Strój pilota TIE

Piloci, 181st Imperial Fighter Group
http://www.jrsdetachment501st.org/
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

TIE GLOVES w/GAUNTLETS

Post autor: TK-2791 »

robert pisze: mozna je dostac w szczecinskich sklepach motoctklowych,jesli nie maja na miejscu sciagna na zamowienie,sa tez inne wzory,nie ponosisz kosztow przestłki
Lord Paris pisze:Faktycznie :D Właśnie przejrzałem allegro juz nawet znalazłem super rękawice 100 zł spokojnie wystarczy w niektórych przypadkach nawet na dwie pary. Dzięki Robert szkoda ze TK 2791 nie skorzystał.
jakiś link albo fotki tych rękawic??

Przede wszystkim to nie mogą być pierwsze lepsze rękawice motocyklowe jeśli maja być podobne do tych, które używali piloci TIE.
oczywiście zanim kupiłem...byłem w kilku sklepach motocyklowych w Szczecinie...mogą rękawice ściągnąć (głównie tylko podobne bo przede wszystkim z 'fakturami na dłoni, karbowaniem, profilami itp itd) wcale nie będą tańsze bo będą kosztować do 100 lub grubo ponad 100zł (ja dałem 120zł przeliczając z kosztami przesyłki dzięki temu, że $ spadł w tym czasie)
Co do naszych sklepów to niestety poza - 'są na zamówienie' - nie wiele mozna zdziałać, niestety...
Myślę, że i tak wszyscy będziemy dobrze ubrani i zrobimy wrażenie, a może nawet zdopingujemy kolejnych zapaleńców...prawda!? :)
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2005, 11:47 przez TK-2791, łącznie zmieniany 1 raz.
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
robert
Posty: 7
Rejestracja: 11 kwie 2005, 21:12
Lokalizacja: szczecin

Post autor: robert »

Luzik...kupiłes,jestes zadowolony,jest ok.Probowałem doradzic,sorki :wink:
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

TIE hełm i life support box od RICHIES ARMOR

Post autor: TK-2791 »

no i się władowałem, kasa zapłacona jeszcze przed premierą EP3 w KInepolis a do dziś nie otrzymałe mtowaru.
Po wielu listach (o dziwo wymienia ze mną korespondencje i odpowiada mi na pytani) nadal nie ma żadnego efektu...
Stanęło na tym, że dwa tygodnie temu miał mi podesłać numer przesyłki ale nawet tego nie zrobił tak więc poprosiłem go o zwrot pieniędzy ale narazie się nie odezwał.

Nie pozostaje mi nic innego jak przestrzec was przed tym o to (na tą chwilę nie zawaham się użyć tego zwrotu) oszustem!
http://www.richiesarmor.com/

:(
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

No to faktycznie wtopa niesamowita. Nigdy bym nie podejrzewal o to http://www.richiesarmor.com/, bo jest to dosc znana strona i koles przeciez byl do tego czasu wiarygodny. Na pewno nie mozna tego odpuscic, tylko nalezy sprawe naglosnic. Najlepiej na forum 501 lub na yahoo groupie.

Po tym icydencie, proponuje w takim razie, kazdej osobie zainteresowanej skompletowaniem stroju pilota TIE, kontakt z Markiem, do ktorego namiary podalem w tym poscie.

Jak tam Tobie Paris idzie kompletowanie stroju? :)
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Narazie cienko wydatki na kupno samochodu ale dostałem podwyżke i bede miał 13 bo wkoncu pracuje w budzetówce ta 13 przejdzie napewno na kupno stroju a reszte do tego czasu dozbieram.
Jak byście mieli jakieś rękawice lub pas to dajcie znac ( TK 2791 masz ten pas wziołbym odciebie i odrazu oddał za naszywe wkoncu jestem ci winny chciałbym wkoncu to uregulowac)
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

TIE stuff wreszcie dotarł

Post autor: TK-2791 »

oke zmieniło się od ostatniego posta...paczka w końcu dotarła z naklejką AIR MAIL i z wyglądu jakby ją sarlacc wypluł...

po rozpakowaniu - oględziny zawartości. Co mnie odrazu uderzyło to to, że największe części nie były zabezpieczone folią, a leżały sobie luzem w paczce. Efektem tegowyglądały one jakby je ktoś z błota wyciągnął i pozostawił ten brud do zaschnięcia...
W folii znajdowały sietylko częśći drobniejsze oraz zawinięte w folię elementy Life Support Box

W tej chwili trudno mi jest cokolwiek powiedzieć o jakości tego zestawu no może tyle, że za takie pieniądze spodziewałem się przynajmniej lepiej zapakowanej paczki i to, że jeśli chodzi o przednią część maski hełmu to wydaje mi się ona bliższa SDS'om niż FX'om ale to muszę jeszcze porównać...

