Kontyngent Kanada, raport sierpień-wrzesień 2010

Spotkania, konwenty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jonny
Polish Garrison Retired
Posty: 651
Rejestracja: 29 lis 2004, 15:12
Lokalizacja: Montreal / Białystok
Kontaktowanie:

Kontyngent Kanada, raport sierpień-wrzesień 2010

Post autor: Jonny »

Uff, dawno nie zamieściliśmy żadnych relacji... nie znaczy to bynajmniej że nic nie robiliśmy :P

12-14 Sierpień 2010, Otakuthon w Montrealu. Rosnący w szaleńczym tempie konwent... cóż, jesteśmy tam współorganizatorami i za każdym razem traktujemy to jako dobrą okazjędo występu. Szturmowiec w roli Crowd Control znów zebrał pochwały ;)

Obrazek

11-12 Wrzesień 2010, Comic-Con w Montrealu. Reprezentanci Canadian Garrison/Imperial Fortress Squad, Capital City Garrison oraz Polish Garrison wręczyli pamiątkowe tabliczki dla aktorów z Gwiezdnych Wojen:

- Maria de Aragon (Greedo)
- Peter Mayhew (Chewbacca)
- Billy Dee Williams (Lando Calrissian)

Obrazek


24, 25 i 26 Wrzesień 2010, jednoczesna akcja w trzech różnych sklepach sieci Build-a-Bear Workshop. Promocja specjalnej limitowanej kolekcji pluszaków Star Wars wraz z jednoczesną akcją zbierania funduszy dla fundacji charytatywnej Enfant Soleil. Build-a-Bear Workshop to fantastyczna sklepo-świetlica dla dzieci, gdzie maluchy mogą od podstaw stworzyć własnego, unikatowego pluszaka jakiego nikt inny na świecie nie ma. W ten weekend BaBW oferował limitowaną kolekcję pluszaków Star Wars oraz adekwatnych kostiumów i akcesoriów dla nich.
Polish Garrison zaopiekował się w całości BaBW w galerii handlowej Fairview w sobotę i ze wsparciem jednego członka Imperial Fortress Squad w niedzielę, zebrał 108$ i stworzył misia o imieniu 99 (ku pamięci bohaterskiego klona poległego w bitwie o Kamino w drugim odcinku trzeciej serii The Clone Wars... bo też wyszedł nieco krzywy ;-) ) który stanie się nagrodą dla jakiegoś malucha ;)

Obrazek


... Tak przy okazji, nie mogę znaleźć relacji za ubiegły rok, napisałem dość obszerną na przełomie stycznia i grudnia i jestem pewien że wysłałem... (w czasie wizysty w Polsce na Święta i Nowy Rok). Wysłałem rzeczywiście czy jestem gamoń i coś pomieszałem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”