Darth Maul

Darth Vader, Dooku, Darth Maul, Imperator
http://forum.501stsithlords.com/
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Mi dziekujesz uważam że Szturmowiec 66 Ci najwięcej pomógł a nie ja :wink: ,Może wydrukuj zdjęcia i zanieś je do krawcowej ona powinna ''dojść'' do tego jak uszyć tę szate ,albo można też kupić na ebayu dokładnie wczoraj widziałem 2-3 aukcje z szatą maula.

http://cgi.ebay.com/Star-Wars-DARTH-MAU ... dZViewItem

ale chyba cena jest za duża jak na taką szate :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Jeżeli kogoś interesuje to na tej stronie jest dużo zdjęc Miecza Fx Darth Maula w Dobrej Jakośći http://sabers.btlinc.us/maul/maul.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Lady Aragorn
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2006, 18:42
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Post autor: Lady Aragorn »

Lord Sith Czesiu pisze:a jeszcze co do szaty Maula to macie jakies stronki czytałem te topicki na tym forum ale nic z tych stron nie kumam ze sa po angielsku rozumiem :) ale tych rysunków nie :?
heheehe wejdź na stronke:
http://www.jedi-academy.com/maul_tips.html
i po prawej masz menu...wszystko tam znajdziesz...i porzadne rysunki kóre możesz ze spokojem wydrukować i dać krawcowi..szkice na pewno mu pomogą w szyciu kostiumu...(jeśli oczywiście zamierzasz uszyć kostium) :D
-Czy wie pan, na czym polega różnica pomiędzy błędem a pomyłką, sierżańcie? (...)
- Nie. panie admirale.
-Każdy może się pomylić, sierżanicie. Ale pomyłka, jeśli się jej nie naprawi, staje się blędem.
Sith Master
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:23
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sith Master »

Witam wszystkich,dopiero co się zarejestrowałem i piszę w ważnej sprawie:


Mam 13 lat (wiem to mało) i uwielbiam gwiezdne wojny i wszystko co z nimi związane,moimi ulubionymi postaciami są darth maul,darth nihilus i royal guard.niestety nie wiem jak zrobić sobie kostium jednego z nich i prosze o pomoc.chciałbym żeby był tani (BARDZO TANI),i niekoniecznie z jakiś specjalnych materiałów,ważne żeby wyglądał i się zbyt szybko nie zniszczył.Jeżeli ktoś się nade mną zlituje i mi odpowie to będę wdzięczny.Piszcie tutaj na forum oraz na www.darkclanjediacademy.fora.pl oraz na moje gg 6475407
z góry dziękuję.









P.S.To jest niekonieczne bo mam własny ale czy znalazłby się jakiś dobry miecz(tani)?? :D
Pokój jest kłamstwem - istnieje tylko pasja. Dzięki pasji zdobywam siłę, dzięki sile zdobywam potęgę, dzięki potędze osiągam zwycięstwo, a wtedy moje więzy pękają. Moc mnie uwalnia. - credo Sithów z czasów wojny domowej Jedi .
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Witam cię, miło że się interesujesz Star Wars,piszesz także, że chciałbyś wykonać strój maula lub innej postaci wymienionej przez ciebie w twoim poście oraz chcesz żeby był bardzo tani, przeciętnie najtańsze wykonanie stroju maula to jakies 2000zł oczywiście jest to cena jesli chcesz skompletowac cały strój w skład którego wchodzi miecz, buty , specjalne farby do umalowania twarzy,soczewki kontaktowe no i pas pana maula, koszt stróju Royal Guarda i Nihilusa był by mniej więcej taki sam jeśli jak to juz pisałem masz zamiar skompletowac cały strój, jeśli nie to uszycie samej szaty maula wynisło by jakies 200zł-300zł
Obrazek
LoGo
Posty: 8
Rejestracja: 13 maja 2006, 17:18

Post autor: LoGo »

Witam , od jakiegos czasu mysle nad szatą Maula . I moje pytania brzmia : czy wiecie jaki materiał jest do tego dobry ?? wiem ze khadi ale niewiem gdzie to dostac . I ile wyniosłby koszt materiałów .
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Ja popytałbym krawców a jak nie to udałbym się do hurtowni z materiałami jesli nie będą posiadac akurat khadi to moze sporwadzą go,natomoast nie jestem w stanie powiedzieć ile wyniósł by cię koszt materiału
Obrazek
LoGo
Posty: 8
Rejestracja: 13 maja 2006, 17:18

Post autor: LoGo »

Witaj
A masz / macie może namiary Krawców / hurtowni może byc nr gadu gadu :) dzięki z óry Pozdrawiam LoGo
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

popytaj wśród znajomych jeśli nie to spróbuj na necie poszukać, ja takowych nie posiadam
[/img]
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaden Kast
Polish Garrison Retired
Posty: 391
Rejestracja: 01 cze 2005, 17:12
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

Post autor: Jaden Kast »