Czy można polecać RICHIES ARMOR cóż...czekałem od początku maja na ten zestaw, byłem zwodzony, że niby to paczka już dawno poszła, a okazuje się, iż data nadania to 16.09.2005 - bez komentarza.
Niestety to co dostałem będzie nadawać sie do oceny dopiero jak TOto złożę...a to może trochę potrwać bo lada dzień wybywam...

pozdrówko...i....ufff, a już się bałem że kasa poszła się witać z mynockami...
Ostatnio zmieniony 30 sty 2006, 15:16 przez TK-2791, łącznie zmieniany 3 razy.
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

assembly process day#1

Post autor: TK-2791 »

:shock: cóż, już jestem w stanie z ręką na sercu ODRADZIĆ Wam proukty RICHIES ARMOR...to co przyszło mi składać to poprostu koszmar z ulicy wiązów i nijak nie ma się do tego co w nader skromnej instrukcji opisał Richie i Steve... :shock:

pierwszy test fit hełmu:
:cry:

co rzuca sie odrazu w oczy to to, że maska hełmu wykonana jest z białego HIPS pomalowanego ledwo półmatem i jest to napewno odlew bazujący na SDS.
Reszta elementów czyli pseudo-xwing-dome jest wykonane z czarnego HIPS z połyskiem i w tym przypadku również nie obejdzie się bez malowania ze względu na stan w jakim zestaw do mnie dotarł...
TRZYMAJCIE SIE OD RICHIESARMOR Z DALEKA! :evil:
kolejne fotki w miarę jak będę kompletował TOto...a tak BTW aż boję się zabrać za Life Support Box, widok tego 'bałaganu' aż mnie odrzuca całe szczęście jestem zaprawiony boju (sklejam modele plastikowe) ;-)
Ostatnio zmieniony 30 sty 2006, 15:16 przez TK-2791, łącznie zmieniany 1 raz.
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

To trzeba zgłośić mam nadzieje ze juz poinformowałes o tym bublu ludzi z 501 w USA oni powinni się tym zająć. Teraz sam jestem w strach co prawda nie chciałem kupować od nich ale się boje wysłać tyle kasy jesli maja mnie tak zrobić jak ciebie. Naprawdą współczuje.
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

bubel

Post autor: TK-2791 »

no cóż to niefart ale będę siedział i dłubał aż coś z tego wystrugam...koniec końców efekt kńcowy nie będzie taki zły mam nadzieję, a ja dołożę wszelkich starań aby ten zestaw jednak nadawał się do happy troopingu ;-)

jeszcze się waham co do wywalenia mu negatywnej opinii na liście mailingowej 501szego ale chyba to zrobię bo mam wrażenie, że tylko ja (głupi Pole) zostałem nabiy zdeczka w butelkę...ale może się mylę i poprostu on nie gwarantuje swojej jakości dla wszystkich...tak czy siak uważam, że w efekcie jest to z ich strony jakiś szwindel...

....biorę siędo roboty sporo tego strugania

a tak BTW nie wiem czy jużto pisałem ale za te jaja z shippingiem i stanem w jakim to do mnie dotarło powinien już wysłać poskładany zestaw w cenie KIT'u
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Post autor: TK-1410 »

Widze, ze z tym strojem TK-2791 to niezly hardcore. Na Twoim miejscu nawet nie wahalbym sie ani chwili, aby to zglosic. Na dobra sprawe to w ogole bym tego nie skladal tylko odeslal w takim stanie w jakim otrzymales. To jest po prostu skandal, jak mnie by taki numer zrobil, to nie recze za siebie. Zycze Ci duzo wytrwalosci w dlubaniu w tym... czyms.

Paris nie masz sie co obawiac, to jest naprawde sporatyczny przypadek, ze ktos z USA robi nas w konia. Zwykle wszystko jest tip-top. Za Ciebie tez trzymam kciuki, zebys jak najszybciej skompletowal stroj, przynajmniej wiesz juz od kogo nie wolno kupowac :?
Awatar użytkownika
Anakin Skywalker
Posty: 204
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:57
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Anakin Skywalker »

Heh też współczuje ci Tk-2791 kiepsko to wygląda ;/ jak za cene 1000zł :evil: a tez zrobiłby jak to radzi mike odesłał od razu i zarządał zwtoru pieniędzy :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

z braku czasu...

