/rysunek17ns.jpg

http://img304.imageshack.us/my.php?imag ... ek24zs.jpg

http://img304.imageshack.us/my.php?imag ... ek38pp.jpg

http://img304.imageshack.us/my.php?imag ... ek46me.jpg
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Niestety odradzam zakup tego kuferka przyszłym pilotom TIE. Mój hełm po prostu sie nie mieści brakuje ok 10 cm przestrzeni. Dlatego chętnie odsprzedam skrzynkę jakiemuś szturmowcowi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Eagle Base & Polish Garrison”