Przeglądając dzis wimochodem różne oferty z Allegro trafiłem na sprzedawce oferującego różne soczewki i myślę że soczewka Red & Fire z tej aukcji bardzo mocno przypomina oczy Maula. Cena tez nie jest wygórowana szczególnie za 6 miesięczne soczewki.
"Dei Kobol una apita uthoukarana
Ukthea mavatha gaman kerimuta
Obe satharane mua osavathamanabanta
Api obata yagnya karama"
Herbu
Posty: 70
Rejestracja: 17 kwie 2005, 23:02
Lokalizacja: Coruscant
Kontaktowanie:

Post autor: Herbu »

Jaden Kast pisze:Przeglądając dzis wimochodem różne oferty z Allegro trafiłem na sprzedawce oferującego różne soczewki i myślę że soczewka Red & Fire z tej aukcji bardzo mocno przypomina oczy Maula. Cena tez nie jest wygórowana szczególnie za 6 miesięczne soczewki.
hejka

trochę za mało przypominają Sitha ;)
najlepsze są te, które kiedyś Mike dał jako przykład:
http://9mmsfx.com/Merchant2/merchant.mv ... y_Code=CS0
ale kaski one kosztują od groma i problem jest z nimi, bo nie mają atestów i nikt nie chce ich ściągnąć i sprzedać :(
można jednak zaryzykować stwierdzenie, że są to dokładnie takie jak w SW

ja zaopatrzyłem się w Wildfire:
http://wildeyes.pl/galerie.html
kosztowały 400 zeta (roczne) i honorowane przez 501st.


mtfbwy
Herbu
Posty: 70
Rejestracja: 17 kwie 2005, 23:02
Lokalizacja: Coruscant
Kontaktowanie:

Post autor: Herbu »

Oku-Lux
Al. KEN 36 (Galeria Ursynów Ip.)
859 82 44

czekałem jakieś 5 dni. przy zamawianiu trzeba wpłacić zaliczkę min. 100 ;)
Awatar użytkownika
YangObi
Polish Garrison / Eagle Base
Posty: 5104
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Gdańsk
TKID: 7061
Kontaktowanie:

Post autor: YangObi »

dzięki za adresik, napewno sie przyda :)
501st Legion - Member since September 2006
Rebel Legion - Member since June 2008

Obrazek
SHI
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Wwa

Post autor: SHI »

Tak sobie mysle i mysle. Nie ma u mnie na miescie krawca pod reka ale narazie nie bede szukal w dalszej okolicy tylko zapytam tu, po najmniejszej lini oporu ;]

Robie sobie kosztorysy roznych kostiumow, ostatnio zatrzymalem sie na Maulu. Powiedzcie mi, szczegolnie pytanie kieruje do oficerow, ktorzy musieli z krawcem miec stycznosc: ile moglo by mnie kosztowac maulowe ubranko? Rozchodzi mi się tylko o spodnie, inner i outer coat i plaszcz, bez butow, pasa, rekawic.

Znalazlem dwie ciekawe aukcje na ebay'u:

http://cgi.ebay.com/Star-Wars-Darth-Mau ... dZViewItem

i

http://cgi.ebay.com/STAR-WARRIOR-SPACE- ... dZViewItem

Pierwsza tansza, zdjecia takie sobie, jedno tylko sie nadaje. Na pierwszy rzut oka material calkiem ladny, ladnie tez zrobione, np rekawy. Cena w okolicy 900 pln liczac dolara jako 3 zlotowki.

2ga aukcja drozsza ale tam jestem przekonany ze stroj bylby odwzorowany w 100%, nawet lepszy niz orginal ^^ (widzialem wczesniejsze aukcje tego kolesia z innymi zdjeciami). 1300 pln.

Moje pytanie czy u rodzimego krawca bylo by taniej? Nie orietuje sie zupelnie w cenach za takie uslugi. Krawiec pewnie policzy sobie za fikusnosc stroju, no i moze nie-do-konca zrozumiec ze chodzi mi o dokladna kopie tego co mam na zdjeciu a nie cos tylko podobnego. Pozostaje tez kwestia materialu, np polprzezroczystego plaszcza maula (o co mi chodzi widac na 2giej aukcji na prawdziwym zdjeciu maula). Masa jest szczegolow, na wiele pewnie sam bym nie zwrocil uwagi zanim bym nie dostal stroju a wtedy juz kredki z kasy. Dlatego moze jednak lepiej zdecydowac sie na ktoras z aukcji... Co radzicie?
"The greatest trick the Sith Lords ever pulled was convincing the world they didn't exist."
Awatar użytkownika
Pazdzioch
Polish Garrison Retired
Posty: 445
Rejestracja: 20 cze 2006, 9:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pazdzioch »

Wydaje mi sie że będzie tyle samo bo ty trzeba kupic material porzadny do tego robocizna a jednak tam robi sie to nie od dzisiaj a w Polsce produkcja strojów SW jest na etapie mniej lub bardziej udanego pionierstwa :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sith Lords”