Zbroja!

Szturmowcy, Death Trooperzy
http://www.whitearmor.net/forum/
Clone
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2004, 20:32
Kontaktowanie:

Zbroja!

Post autor: Clone »

Jak wykonac te cudo ktore nosza szturmowcy i Klony?
TK-1410 nie jestes w stanie powiedziec z jakiego materjalu jest zrobiona twoja zbroja ?
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Re: Zbroja!

Post autor: TK-1410 »

Clone pisze:TK-1410 nie jestes w stanie powiedziec z jakiego materialu jest zrobiona twoja zbroja ?
Oczywiscie, ze jestem w stanie powiedziec. Moja zbroja, tak jak zbroja kazdego innego czlonka PO, jest wykonana z bardzo twardego plastiku ABS.

Zreszta zapraszam tutaj.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2004, 22:23 przez TK-1410, łącznie zmieniany 1 raz.
Clone
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2004, 20:32
Kontaktowanie:

Post autor: Clone »

Kurcze szkoda ze nie mam tych 650$ i conajmniej drugie tyle na zbroje Klona == .
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

zbroja szturmowca

Post autor: TK-2791 »

cierpliwości może na początku 2005 pojawi się coś tańszego. Czekam na próbki zbroi od moich czeskich przyjaciół, którzy zabrali się za profesjonalne wytwarzanie zbroi szturmowców. Niestety trwa to dość długo ponieważ zarówno formy jak i maszyny budowali od podstaw sami. Sam jestem na skraju załamania nerwowego bo już od roku moja zbroja przebywa w celach skopiowania w ich rękach ale właśnie ten czas się kończy chyba już niedługo dostanę ją w swoje ręce właśnie z próbkami ich produkcji. Jeśli uda nam się załatwic większą partię ABS'u produkcja mogłaby sięzacząć od początku 2005... cena nieustalona ale napewno poniżej 400$ w przeliczeniu...nie wspominając już o bezcłowej i taniej przesyłce.
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Ja mam więc pytanka co ze zbrojami dla pilotów TIE czy nasi czescy bracia także mogli by cos takiego zrobić?
Clone
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2004, 20:32
Kontaktowanie:

Post autor: Clone »

O kurcze ja sie na to pisze... jak bede mial kase oczywiscie ==.
A cierpliwosci mam dosc duzo ^^".
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Re: zbroja szturmowca

Post autor: TK-1410 »

TK-2791 pisze:cena nieustalona ale napewno poniżej 400$ w przeliczeniu...nie wspominając już o bezcłowej i taniej przesyłce.
Tak naprawde to nie jest az taka wielka roznica, bo teraz akutalnie przesylka i tak jest wliczona w koszty calej zbroi, cla Ci nie nalicza jesli poprosisz, zeby nie podawali wartosci przesylki wyzszej niz 40$. Przede wszystkim rodzi sie pytanie jak Czechom udalo sie dorwac reszte czesci, ktore nie sa plastikowe, ale ktore sa niezbedne do zlozenia calej zbroi :?: Mowie przede wszystkim o elementach niezbednych do zlozenia helmu, o naklejkach, o "guzikach", o czesciach metalowych o kleju, jesli to wszystko bedzie trzeba sprowadzac ze Stanow (klej na bank bedzie trzeba sprowadzac, bo nie widzialem jak na razie w Polsce czegos rownie dobrego, tak samo jak pewnie naklejki), to koszt calej zbroi pewnie wyniesie 500-550$, a wiec nie wiele mniej niz tej ze Stanow, a z USA jest przynajmniej wszystko profesjonalnie zapakowane. Innymi slowy jak dopiero zobacze na wlasne oczy gotowe egzemplarze z Czech to dopiero je ocenie, czy sa warte pieniedzy.
Clone
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2004, 20:32
Kontaktowanie:

Post autor: Clone »

To fakt trzeba sie najpierw upewnic czy jest produkt dobry.
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

to fakt

Post autor: TK-2791 »

ja też czekam.
Te koszty które podałem będą obejmować taki zestaw jak z USA może tylko bez kabury, reszta będzie tak samo.

Na paru rzeczach moiżna zaosczędzić, znam firmę która np. szyje buty na zamówienie..koszt to od 100 do 200zł taniej niż z USA a wcale nie odbiegają jakością...

Sam jestem ciekaw bo chciałbym skompletować sobie zbroje na cele 'pustynne' ;-)
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Clone
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2004, 20:32
Kontaktowanie:

Post autor: Clone »

A zamiezasz ruszac w plener :> jak bede mial zbroje to ja bede gral w niej w paint balla ^^.
Zawalista bra a drugol na jakies wypady.
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Clone pisze:jak bede mial zbroje to ja bede gral w niej w paint balla ^^
Juz to widze :lol: Jesli bedziesz ja kiedys mial, to przekonasz sie, ze ona sie do tego nie nadaje.
Clone
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2004, 20:32
Kontaktowanie:

Post autor: Clone »

A z kad wiesz prubowales :> ale jak nie bedzie sie nadawala to poprostu ja przerobie troche... Poza tym ludze walczyli miejac zbroje wazace 70 pare kg !
A wlsnie ile taka zbroja wazy ?
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Clone pisze:A z kad wiesz prubowales :>
Oczywiscie, ze nie, bo nigdy bym tak cennej rzeczy nie wzial na taki paint ball.
Clone pisze:Poza tym ludze walczyli miejac zbroje wazace 70 pare kg !
Tu nie chodzi o wage zbroi tylko o jej wartosc. Jesli chcesz miec zbroje szturmowca tylko po to, zeby walczyc w niej w paint balla to lepiej sobie z masy solnej ja zrobic czy z czegos innego. Sorry, ale widac, ze jestes jeszcze dzieckiem i nie rozumiesz tutaj paru rzeczy. Kupic zbroje za kilkaset dolarow i grac w nia w paint balla, zeby sie zniszczyla to brzmi jak absurd. Osobiscie jak mialbym sie zakladac to stawialbym na to, ze tej zbroi nigdy nie kupisz.
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Moze chłopak niezna przelicznika :lol: kostium szturmowca = 5 000 zł pensja przeciętnego zjadacz chleba 800 zł na ręke. Więc jesli zaczynasz od 0 zł i własnie tyle zarabiasz to taki kostium kupisz za 7 miesięcy :x Oczywiscie jesli całe 800 zł bedziesz odkładał sumiennie do skarbonki lub tak jak ja kupował dolary.
Clone
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2004, 20:32
Kontaktowanie:

Post autor: Clone »

Moze i mysle dzecinnie ale nie jestem znowu dzieckiem ==''.
A dokladnego kursu dolara to fakt nie znam.

A pomysl zrobienia przezemnie zbroi z jakiegos innego kruszcu nie wypali

1. nie mam za duzych zdolnosic manualnych
2. to czas ( jak kazdy dziesiejszy czlowiek sie gdzies spiesze == )
Chyba ze w wakacje to wtedy mugl bym sie wziasc za takie sprawy czas i swoboda...
ODPOWIEDZ

Wróć do „First Imperial Stormtrooper Detachment”