Post autor: TK-2791 »

nie mam czasu się z tym teraz miotać, a nie da mi nik gwarancji, że gdy mu to odeślę przypadkiem nie zostane całkiem na lodzie bez kasy i bez sprzętu, prawda?!

Przeboleję to ale fakt...chyba jednak porusze sprawę na forum 501st

Dzięki za słowa otuchy..narazie jakośidzie i myślę, że jeśli się zepnę jeszcze przed wyjazdem być może uda mi się wyjść z tego bałaganu i jeszcze nie będzie tak źle...
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
TK-1410
Posty: 1170
Rejestracja: 21 paź 2004, 0:15
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Kontaktowanie:

Re: z braku czasu...

Post autor: TK-1410 »

TK-2791 pisze:Przeboleję to ale fakt...chyba jednak porusze sprawę na forum 501st
Nie "chyba jednak", ale na bank powinienes max. naglosnic ta sprawe na forum 501 i na liscie yahoo, KONIECZNIE. Moglbym to sam zrobic, ale to nie ja w koncu kupowalem ten helm...
Awatar użytkownika
TK-2791
Polish Garrison Retired
Posty: 962
Rejestracja: 10 lis 2004, 12:56
Lokalizacja: skąd się wziąłem...
Kontaktowanie:

ostatni etap - TIE Pilot

Post autor: TK-2791 »

Hełm i box poszedł do znajomego lakiernika, który zajmuje się także rekonstrukcją plastikowych elementów w samochodach.
Hełm zostanie poddany obróbce, uzupełnianiu dziur, oraz pokryty podkładem nastepnie czarnym połyskiem i specjalnym lakierem utrwalającym to samo stanie się z boxem na pierś i jeśli będzie taka potrzeba ze zbroją aby nic się nie różniło...
Mam nadzieję, że jeśli będę osiągalny pod koniec lutego na imprze Intela i LEMu uda mi się kostium TIE zaprezentować publicznie...
jak tylko będę miał jakieś fotki z postępu, zapodam link...
ID/TK/IC 2791 Maciej 'M@Ska' Skawiński
501st Legion Polish Garrison

[reklama]
la luna del cacciatore
2011: Imperial Class Star Destroyer: Demonstrator: Call of Duty: Imperial Black Ops
Awatar użytkownika
Paris
Polish Garrison Retired
Posty: 497
Rejestracja: 21 lis 2004, 21:22
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Paris »

Zbierałem, zbierałem i się dozbierałem. Od 16 lutego są już w Polsce a od wczoraj u mnie w domu najważniejsze rzeczy do stroju pilota TIE. Hełm wraz z rurami, zbroja i chest box. Miał być także pas, ale koleś zapomniał włożyć do paczki. Całośc kosztowała mnie 700 $ wraz z pasem i kosztami przesyłki wyszło 2800 zł ale w naszym kochanym kraju oclili mi paczuszkę i doszedł jeszcze wydatek rzędu 322 zł. Niemniej jednak jestem bardzo zadowolony koleś którego zresztą znalazł mi Mike był bardzo solidny i przysłał naprawdę wspaniały sprzęt. Zresztą nie będę dalej zachwalał po prostu popatrzcie na zdjęcia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fotka reklamowa z samo wyzwalacza. Więcej i lepsze fotki zrobię po skompletowaniu całości.

Obrazek

Na dzień dzisiejszy brakuje pasa, który kolega z USA właśnie wysyła na swój koszt. Zapominalstwo kosztuje oraz rękawic, które już dawno zostały zamówione i czekam tylko aż zjawią się u mnie w domku.

W przyszłości planuje jeszcze trochę uzupełnić hełm bo jak dla mnie jest on zbyt czarny aż nie fotogeniczny ot taki mój wybryk. Planuje dodać mu dwa paski takie jak mieli piloci TIE w wersji DVD tylko nie zielone a koloru loga Imperium które mam na hełmie a także pomalowanie hmm jak to nazwać grilla, ustnika także na ten sam kolor. Ponadto musze coś wsadzić do hełmu gdyż teraz moja mała głowa lata tam jak dzyndzel od dzwona. Jakieś propozycje.

Ps. Specjalne podziękowania dla Mike, który naprawdę odwalił za mnie całą brudna robotę związaną ze znalezieniem dostawcy, kontaktem, a także sposobem mu zapłacenia itp. Mogę powiedzieć tylko dziękuje i jako przyszły członek PO zapewnić, że będę służył wiernie ku chwale Imperium.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jolly Roger Squadron”